0

@Lukikiki Może trochę no aczkolwiek tak jak piszę to większość tych o 21 widziałem (Czech nie oglądałem bo na siłowni byłem) a zarywać nocy nie będę ani dla meczu ani dla gierki :D Więc to nie tak, że nie oglądam teraz piłeczki :) A szkoda, że godziny są jakie są bo taki mecz Iraku z Norwegią czy Meksyku z Koreą akurat bym obejrzał ;P

5

Dobra, ta platyna w House of Ashes nie jest trudna tylko upierdliwa bo jeszcze z dwa razy grę bym musiał przejść ;P Kiedyś ją sobie zrobię ale teraz chyba chcę w coś nowego zagrać dlatego na tapet wlatuje inna odsłona Dark Pictures - Little Hope! A czytając opis również zapowiada się ciekawy horrorek :D
https://zapodaj.net/plik-owHXCsWyuU
https://zapodaj.net/plik-MUkogWSyqU
https://zapodaj.net/plik-FothxNc7Pl
https://zapodaj.net/plik-FDOVlVxuq8

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87 @KamQiX

4

@Seledynowy Wolę pospać

0

Mecz Niemcy - Niemcy:


0

@Lukikiki A to zależy kto gra ;P Ale ogólnie na razie gierka chociaż chyba większość tych meczów o 21 widziałem (poza dzisiejszym)

0

@shinthps No widzisz, a ja bym wolał wydać 5-8k na Golfa V niż 800k na Porsche czy nawet 50k na jakiś inny samochód ;P Owszem, przepłacanie na drogich samochodach to idiotyzm. Nie są zwyczajnie warte swojej ceny i płacisz za znaczek. To samo z ubraniami.

5

No to Pragmata ukończona! (trochę mi to zajęło xD). No wyszła Capcomowi gierka, co by nie mówić po tym źle zrobionym demku. Ogólnie historia bardzo przyjemna, model rozgrywki również no i ta relacja naszego bohatera z Dianą :D
https://zapodaj.net/plik-3czyVqfQAV

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @norbi77

0

@Gibbon_FCB Ja nawet nie włączyłem :D

0

@KamQiX No wiadomo, że opinie są subiektywne. Dla mnie tak samo wydawanie olbrzymich kwot na samochody jest idiotyzmem bo przecież tańszy też jeździ tak samo ale są ludzie którzy kolekcjonują ;P

0

@KamQiX Wiesz co, kapitalizm to taki wspaniały ustrój, że sprzedać w nim można najdziwniejsze rzeczy za duże pieniądze bo ludzie z natury racjonalni nie są (przykład z tymi termosami Stanley jakiś czas temu czy z merchem Star Bucksa) ;P Zrobili sobie w dawnych czasach dobrą reklamę takim San Andreas (gdzie ta gra faktycznie na tle konkurencji mogła być wybitna), gdzieś tam utkwił taki obraz a nie inny i tak to z ludźmi zostało. Obecnie bardzo trudno stworzyć grę która się wyróżnia bo ogólnie studia zrobiły olbrzymi postęp i genialnie wygląda i ten RE:Requiem, i KCD2 i W3 pod względem postaranka, detali, grafiki, historii.

Ja się jedynie cieszę, że jako gracz PC nie muszę być jeleniem i przepłacać za gry. Jedynie być może twórcy za nie nie zawsze pieniądze dostaną (chociaż jaka jest prawda o tych stronkach z kluczami to nie wiem) ale to już ich problem

0

@wosiek91 To nie wiem czy grałeś w tego Hoia ale ja tak - nie jest :D Pomijam, że całościowo kosztuje dużo więcej bo ma masę DLC ale nie podstawka
@KamQiX Tak, to gra jak każda inna. Tak samo (najpewniej) dobra jak W3, KCD2 czy inne produkcje z wyższej półki. Mi nie odbija palma bo zobaczę animowany pot u NPC albo gaz w piwie ;P Już naprawdę lepszą grą będzie moim zdaniem ten Blood of Dawnwalker choć to inne gatunki mimo wszystko. Fantasy vs. kryminał
@shinthps No bo wiedźmin to po prostu bardzo dobra gra a nie jakieś boskie dzieło które powinno kosztować miliony monet...
A czy idę pod prąd dla zasady? No być może bo mnie szczerze denerwuje takie wynoszenie do rangi boskiej amerykańskiego korpo które napluje w twarz odbiorcy a ten uda, że deszcz pada ;P No nie lubię bardzo tej firmy i to jej fani to spowodowali, nawet nie firma sama w sobie.
@LukaszFan Nie, CD Projekt już był znany w tamtym momencie ;P Nie aż tak jak dzisiaj ale zarówno marka jak i studio już się pokazało światu. A fanem Wiedźmina jestem ogromnym ale jak wywalą 400-500 zł na premierę to witaj piracka zatoko - będzie klucz kupowany ze stron trzecich.

