3

Dobra, jak nie Cucurella to może Grimaldo chociaż ;P

0

@MirusAmisz Tylko jak tak dalej pójdzie to Flick wyłysieje albo padnie na serce ;P

2

I tym sposobem Real będzie mieć piłkarza w kadrze Hiszpanii

0

@marcin62 RE Veronica dzieje się przed RE8 więc pytanie - co się tej babci stało, że wylądowała w Rumunii xD

1

@Szczygiel06 Ja na razie mam tak z 24h i kończę (chyba) rozdział 3. Gra ma ich 6 więc myślę, że tak na 40-45h spokojnie

5

Pogrywam tak tego Goticzka i mam ogromną ochotę ograć gierkę jeszcze raz tylko pod kątem wątku Starego Obozu. Mam wrażenie, że naprawdę mocno rozbudowali te zadania plus ogólną otoczkę. Pewnie nie teraz bo do ogrania mi zostało sporo gier jak seria Dark Pictures, Batman Arkham, Vampyr czy za miesiąc nowy Asasyn ale pewnie w tym roku to nastąpi. Cieszę się, że im tak dobrze wyszła ta gierka i oby dostali do zrobienia rimejk 2 (to może go przejdę w końcu xd)
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @Mario96w @Hosh @Transu96 @MesQueUnClub_87

2

Szwajcaria:


0

@Laminedependencia Piję 0 kawy

3

Dobra, jednak wygrał żyćko xd


1

@MessiForeverTheBest Co on za buty ma na sobie...?

3

@tomek8756 Nie, wódeczka mysi być

5

Ciekawostka holenderska przy okazji dzisiejszego pojedynku Holandia-Japonia:

W 1672 roku, podczas wojny francusko-angielsko-niderlandzkiej, w obliczu porażek militarnych wściekły tłum obalił niderlandzkiego premiera (wielkiego pensjonariusza) Johana de Witta a następnie go zamordowali i częściowo zjedli

W jaki sposób łączy się ta historia z dzisiejszym meczem nie wiem ale jest holenderska.

4

@Bolton Banzai?


1

@fcbarcafan19 Cieniostwór jak głosi napis. W każdym razie jest dla mnie obecnie zbyt potężny więc wykorzystałem exploit, że nie atakuje nas kiedy zabieramy kamień i się od niego odturlałem xD

0

@marcin62 W sensie nie wiem o co konkretnie chodzi powyższemu autorowi ale widziałem komentarze, że gra trochę średnia jak na czas jej tworzenia. Ale oni jei doceniają po prostu jej geniuszu

5

Bo jak wiadomo Gothic Playable Teaser się nie liczy a poza tym został stworzony w godzinkę w jedno popołudnie :D


Dobra, ten Gothic będzie miał u nas lepsze oceny niż GTA 6 xD Taka V ma 90% pozytywnych opinii w naszym języku na Steamie a Gothic Remake 93%
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @Mario96w

1

@Pedri16Future No zagrały całe dwa ale remis i wygrana to dobry start

0

Katar remis, Australia wygrana to czekamy na wygraną Kurakao

4

To oni w tych przerwach reklamy wciskają? XD Na TVP też nie ma:


1

@jakub1906 Akurat ten mecz chciałem obejrzeć jakoś... Tak samo Australia - Turcja ale no o 6 to ja jeszcze spać będę

0

Na pocieszenie sobie wziąłem za punkty z Evelstara 100 zł do wykorzystania na Allegro i bidon rowerowy 750 ml wykonany najpewniej z radioaktywnego plastiku. Jest jak jest...

1

@allien18 Haiti - Szkocja 3 rano

0

@Lukikiki Przy następnej okazji zamiast iść do Maca to sobie zrobię i pochwalę się zdjęciem już. Nie mając dodatkowego dochodu, a jednak chcąc "zarabiać" trzeba kombinować

1

Dobrze tym Szwajcarom tak xD

2

@Lukikiki Na razie nie będzie bo nie jest to zbytnio ekonomiczne przedsięwzięcie ;P A jeszcze będę mieć kilka wydatków w tym miesiącu.

2

No nic, kupon nie siadł to jednak dalej jemy sam ryż w tym miesiącu. @Frimpong @Luciano99

0

W tym meczu to i +1.5 byłoby optymistycznym założeniem xD No nic, standardowo ostatni mecz nie wszedł (najpewniej)

0

@Colon Ja sobie grzanki zrobię z sekiem zaraz

3

Coś średnio widzę w tym meczu 3 bramki ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?