0

@clyde Przeczytałem jakąś jedną "coś tam Golleum 2" tylko tam prawie nic nie było napisane ;P Maczugę mam i pamiętam, że tam na te golemy trzeba było jakiś czarów użyć

0

@ProMILs Grimaldo na LO i Cancelo na PO

5

@AmigoBlancos Ale to nie wypali a później Real z tymi Dumfriesami zostanie xd

0

@clyde Ale mi Saturas kazał :c

0

@Transu96 To pójdę. Chociaż najpierw chciałbym odwiedzić tego Xardasa chyba

0

@Transu96 Nie wiem czym jest Chromanin ale buja. A Bezi sobie z Orkami radzi

4

Nie ma dowodów, że Bezi wiedział o wymordowaniu Orków w górniczej kolonii
https://zapodaj.net/plik-G8sdz90pz0
Kierunek Xardas. Jest jeden kłopot - nic nie widać w tym biomie bo burza piaskowa jest ;P
@marcin62 @Mario96w @Hosh @PatrychoO @Luciano99 @clyde @macio_944 @Lionel_Messi10

5

@macio_944 A Izrael o tym wie?

7

O cholercia...


0

@Hosh Żadne fejki, szczera prawda.

1

@Mario96w Aż sobie chyba pojadę jutro po kilka :P

2

@Dari0G I to jak trafisz na dobry patrol bo te dwie, drobne dziewczyny nie wiem co by miały takiemu zrobić xD

0

@jacobFCB Ciekawe jak mieszkańcy Kurasą wymawiają Polska. Mam nadzieję, że poprawnie a nie po swojemu ;P

6

@Dari0G Już nawet naturą się delektować nie można bo się będzie trzeba policji z istnienia tłumaczyć xD

3

@Lionel_Messi10 Groszek? Szczypiorek? Pierwszy raz widzę takie połączenie na pizzy xD

0

Jaką pizzę najczęściej konsumujecie? Wege? Z mięsem? Ja tak to z jakim: szyneczka, kiełbaska, kurczak? Ja to zazwyczaj biorę albo nudną margherite + pieczarki albo hot pepperoni w Pizza Hut xd

6

@michaleu Szwajcaria

6

Posypało się Kurakao...

3

O matko, z tego dzieciaka na trybunach to rodowity Aryjczyk XD

0

Biedne Kurasao...

1

Dzisiaj wszyscy jesteśmy Kurakaończykami!

A swoją drogą nawet dobrze grają. Na świecie nie ma już słabych drużyn. Tam w ogóle Chong z United gra, teraz się zorientowałem xD

1

@Gibbon_FCB Że mnie pokusił ten kurs, że obie drużyny nie strzelą xd

1

Ciekawa perspektywa ale i smutna:


2

Kurasą po finał!

0

Kurakao teraz groźnie!

2

@AmigoBlancos Ciekawe czy na Kierasą przejmują się czy potrafią wymówić nazwę Polska perfekcyjną polszczyzną xD

1

A ja zamiast drinka Kurakao mam sok pomarańczowy. No i okej

0

@xVENUMx No czyli lepiej.

5

Dobra, Real Realem ale w przyszłym tyg. we Wrocku wypadałoby się wybrać na GastroMiasto :) Ogólnie nie jestem wielkim fanem takich rzeczy bo nawet na mieście da się zjeść dużo taniej ale coś się kupi dla poprawy samopoczucia
https://gastromiasto.pl/wroclaw/

@mrboom @michal26 @takisobiektos @PatrychoO @Safrani @MesQueUnClub_87 @Comentateiro @macio_944

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?