10

Ogolnie dzisiaj jest sytuacja win-win jesli chodzi o zlota gale! Ktory by tego nie zgarnal to bede sie cieszyl... mimo tego ostatnio mnie badziej w strone Roberta ciagnie. To bylby piekny dzien, w ktorym Lewy jako pierwszy rodak otrzymalby takie wyroznienie. Przypieczetowalby tym fakt bycia najlepszym polskim pilkarzem w historii.

0

@Lewangolski no tak, to kolejny krok powrotu do normalnosci xd

0

@Zoker Wiekszosc dzieciakow urodzonych po 2000r maja wszystko podstawiane pod nos. Takie czasy. To nie ich wina, ze urodzili sie w takim dobrobycie. W tym momencie to wina rodzicow, ktorzy nie probuja przekazac mlodym odpowiednich wartosci.

1

Mądrego aż miło posłuchać! :)





0

Ronda ogarnieta dziewucha. Chociaz zdaje sobie sprawe jak to wszystko działa.

1

@kkbarca chyba zloty gips xd

0

@konajoncek pomyślała każda drużyna w tej drabince

1

Riding with them! Polska Gurom

3

Kto w ogole bedzie ogladal te rasistowska gre, gdzie zawsze zaczna sie bialymi bierkami pfff...

0

@A4ron Do tego walka z Zalesiem ktory bije jakby kon kopnal

2

@!34RC3!_0N4 Niech pan Bog tym dobrym ludziom wynagrodzi

7

@!34RC3!_0N4 no co Ty po co i tak nie przyjma tej kasy, oni to wszystko robia dla dobra ludzkosci, zeby jak najwiecej nas ocalic xd

0

@gumaz btw ostatnio zmarl zawodnik po gali na gole piesci ktory walczyl dla amerykanskiej organizacji BKFC. Ciezki nokaut po kilku sekundach walki i juz sie nie obudzil.

0

@Objectivo jego znajomi wstawiaja info na insta itd

0

@gumaz

po tej walce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca Iniesta, Xavi, Messi

0

@Michu30 @tristan87 tak, to El Guaje

0

624 występny w klubie, 333 strzelone gole. 98 występów w reprezentacji, 59 bramek. Mistrz świata i Europy. O kim mowa?

3

hahah czekalem na te wymowki

5

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

skladam protest i uj mnie to obchodzi

0

Bombel to niech sie teraz modli, zeby Wrzosek Kasjo znokautowal, bo wtedy go nie dopuszcza do walki z nim :D

0

@Nazio87 Jakis mecz Bundesligi lata 90

2

@FC1899Barca Mam nadzieje ze jednak Robert zgarnie zlota gale!!

0

@Kamyk37 Bedac przywizany do drewnianego pala zostaje pozarty przez sepy na pustni w Nevadzie.

1

@Krystian1588 temperaturę pokojową i najlepiej nie rozcieńczać jej kostką lodu, bo gorzej smakuje. Chyba że jakieś tanie zlewki pijesz, to wtedy walisz do oporu lodu i coli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Za dobrze bylo, musialo cos ebnąc xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?