0

@shinthps Resident Evil Requiem był bardzo, bardzo dobry, KCD2, Wiedźmin 3 ofc. Tylko to dalej są gry bardzo dobre a nie takie które wywala poza skalę ;P I za żadną z tych gier nie dałbym więcej niż są one warte. Tyle dobrego, że przez strony z kluczami ten rynek na PC jest w miarę normalniejszy.

A jeśli mówisz, że HOI to perełka to... no cóż chyba nie grałeś. Może przez brak konkurencji tak ale ta gra do wariactwa jest w stanie doprowadzić ;P
@LukaszFan Absurdem to jest usprawiedliwianie horrendalnej kwoty 500-600zł za grę komputerową ;P

A co do W3:
"Standardowa edycja pudełkowa zawierać będzie płytę z grą, instrukcję, książkę Świat Wiedźmina, mapę obszaru gry, zestaw naklejek, soundtrack oraz rękaw ochronny. Osoby, które skuszą się na tą wersję będą musiały zapłacić 139,99 zł za edycję PC" [PurePC, Gadżetomania] Na konsolach ok. 220 faktycznie no ale wzrost ceny o 100 zł uważam za wystarczający

0

@pride1899 Laskowski > Święcicki

1

@norbi77 Niby stolica a bloki jak w Bogatyni xd Chociaż te bloki z wielkiej płyty to pewnie i nas jeszcze przeżyją i te nowe budownictwo ;P

1

@Korsain Ale Laskowskiego to ty szanuj!

2

@Faro Ogólnie najlepszy duet komentatorski w Polsce

0

@shinthps Ja w Hearts of Irons IV mam 1900h... i nie nazwałbym tej gry wybitną

2

Im więcej czytam o spekulacjach ceny GTA VI tym bardziej mam ochotę na jakieś RAZEM zacząć głosować xd @macio_944 @marcin62

0

@shinthps Mi nie siadł RDR2? XD Ja w tej grze mam 180h i ją 2 razy przeszedłem ;P Dobra gra jak każda inna. Nic wybitniejszego od innych bardzo dobrych gier.
@LukaszFan 13 lat temu to gry w większości kosztowały po 180 zł a nie 300 ;P Druga sprawa nie ma to jak być konsumentem i samemu mówić, że twórca na więcej powinien wycenić grę co byś mógł więcej wydać xD

1

@LukaszFan Tak, uważam, że ludzie obecnie nie zarabiają na tyle dobrze żeby gry były warte dwóch dniówek XD Wasze pieniądze, wasza sprawa ale to jest robienie sobie po prostu żartu z konsumenta. GTA VI to będzie gra jak każda inna i dorabianie do niej boskiej otoczki i usprawiedliwianie kapitalistycznych opałów producentów naprawdę sprawia, że traci się wiarę w ludzkość.
@shinthps Na takiej, że żadna z gier Rockstara nie była do tej pory warta ponadwymiarowych pieniędzy a już na pewno żadna nie byłaby warta pracy dwóch dni za frajer xD 300 zł. to jest maks. jaką powinna kosztować i wszystko powyżej to plucie w twarz kupującym i pokazanie, że ma się ich za bezrozumne małpy (co za bardzo najwyraźniej od prawdy nie odbiega)

1

@LukaszFan A może 600? Ładnie sobie GTA fanów wychowało którzy każdą odklejkę studia zaakceptują ;P
@shinthps To pokazuje, że jak się chce to da się nie dymać użytkownika.
@wosiek91 Taką samą możliwość daje Hearts of Iron IV (mam 1900h+) ale nie wiem czy byś przy tej grze bronił 500 zł ceny bazowej, że warto ;P

1

@shinthps Tymczasem KCD 2 na ponad 100h za 250 zł ;P

0

@marcin62 Głos rozsądku

1

@bartekvisca Może być tak bo na konsole te gry ogólnie są droższe.

0

@LAMC_10 350-400 zł to już będzie dużo za dużo.

0

@4drian0 Czyli pewnie będzie nieproporcjonalnie wysoka xD

0

@Criss18Barca Jutro też nie wejdzie ale za to pojutrze też nie.

0

@Lionel_Messi10 Vamooos kreciki

0

@Criss18Barca Nie jesteś jedyny

3

No i niestety 1:1... zawiedliście mnie Czesi bardzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?