Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chada Pewnie można ale mało kto chce płacić za naukę. A jednak żeby postawić ścianę to coś tam pouczyć się trzeba. Z budową mam tyle wspólnego, że na słowo honoru gniazdko sobie poprawiłem w ścianie i listwę do szafki przykleiłem vikolem :P
Ale poprzeglądam te OLX pod tą pomoc przy budowie a nie samą budowę. To brzmi tak w miarę chyba
1
@AmigoBlancos A to fajne w sumie
0
@ProMILs więcej spotkań to i szans więcej
2
Wycofać z turnieju się nie mogli ale jakby po prostu wyszli na boisko i sobie stali na znak protestu? Znaczy pewnie łysy by im dowalił jakąś karę za psucie jego zabawki ale no...
0
@draxidox Ale ty mi teraz coś sugerujesz czy o co chodzi? W pracy trzeba chcieć pracować? No odkrywcze
0
@Bogan No to ja nie mam problemu, że Gothic jest wolny. Ja się bawię wyśmienicie :D tylko no ta mapa miejscami faktycznie denerwuje
0
@DragonxNF No ja nie wyobrażam sobie być na nogach do ok. 5 na ranem i dosypiać do 13-15 bo Messi mecz grał :) Ale różne mają ludzie priorytety
0
@Batys No generalnie nigdy nie widziałem żadnej oferty z budowy więc nie wiem jakiego zakresu obowiązków wymagają :D Ale jakbym miał zgadywać to jednak fajnie jakby coś taka osoba ogarniała z budowlanki
0
@redman83 No nie wiesz o czym piszesz ale ok... w latach dawnych Goatem pewnie określano Pele albo Maradonę, teraz tak określamy Messiego a za 50 lat takiego miana może doczeka się Jan Kowalski.
0
@draxidox A na budowie to chyba trzeba umieć w budowę, nie?
2
@Bogan No a jak? 3 sezon robią bez tytułów i okej
2
@Spider_Man Rozumiem żarty ale za 50 lat kto inny najpewniej będzie Goatem.
1
Pędź @Popitek12 pędź!
0
@cchesterr43 Nie wiem, wczoraj wysłałem na zmywak xd Zobaczymy...
0
@DragonxNF Nie zgodzę się :) Jednak sen to podstawa!
1
@redman83 Kiedyś pewnie mówiono tak samo tylko o kimś innym.
1
@draxidox A ja pracy nie mogę znaleźć ;P Ale chyba wolę być bezrobotny ale mieć godność
4
No spoko, ja bym jeszcze powalczył o jakieś trofea ale jego wybór
1
@Comentateiro A ja mówię, że powinna być czerwona. Zły Leoś
5
@kryhaa A wstałeś wyspany? Jak tak to nie masz czego żałować
4
O matko... oby udało mu się zwalczyć chorobę...
0
@RanDiFCB Na pierwszy raz dużo bardziej polecam Remake
0
@RanDiFCB Ja pierwszy raz w Gothica i to tego oryginalnego zagrałem dopiero w 2023 więc myślę, że warto spróbować :) Grafika kanciasta ale warto
0
@clyde Pół godziny to jedno ale jak czasem gdzieś się męczysz godzinę albo i więcej? To bym wolał mieć chociaż orientacyjne położenie czegoś.
Na bagnach to chociaż drogowskazy masz xd
0
@clyde Niby małą ale jak masz złazić całość jeszcze się gubiąc to idzie czasu tam spędzić sporo ;P Plus jedno zadanie jest tak na północy, że prawie poza mapą ;P
0
@DonCarletto 10 minut a godzina? No jest różnica;P
1
@Zoker Nie aż tak ale jak się kręcę gdzieś z 45 minut to sobie zerknę. Albo po prostu czy myślę o dobrej lokacji mniej więcej ;P W tym Goticzku to tylko kilka takich sytuacji miałem na szczęście.
0
@DonCarletto Jak pisałem komuś, że w Eldenie nie ma fabuły to mnie zwyzywał, że jest dużo fabuły xD To już nie wiem...
@Zoker Ja platyny robię tylko jak są łatwe xD Szkoda mi nerwów na męczenie się na przejściu gry bez śmierci :D
0
@DonCarletto Ale ty byś przecież grał po staremu xD To jak by przeczyło? Ja może tylko fabułę chciałbym przejść co by poznać historię a nie męczyć się tydzień z jednym bossem?
0
@Zoker @Blantozaur Dlatego autor posta nie proponuje uproszczenia całej gry a po prostu opcję dla chetnych
A tryb casual w Soulsach też by nie zaszkodził