2

@CzarnyKapelusz 15min z buta i jestem pod stadionem :d

0

Przypuscmy, ze w nastepnym sezonie startuje Super Liga na zasadzie normalnej ligi z dwudziestoma zespolami. Dwunastu zalozycieli plus osiem klubow dodalem od siebie. Jak byscie widzieli tabele takiej ligi na koniec sezonu? Pozostawie nizej swoje typy. :D


1.Bayern
2.Man City
3.Atleti
4.Real
5.Inter
6.Chelsea
7.PSG
8.Barca
9.Man U
10.BVB
11.Juve
12.Liverpool
13.Sevilla
14.Atalanta
15.RB Lipsk
16.Milan
17.Ajax
18.Tottenham
19.Arsenal
20.Lyon

0

@Yosemite Moja mama nazwala swojego psa Luca Toni w 2006 roku. Teraz juz taki schorowany staruszek z niego. :)

5

2

1

@SteuerFreiMoney witam somsiedzie. daleko ni ma to moze tez wpadne.

2

@DonAndrzejos Del Pieroooooo DWA DWA

0

@marcianek Napewno sie zwiekszy, niech tylko sie rozejdzie ze cos "za darmo" rozdaja. Ja nie potrzebuje ani tych nagrod, ani szczepionek.

1

@Pawel13sz 10 goli w lidze plus 4 asysty

24

@Mns21 okres godowy i daje samcom znac ze jest gotowa?

3

@cules100pro niezaszczepionych

0

@Hosh juz spokojnie tam Mariuszku :Y

1

@Kettger Roberto, Pique, Alba.

1

@Kettger Fati, Pedri, De Jong.

3

@Tomek_TF napewno kazdy z nas tego kiedyś doświadczył. Czlowiek zjada podczas calego swojego życia nawet do 2-3 kilo owadów, najwiecej właśnie przez sen.

0

Jak myślicie? Dlaczego tak mało osób wsparło stronę za pośrednictwem patrona? Jakby nie patrzeć dziennie przewijają się tutaj tysięce kibiców, a zaledwie 37 zdecydowało się pomóc. Zaledwie kilka procent ogólnych potrzeb zostało przez to pokrytych i nie widzę żeby zanosiło się na poprawę.

4

0

Ale cumbek Betisu!!

0

Fekir golaaazo z wolnego

0

Polecam włączyc multilige, napewno więcej emocji

4

Haha jak to sie wszystko może zmenic na przestrzeni kilkudziesięciu sekund xd

0

@Kamilos84 Coman nie gra na Lewego, w poprzednim meczu tez sie sepil.

1

@barcanawieki Ciezko stwierdzic. Gram od zawsze tylko w multiplayery. Trzy gry w ktorych spedzilem najwiecej czasu w moim zyciu, to FIFA(od 97), CS 1.6 i GO(na oko 8k godzin) i Clash of Clans/Apex Legends. Gra, ktora najbardziej mnie pochlonela to FIFA w ktora gralem reguralnie przez 16 lat, ale jakbym mial wybrac z tych tylko jedna w ktora moglbym grac to bylby to Counter Strike.

0

@Songo91 nie pamietam mapki w 1.6 w ktorej bym mogl jechac autem

0

@Songo91 nie wiem o ktora chodzi, ale przypomniala mi sie de_rats_1337, to byla kozak mapa, ile godzin tam przesiedzialem :d

1

Komentarz usunięty

0

@Yoshi94 albo Douglas

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@qbsonFCBarca livigno, Włochy

0

Warto kupic Xbox Series S? Kosztuje tylko 289euro i ma super opinie. Mam kompa za 10k wiec nie potrzebuje nie wiadomo jakies konsoli. Chodzi bardziej o to zeby jakas tam na chacie byla zeby od czasu do czasu pograc w UFC czy Fifke. Bardziej wymagajace produkcje i tak bede gral na kompie, a wydawac 500 euro na nowa konsole zeby stala, to nie widzi mi sie jakos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?