Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ogolnie dzisiaj jest sytuacja win-win jesli chodzi o zlota gale! Ktory by tego nie zgarnal to bede sie cieszyl... mimo tego ostatnio mnie badziej w strone Roberta ciagnie. To bylby piekny dzien, w ktorym Lewy jako pierwszy rodak otrzymalby takie wyroznienie. Przypieczetowalby tym fakt bycia najlepszym polskim pilkarzem w historii.
0
@Lewangolski no tak, to kolejny krok powrotu do normalnosci xd
0
@Zoker Wiekszosc dzieciakow urodzonych po 2000r maja wszystko podstawiane pod nos. Takie czasy. To nie ich wina, ze urodzili sie w takim dobrobycie. W tym momencie to wina rodzicow, ktorzy nie probuja przekazac mlodym odpowiednich wartosci.
1
Mądrego aż miło posłuchać! :)
0
Ronda ogarnieta dziewucha. Chociaz zdaje sobie sprawe jak to wszystko działa.
1
@kkbarca chyba zloty gips xd
0
@konajoncek pomyślała każda drużyna w tej drabince
1
Riding with them! Polska Gurom
3
Kto w ogole bedzie ogladal te rasistowska gre, gdzie zawsze zaczna sie bialymi bierkami pfff...
0
@A4ron Do tego walka z Zalesiem ktory bije jakby kon kopnal
2
@!34RC3!_0N4 Niech pan Bog tym dobrym ludziom wynagrodzi
7
@!34RC3!_0N4 no co Ty po co i tak nie przyjma tej kasy, oni to wszystko robia dla dobra ludzkosci, zeby jak najwiecej nas ocalic xd
0
@gumaz btw ostatnio zmarl zawodnik po gali na gole piesci ktory walczyl dla amerykanskiej organizacji BKFC. Ciezki nokaut po kilku sekundach walki i juz sie nie obudzil.
0
@Objectivo jego znajomi wstawiaja info na insta itd
0
@gumaz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrykBarca Iniesta, Xavi, Messi
0
@Michu30 @tristan87 tak, to El Guaje
0
624 występny w klubie, 333 strzelone gole. 98 występów w reprezentacji, 59 bramek. Mistrz świata i Europy. O kim mowa?
3
hahah czekalem na te wymowki
5
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
skladam protest i uj mnie to obchodzi
0
Bombel to niech sie teraz modli, zeby Wrzosek Kasjo znokautowal, bo wtedy go nie dopuszcza do walki z nim :D
0
@Nazio87 Jakis mecz Bundesligi lata 90
2
@FC1899Barca Mam nadzieje ze jednak Robert zgarnie zlota gale!!
0
@Kamyk37 Bedac przywizany do drewnianego pala zostaje pozarty przez sepy na pustni w Nevadzie.
1
@Krystian1588 temperaturę pokojową i najlepiej nie rozcieńczać jej kostką lodu, bo gorzej smakuje. Chyba że jakieś tanie zlewki pijesz, to wtedy walisz do oporu lodu i coli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Za dobrze bylo, musialo cos ebnąc xd