Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@CzarnyKapelusz 15min z buta i jestem pod stadionem :d
0
Przypuscmy, ze w nastepnym sezonie startuje Super Liga na zasadzie normalnej ligi z dwudziestoma zespolami. Dwunastu zalozycieli plus osiem klubow dodalem od siebie. Jak byscie widzieli tabele takiej ligi na koniec sezonu? Pozostawie nizej swoje typy. :D
1.Bayern
2.Man City
3.Atleti
4.Real
5.Inter
6.Chelsea
7.PSG
8.Barca
9.Man U
10.BVB
11.Juve
12.Liverpool
13.Sevilla
14.Atalanta
15.RB Lipsk
16.Milan
17.Ajax
18.Tottenham
19.Arsenal
20.Lyon
0
@Yosemite Moja mama nazwala swojego psa Luca Toni w 2006 roku. Teraz juz taki schorowany staruszek z niego. :)
5
Ra Lambla :
https://imgur.com/0YfUd5r
2
@Quavosk
1
@SteuerFreiMoney witam somsiedzie. daleko ni ma to moze tez wpadne.
2
@DonAndrzejos Del Pieroooooo DWA DWA
0
@marcianek Napewno sie zwiekszy, niech tylko sie rozejdzie ze cos "za darmo" rozdaja. Ja nie potrzebuje ani tych nagrod, ani szczepionek.
1
@Pawel13sz 10 goli w lidze plus 4 asysty
24
@Mns21 okres godowy i daje samcom znac ze jest gotowa?
3
@cules100pro niezaszczepionych
0
@Hosh juz spokojnie tam Mariuszku :Y
1
@Kettger Roberto, Pique, Alba.
1
@Kettger Fati, Pedri, De Jong.
3
@Tomek_TF napewno kazdy z nas tego kiedyś doświadczył. Czlowiek zjada podczas calego swojego życia nawet do 2-3 kilo owadów, najwiecej właśnie przez sen.
0
Jak myślicie? Dlaczego tak mało osób wsparło stronę za pośrednictwem patrona? Jakby nie patrzeć dziennie przewijają się tutaj tysięce kibiców, a zaledwie 37 zdecydowało się pomóc. Zaledwie kilka procent ogólnych potrzeb zostało przez to pokrytych i nie widzę żeby zanosiło się na poprawę.
4
wlasnie tak
https://imgur.com/btF8FYc
0
Ale cumbek Betisu!!
0
Fekir golaaazo z wolnego
0
Polecam włączyc multilige, napewno więcej emocji
4
Haha jak to sie wszystko może zmenic na przestrzeni kilkudziesięciu sekund xd
0
@Kamilos84 Coman nie gra na Lewego, w poprzednim meczu tez sie sepil.
1
@barcanawieki Ciezko stwierdzic. Gram od zawsze tylko w multiplayery. Trzy gry w ktorych spedzilem najwiecej czasu w moim zyciu, to FIFA(od 97), CS 1.6 i GO(na oko 8k godzin) i Clash of Clans/Apex Legends. Gra, ktora najbardziej mnie pochlonela to FIFA w ktora gralem reguralnie przez 16 lat, ale jakbym mial wybrac z tych tylko jedna w ktora moglbym grac to bylby to Counter Strike.
0
@Songo91 nie pamietam mapki w 1.6 w ktorej bym mogl jechac autem
0
@Songo91 nie wiem o ktora chodzi, ale przypomniala mi sie de_rats_1337, to byla kozak mapa, ile godzin tam przesiedzialem :d
1
Komentarz usunięty
0
@Yoshi94 albo Douglas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@qbsonFCBarca livigno, Włochy
0
Warto kupic Xbox Series S? Kosztuje tylko 289euro i ma super opinie. Mam kompa za 10k wiec nie potrzebuje nie wiadomo jakies konsoli. Chodzi bardziej o to zeby jakas tam na chacie byla zeby od czasu do czasu pograc w UFC czy Fifke. Bardziej wymagajace produkcje i tak bede gral na kompie, a wydawac 500 euro na nowa konsole zeby stala, to nie widzi mi sie jakos.