0

@marcin62 Temeria? Jaka Temeria? Niezależnie od decyzji Temerii ni ma :D

0

Portugalia pogromca kuponów

1

@norbi77 Oj teraz nie pamiętam tak szczerze... wydaje mi się, że dopiero na NG+ bo zazwyczaj tak robię jak są trofea na ten tryb i poziom trudności ale ręki nie dam sobie uciąć

2

Kolejny raz Europa jest gorsza od jakiegoś afrykańskiego/azjatyckiego kraju? Stare, znałem

3

20% posiadania piłki, 6 strzałów na bramkę i 1 gol. Można. Można xD Fatalna Portugalia

6

Polskie wampiry:


Chyba najbardziej wyczekiwana premiera roku
@Luciano99 @clyde @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @norbi77 @DragonxNF

0

@VamoSBarca88 Czas na reklamy ;)

2

Kongo, mieliście 1 zadanie...

0

Po dzisiejszym dniu spędzonym na portalu społecznościowym X oraz na wymianie tam kulturalnych opinii na temat projektowania gier dochodzę do fundamentalnej konkluzji:
https://zapodaj.net/plik-HnF1bVkGhV

1

@kubix05 A miałem posiadałem :D

0

@MINGUS No to się muszę cofnąć gdzieś... i tak grzybów muszę poszukać ;P

6

No ładne widoczki, ładne:
https://zapodaj.net/plik-AYjYVfXmAC
Bezi konsumuje ostatnie zapasy alkoholu żeby pokonać bossa xD
https://zapodaj.net/plik-vvVToMbodm
No i fajny mieczyk:
https://zapodaj.net/plik-JVagxlsRnw
Tylko tych kamieni chyba 5 powinno być, nie?
https://zapodaj.net/plik-5Lp7sYsmsP
Gorzej, że mi się mana skończyła i muszę grzybów szukać co by w ogóle do Xardasa móc wrócić xD
@macio_944 @marcin62 @PatrychoO @Luciano99 @Jakchcesz @clyde @Mario96w @Hosh @Lionel_Messi10 @Transu96

4

@Safrani Tak, uznają nasz kraj od 2012 roku

4

Ciekawostka: Królestwo Bhutanu oficjalnie uznało istnienie Chorwacji

@Comentateiro @michal26 @Safrani @Roobo

12

Fermin Alvarez .

0

@clyde Wyższy od ojca

0

Kolejny buntownik:


2

Warszafka moment


0

@redman83 Tak uważasz ty i ja a przyszłe pokolenia najpewniej będą uważać inaczej ;P Na swoje czasy najlepszy mógł być Pele, Maradona później Zidane i jeszcze później Messi.

5

Taka prawda... ale nakrętki czy jednolite kable USB to pierwsi są żeby wprowadzić.


0

@hubert874
2:0
1:0
1:1
1:2

0

@Chada Pewnie można ale mało kto chce płacić za naukę. A jednak żeby postawić ścianę to coś tam pouczyć się trzeba. Z budową mam tyle wspólnego, że na słowo honoru gniazdko sobie poprawiłem w ścianie i listwę do szafki przykleiłem vikolem :P

Ale poprzeglądam te OLX pod tą pomoc przy budowie a nie samą budowę. To brzmi tak w miarę chyba

1

@AmigoBlancos A to fajne w sumie

0

@ProMILs więcej spotkań to i szans więcej

2

Wycofać z turnieju się nie mogli ale jakby po prostu wyszli na boisko i sobie stali na znak protestu? Znaczy pewnie łysy by im dowalił jakąś karę za psucie jego zabawki ale no...


0

@draxidox Ale ty mi teraz coś sugerujesz czy o co chodzi? W pracy trzeba chcieć pracować? No odkrywcze

0

@Bogan No to ja nie mam problemu, że Gothic jest wolny. Ja się bawię wyśmienicie :D tylko no ta mapa miejscami faktycznie denerwuje

0

@DragonxNF No ja nie wyobrażam sobie być na nogach do ok. 5 na ranem i dosypiać do 13-15 bo Messi mecz grał :) Ale różne mają ludzie priorytety

0

@Batys No generalnie nigdy nie widziałem żadnej oferty z budowy więc nie wiem jakiego zakresu obowiązków wymagają :D Ale jakbym miał zgadywać to jednak fajnie jakby coś taka osoba ogarniała z budowlanki

0

@redman83 No nie wiesz o czym piszesz ale ok... w latach dawnych Goatem pewnie określano Pele albo Maradonę, teraz tak określamy Messiego a za 50 lat takiego miana może doczeka się Jan Kowalski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?