Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kinginiesta A może chciał. Wiemy tyle, że Grimaldo to dobry grajek
2
@PatrychoO Byłeś szybszy bo chciałem jednak sprawdzić co on tam gada. Jednak prezydent Goat
2
@blakkudium Proszę, niech on dostanie chorą pensję bo to kompromitacja będzie że strony Deco xD
0
@LukaszFan Trzyma się. Może być i odgrzewany 20 razy bo na razie zapowiada się na bardzo dobrą gierkę ten nowy Asasynek. I to, że będzie kosztować te 280 zł (na PC 250) to nie jest usprawiedliwienie dla mnie tego, że sobie Rockstar krzyknąłby cenę 600 zł za grę bo nie będzie nie wiadomo jak lepsza xD (a dla niektórych będzie nawet gorsza bo wolą klimaty pirackie) Ale ja już napisałem wczoraj co sądzę na ten temat
Hmm... Fifa kosztuje 300 pln to my MUSIMY drożej bo nam ego nie pozwoli ustawić ceny na tyle samo xD
3
A swoje urodziny obchodzi dzisiaj ten GOAT! @July_6_BcN @clyde
0
@LukaszFan Gdzie ja ci pisałem, że chciałbym GTA VI za 250 zł? XD 300 zł to będzie wystarczająco.
3
Nie jest letko @macio_944 ... stare demony ciągle wracają:
0
A premiera Assassin's Creed Black Flag Resynced już za 2,5 tygodnia
1
@Raphinha11 Żeby była dobra relacja nie potrzeba prezentów. Ja po prostu życzenia złożę
1
Rafał:
3
Ale daktyle są dobre.
2
To jest ten marketing GTA VI @macio_944 ?
0
@clyde Dark Pictures polecam jeśli umisz angielski
0
@macio_944 RDR to nie GTA a widać jak ludzie wariują przez tą grę. Grę roku (czyli taką złotą piłkę) wygra i pewnie dużo innych kategorii
3
@NeroTFP1 Jo, chciał go uspokoić robiąc mu bieda szubienicę ;L
0
@macio_944 "Walka" btw :)
1
@blakkudium On coś widzi w ogóle?
0
@macio_944 Ale cyberpunkowym, że klimat po prostu czy to coś od Redów jest?
0
@barteq Ja akurat o Wrocku ale w innych miastach też ta impreza jest
https://gastromiasto.pl/
2
@fcbarcafan19 Czyli taka ;p Po prostu meksykańskie napoje typu cola
https://zapodaj.net/plik-Y7HMAaKaFE
6
Well ten pierwszy dzień Gastro Miasto taki se bo dużo jest po prostu stoisk różnych knajp gdzie i tak można sobie zjeść na codzień ale kilka perełek jest. Jakiś burger z dzikiem, z ośmiornicą, jakąś cola meksykańska, kuchnia perska. Da się wybrać. Jutro będzie obiadek na mieście jedzony.
@michal26 @mrboom @MesQueUnClub_87 @Safrani
0
@maroon Ja jako Polak tym bardziej nie rozumiem odpowiedzialności zbiorowej na ludności cywilnej
1
"Za każdą łzę izraelskiej matki, tysiąc libańskich matek powinno płakać. Cały Liban powinien spłonąć!" - a naziści stosowali przelicznik 100 Polaków za 1 Niemca ;P
3
Ależ europejsko w tym Wrocławiu ;P
https://zapodaj.net/plik-q2bA6oXlk7
3
@marcin62 Ajajaj... i po co wam Redzi to pajacowanie?
3
Piękne to jest :D
1
@Zoker U mnie na słono to tylko w krokietach :D Też wolę na słodko
1
@Safrani Ja jeszcze na jutro mam porcję. Cały tydzień szamię
8
Ale naleśniki to jest top danie. Na zimno, na ciepło, z twarogiem, z dżemikiem na wierzchu. No top!
@Safrani @MesQueUnClub_87
0
@Zoker Takie były kanoniczne motywy Draco