Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 Czyli będzie remis 0:0
5
@Roobo Rozbawiło mnie to bardziej niż powinno xD
0
@Transu96 Wiadomo, jak pobierzesz ulepszacze to może ;P
@Mario96w Rozumiem żarty i nostalgię no ale no. Strasznie płaski jest to świat :D
0
@Transu96 Po wypuszczeniu tego rimejka teraz do człowieka doszło jak oryginał paskudnie wygląda xD No ale w 2001 to pewnie był git
0
@clyde No i git. Zrobię Wilkowi to zadanie bo fajny aktor mu głos podkłada xD Spoko morda z niego
0
@heniusss Nie mam pojęcia. Wcześniej ich nie było chyba. Jutro będę prowadził natarcie to się rozejrzę.
6
Urocza jest ta ręcznie dorysowana mapa :D
https://zapodaj.net/plik-SwFTsdnCcL
No to pora na odbicie Nowej Kopalni! Na pohybel Gomezowi który wiedział!
https://zapodaj.net/plik-ddBFZMadp8
https://zapodaj.net/plik-tDQvAQT88o
I skoro @Transu96 się pochwalił statami to też pochwalę się osiągami mojego Bezimiennego
https://zapodaj.net/plik-uDjTmrR6AY
https://zapodaj.net/plik-YnyfIjNFyb
W ogóle wie ktoś gdzie się respią pełzacze po zalaniu Starej Kopalni? Bo losowo Wilk mi questa teraz zlecił na pancerz ;P
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @Mario96w @Hosh @Lionel_Messi10 @clyde
2
On proszę :D
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87
5
Europa póki co się ostro kompromituje xD
2
Gdyby zamiast Wysp Zielonego Przylądka z Hiszpanią grało Kurakao to biedni byliby Hiszpanie
1
Wiadomo, że to wypadek przy pracy ale na razie Europa to faktycznie nie daje argumentów żeby jej dawać dodatkowe miejsca przy powiększaniu formatów mistrzostw xd
3
Lata 80', 90', 2000 w Lidlu :D
https://zapodaj.net/plik-2wg7rUk7Q4
2
Chyba podjąłem dobra taktycznie decyzję, że wybrałem wycieczkę do Lidla zamiast meczu ;P
4
@July_6_BcN Tu nie można kupić wszystkich
0
No to +2.5 chyba znowu nie wejdzie w meczu xd
1
@macio_944 Pedri po prostu się skończył
0
Dalej 0-0? Słaba ta Hiszpania...
9
@martusiaaaa Na słodko tylko i wyłącznie.
0
@parpe No spoko ale nie wiem czy działania np. McCarthiego to są rzeczy na których dobrze byłoby się wzorować. Szczególnie, że tam chodziło co do zasady o sam komunizm jako ideologię.
23
Naleśników se narobiłem. Obiad na cały tydzień jest:
https://zapodaj.net/plik-Y3G9D4qfgD
@mrboom @Safrani @Comentateiro @PatrychoO @macio_944 @michal26 @MesQueUnClub_87 @tomek8756
5
@Safrani Ja i tak bym poczekał aż Ukraina wywiąże się ze swojej części bo z egzekwowaniem tej umowy może być później ciężko ;P
0
@Borneo Pomijając, że nie wiem co napisałeś to póki ci urzędnicy rosyjscy są w Polsce legalnie to ciężko prawnie wyciągać konsekwencje za kontakty z nimi
2
Do boju Republikanie Zielonego Przylądka!
0
@Borneo Ale utrzymujemy? Utrzymujemy.
2
@macio_944 Tylko trochę nie wiem jakby miały brzmieć szczególnie kiedy państwo utrzymuje z Rosją stos. dyplomatyczne czyli formalnie jej za wroga nie uznaje
4
@macio_944 Tylko na to nie ma paragrafów ;P A my z Rosją mamy utrzymywane stosunki dyplomatyczne. Więc jedynie można Brauna ***** z rozsądku ludzkiego
1
@Frimpong No śmieszne w cholerę ;p
0
Ponoć mają zwolnić trenera Tunezji xD To sobie potrenował na MŚ...
3
Arsenal Londyn w następnym sezonie:
4
@Faro Tym bardziej żadna z niego 9 xD