0

@kubix05 Czyli będzie remis 0:0

5

@Roobo Rozbawiło mnie to bardziej niż powinno xD

0

@Transu96 Wiadomo, jak pobierzesz ulepszacze to może ;P
@Mario96w Rozumiem żarty i nostalgię no ale no. Strasznie płaski jest to świat :D


0

@Transu96 Po wypuszczeniu tego rimejka teraz do człowieka doszło jak oryginał paskudnie wygląda xD No ale w 2001 to pewnie był git

0

@clyde No i git. Zrobię Wilkowi to zadanie bo fajny aktor mu głos podkłada xD Spoko morda z niego

0

@heniusss Nie mam pojęcia. Wcześniej ich nie było chyba. Jutro będę prowadził natarcie to się rozejrzę.

6

Urocza jest ta ręcznie dorysowana mapa :D
https://zapodaj.net/plik-SwFTsdnCcL
No to pora na odbicie Nowej Kopalni! Na pohybel Gomezowi który wiedział!
https://zapodaj.net/plik-ddBFZMadp8
https://zapodaj.net/plik-tDQvAQT88o
I skoro @Transu96 się pochwalił statami to też pochwalę się osiągami mojego Bezimiennego
https://zapodaj.net/plik-uDjTmrR6AY
https://zapodaj.net/plik-YnyfIjNFyb
W ogóle wie ktoś gdzie się respią pełzacze po zalaniu Starej Kopalni? Bo losowo Wilk mi questa teraz zlecił na pancerz ;P
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @Mario96w @Hosh @Lionel_Messi10 @clyde

2

On proszę :D


@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87

5

Europa póki co się ostro kompromituje xD

2

Gdyby zamiast Wysp Zielonego Przylądka z Hiszpanią grało Kurakao to biedni byliby Hiszpanie

1

Wiadomo, że to wypadek przy pracy ale na razie Europa to faktycznie nie daje argumentów żeby jej dawać dodatkowe miejsca przy powiększaniu formatów mistrzostw xd

3

Lata 80', 90', 2000 w Lidlu :D
https://zapodaj.net/plik-2wg7rUk7Q4

2

Chyba podjąłem dobra taktycznie decyzję, że wybrałem wycieczkę do Lidla zamiast meczu ;P

4

@July_6_BcN Tu nie można kupić wszystkich

0

No to +2.5 chyba znowu nie wejdzie w meczu xd

1

@macio_944 Pedri po prostu się skończył

0

Dalej 0-0? Słaba ta Hiszpania...

9

@martusiaaaa Na słodko tylko i wyłącznie.

0

@parpe No spoko ale nie wiem czy działania np. McCarthiego to są rzeczy na których dobrze byłoby się wzorować. Szczególnie, że tam chodziło co do zasady o sam komunizm jako ideologię.

23

5

@Safrani Ja i tak bym poczekał aż Ukraina wywiąże się ze swojej części bo z egzekwowaniem tej umowy może być później ciężko ;P

0

@Borneo Pomijając, że nie wiem co napisałeś to póki ci urzędnicy rosyjscy są w Polsce legalnie to ciężko prawnie wyciągać konsekwencje za kontakty z nimi

2

Do boju Republikanie Zielonego Przylądka!

0

@Borneo Ale utrzymujemy? Utrzymujemy.

2

@macio_944 Tylko trochę nie wiem jakby miały brzmieć szczególnie kiedy państwo utrzymuje z Rosją stos. dyplomatyczne czyli formalnie jej za wroga nie uznaje

4

@macio_944 Tylko na to nie ma paragrafów ;P A my z Rosją mamy utrzymywane stosunki dyplomatyczne. Więc jedynie można Brauna ***** z rozsądku ludzkiego

1

@Frimpong No śmieszne w cholerę ;p

0

Ponoć mają zwolnić trenera Tunezji xD To sobie potrenował na MŚ...

3

Arsenal Londyn w następnym sezonie:


4

@Faro Tym bardziej żadna z niego 9 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?