La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1809 Culés

6

Polskie wampiry:


Chyba najbardziej wyczekiwana premiera roku
@Luciano99 @clyde @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @norbi77 @DragonxNF

0

@Kgorecki2500
Ja jestem tutaj z innej beczku :)
Kiedy grałeś w "Cronos" na hardzie, to grałeś za pierwszym podejściem czy po NG+?
Bo ja normalu miałem spore kłopoty, ale jakoś dałem radę i nie wyobtażam sobie grać od 0 na hardzie :P

1

@norbi77 Oj teraz nie pamiętam tak szczerze... wydaje mi się, że dopiero na NG+ bo zazwyczaj tak robię jak są trofea na ten tryb i poziom trudności ale ręki nie dam sobie uciąć

1

@Kgorecki2500
Gara zayebista mimo paru niedociągnięć, bo na pewnym etapie jest trochę przegadana, ale uwielbiam takie klimaty podobne do "Dead Space" :)
Finalny boss i jego 4 etapy mnie rozwaliły...nie byłem gotowy na tak długi pojedynek, ale cierpliwość i nauka zachowań zawsze jest pomocna w takich sytuacjach :)

1

@Kgorecki2500 Pytanie czy zrobią to rownie beznadziejnie jak Redzi w Wiedźminie czy jak Bioware w ME. :D

0

@marcin62 Temeria? Jaka Temeria? Niezależnie od decyzji Temerii ni ma :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?