Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Takie były kanoniczne motywy Draco
0
Czy kot to najlepsze zwierzę terapeutyczne? Bardzo możliwe.
8
@Azazel_Pazuzu To raczej przekaz do tych którzy myślą, że prezydent musi podpisywać wszystko co dostaje ;P
1
Pan Prezydent dołączył do ECPU
3
@Persempretito Jacek Laskowski goat
1
Polecam wywiad z Panem Jackiem:
4
@MagFCB Oni generalnie z trybu online chyba wyciągnęli więcej niż ze sprzedaży całej V więc też bym się nie spodziewał ceny z kosmosu
2
@Safrani No pod względem doświadczenia (w Europie) najpewniej jedna z bardziej doświadczonych co wynika z prostego faktu - nikt poza tym krajem nie toczył tak poważnej wojny od czasów II WŚ :D
@DonCarletto Poza tym myślę, że Turcja bardzo mogłaby się nie zgodzić z ich twierdzeniami :)
7
Pani wie kim ja jestem? Jestem współwłaścicielem firmy! *ma jedną akcję Orlenu za 100 zł*
3
NATO tak potrzebuje Ukrainy (w sojuszu), że bez dostaw uzbrojenia od państw NATO ukraińska armia nie istnieje ;P
4
Trochę rel xD
2
@NeroTFP1 Szacuneczek dla Wojtusia!
Łapa siedzi!
1
@Lionel_Messi10 A mięso pewnie robione z gołębi i okej Też na jakąś knysze muszę podjechać przy okazji xd
2
#LittleHope
Hmm, chyba coś robię nie tak ;P
https://zapodaj.net/plik-VIWBesFSKv
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF
0
@ferdas_rawa "to jakościowo przez lata będzie na poziomie innych gier AAA." - dlatego nie ma tym bardziej powodu, żeby kosztowało więcej niż inne gry AAA
I o jaką grę za 300 pln ci chodzi bo wątek jest na tyle długi, że trochę się gubi?
1
@draxidox No generalnie moi są bardzo pomocni i nie naciskali na studa zaoczne (na których dużo trudniej byłoby mi się uczyć).
A jeśli jej płacą za te studia to tak, mogli mieć trochę do powiedzenia
0
@draxidox Właśnie studiując dziennie więc najpewniej dużo do powiedzenia też rodzice mieli xD
1
@626 "Ale dzisiaj odbitka" powiedział każdy zawsze po tym jak kolejne 3 kupony mu nie weszły :D
1
@draxidox A może nie mogła sobie na to pozwolić? XD No łatwo się ocenia z boku ;P
4
@draxidox No to ty gadasz o kończeniu w 2026 jakby ona w tym roku podjęła decyzję o studiach a nie te 3 lata temu xD Potencjał czy nie to się rozwija tak szybko, że w 2023 to jeszcze nie było takie AI jak obecnie. Ja dziewczynie życzę dobrze.
1
@Jakchcesz Zależy jak na to spojrzeć. Biedronkowych to aż 6 paczek
2
@draxidox No generalnie studiów nie kończy się w pół roku ;P
0
@pt9 No nie mam wpływu na to ile wynosi minimalna krajowa ;P
A to, że wydawca zawsze będzie chciał wydoić z ludzi jak najwięcej to akurat logiczne tylko mi się to nie musi podobać ani nie muszę wręcz tego chcieć
5
Dobranoc Ramblowicze - miłego meczu dla tych co oglądają :)
0
@DonCarletto Skąd te 10 się wzięło? :D Grałem w Pragmatę i w międzyczasie w House of Ashes. To drugie mi się bardziej spodobało, skończyłem i sobie robiłem na 100%. Później był Gothic którego też już skończyłem :D No i teraz sobie dokończyłem tą gierkę więc w sumie to obecnie ogrywana jest jedna
1
@macio_944 Na superbowl by przeszło, tu wątpię.
5
@PatrychoO 3 Wiedźmi 3 najlepszy
0
@Lukikiki Może trochę no aczkolwiek tak jak piszę to większość tych o 21 widziałem (Czech nie oglądałem bo na siłowni byłem) a zarywać nocy nie będę ani dla meczu ani dla gierki :D Więc to nie tak, że nie oglądam teraz piłeczki :) A szkoda, że godziny są jakie są bo taki mecz Iraku z Norwegią czy Meksyku z Koreą akurat bym obejrzał ;P
5
Dobra, ta platyna w House of Ashes nie jest trudna tylko upierdliwa bo jeszcze z dwa razy grę bym musiał przejść ;P Kiedyś ją sobie zrobię ale teraz chyba chcę w coś nowego zagrać dlatego na tapet wlatuje inna odsłona Dark Pictures - Little Hope! A czytając opis również zapowiada się ciekawy horrorek :D
https://zapodaj.net/plik-owHXCsWyuU
https://zapodaj.net/plik-MUkogWSyqU
https://zapodaj.net/plik-FothxNc7Pl
https://zapodaj.net/plik-FDOVlVxuq8
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87 @KamQiX
4
@Seledynowy Wolę pospać