Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Xavyol dobre, nie znalem.
0
@Arkadio90 napisz jakie masz inne podzespoly. Ta karta to smietnik, nie kupuj.
0
@SamuraJack
Parke
nie wiem
Bocian
Tancula
Kamiszka
Arab
nie wiem
nie wiem
5
@clyde Fajnie, troche ruchu, troche spalonych kalorii, a tu cyk szklanka cukru na koniec :d
4
@Nano22 azjatycka > wloska
1
@DLFCB tak zwane przegrywy życiowe. Nie zapominaj też że jest masa ludzi, która jemu kibicuje i sa z niego bardzo dumni.
0
@Farsyfan33 tutaj sa experci od wszystkiego w kazdej dziedzinie! Dawaj pytanie poprostu.
0
@lucas/catalan luzik kazdy ma inny gust
0
@lucas/catalan uuuu dla mnie ona to topka
1
@Rust_Cohle tato powiedz @tristan87 kim ja jestem
0
@lucas/catalan peta jensen urodziła sie 4 dni po mnie
1
@kubix05 Pamietam jak kiedys z bratem wyciagnelismy stara wks wujka z piwnicy. miala ze 20-30 lat, byla cala uwalona w pajeczynach. Po jej ogarnieciu , wymienieniu swiecy i dolaniu plynow odpalila po kilku kopnieciach :D
0
@kuz zazdroszczę Panie :/
0
@KapiFCB oj lepiej nie, jutro musze dobrze zjeść i miec siły na całodniową sesje tatuażu.
0
@itmustbejoke mam limit którego nie przekraczam. Jestem codziennie na deficycie, na ktorym świetnie się czuję. Trenuję 4-5 razy w tygodniu i kilogramy lecą szybciutko w dół. Wyniki sa dobre wiec boli jak zjem więcej.
0
Poleciał dzisiaj kebs na obiado-kolacje. Tak mnie sumienie wzięło że przekroczyłem limit dziennych kalorii, że zapierdzielam na rowerku od godziny, żeby to spalić. Xd
0
@clyde tylko pieski, mam uczulenie na kocią sierść.
20
Nie boję się, gdy ciemno jest, mój tata za rękę prowadzi mnie.
0
@Pogba zapomniałem dodać ze w DE
0
Jutro termin na tatuaz, a studia caly czas zamkniete. Moja tatuazystka stwierdzila, ze wali to i wynajela prywatny apartament i bedzie tam robic po cichaczu. Do czego to doszlo xd
0
@Ronaldinho10VB i cyk Lewy dwa ostatnie mecze na lawce, zeby nie dac Polakowi pobic rekordu Mullera:d
2
Xavi Hernandez | welcome to Barca 2021
0
Przypuscmy, ze Real, Barca i Juve dostaja bana na dwa lata. W ramach protestu te kluby probuja stworzyc turniej "towarzyski" na dzieciec zespolow na zasadzie, ze kazdy z kazdym gra dwumecz. Pozostale siedem druzyn, to zespoly, ktore nie dostaly sie do europejskich pucharow z najsilniejszych lig. Na przyklad taki Arsenal, Totki, Gladbach, Bilbao itd.
0
@ArterkHD winifer fernandez, ania baranska tez dobre
0
@Krisgum zaraz naprawia
1
@macio_944 ta i sa banowani po raz dwudziesty i tak bez konca... ja po drugim banie mam ultimatum ze next jest perm, gdzie tu rownosc?
1
@daniel32778 mloda, zdrowa, jedrna, mnie wiecej nie potrzeba :D
1
@ptrx nie gadaj. Mialbys okazje to szarpalbys napewno :)
0
@tomek8756 ja po każdym locie jestem mega padnięty i dochodze do siebie dopiero na następny dzień.
0
Budka po ryjcu widać, że klamca i krętacz.