La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1766 Culés

5

No to Pragmata ukończona! (trochę mi to zajęło xD). No wyszła Capcomowi gierka, co by nie mówić po tym źle zrobionym demku. Ogólnie historia bardzo przyjemna, model rozgrywki również no i ta relacja naszego bohatera z Dianą :D
https://zapodaj.net/plik-3czyVqfQAV

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @norbi77

1

@Kgorecki2500 mnie niestety ten tytul nie kupil :( ani walka z hackowaniem mi sie nie podobala ani ten futurystyczny swiat w pomieszczeniach. Odpuscilem.

1

@Kgorecki2500 tak z ciekawości w czasie mistrzostw bardziej meczyk czy bardziej gram se w grę?

0

@Lukikiki A to zależy kto gra ;P Ale ogólnie na razie gierka chociaż chyba większość tych meczów o 21 widziałem (poza dzisiejszym)

0

@Kgorecki2500 tak myślałem , impreza raz na 4 lata ale gra ważniejsza. Szkoda bo powiem Ci że każdy mecz ma swój klimat , mimo dziwnych reprezentacji a w grę można sobie pograć od sierpnia ale ważne żeby nic na siłę i kto co woli :) to można powiedzieć że Ty bardziej taki gracz w gry niż kibic piłki nie ? xD

0

@Lukikiki Może trochę no aczkolwiek tak jak piszę to większość tych o 21 widziałem (Czech nie oglądałem bo na siłowni byłem) a zarywać nocy nie będę ani dla meczu ani dla gierki :D Więc to nie tak, że nie oglądam teraz piłeczki :) A szkoda, że godziny są jakie są bo taki mecz Iraku z Norwegią czy Meksyku z Koreą akurat bym obejrzał ;P

0

@Kgorecki2500 zobacz tylko na naszą słynną ambasadę argentyńską i czy oni mają jakieś pretensje o godz meczowe? Grzecznie zwalniają się z roboty albo wgl do niej nie idą xD żart a nie którzy śpią w dzień a w nocy nie np jak mogą , ja jak mam następny dzień wolny a mecz o tej 3 to śmiało mogę nockę zarwać i sobie dobry meczyk obejrzeć w klimacie mistrzostw świata

0

@Kgorecki2500 Co ty - grasz w 10 gier na raz xD?

0

@DonCarletto Skąd te 10 się wzięło? :D Grałem w Pragmatę i w międzyczasie w House of Ashes. To drugie mi się bardziej spodobało, skończyłem i sobie robiłem na 100%. Później był Gothic którego też już skończyłem :D No i teraz sobie dokończyłem tą gierkę więc w sumie to obecnie ogrywana jest jedna

0

@Kgorecki2500 A bo co chwilę czytam, że grasz w coś innego xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?