Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Przeczytałem jakąś jedną "coś tam Golleum 2" tylko tam prawie nic nie było napisane ;P Maczugę mam i pamiętam, że tam na te golemy trzeba było jakiś czarów użyć
0
@ProMILs Grimaldo na LO i Cancelo na PO
5
@AmigoBlancos Ale to nie wypali a później Real z tymi Dumfriesami zostanie xd
0
@clyde Ale mi Saturas kazał :c
0
@Transu96 To pójdę. Chociaż najpierw chciałbym odwiedzić tego Xardasa chyba
0
@Transu96 Nie wiem czym jest Chromanin ale buja. A Bezi sobie z Orkami radzi
4
Nie ma dowodów, że Bezi wiedział o wymordowaniu Orków w górniczej kolonii
https://zapodaj.net/plik-G8sdz90pz0
Kierunek Xardas. Jest jeden kłopot - nic nie widać w tym biomie bo burza piaskowa jest ;P
@marcin62 @Mario96w @Hosh @PatrychoO @Luciano99 @clyde @macio_944 @Lionel_Messi10
5
@macio_944 A Izrael o tym wie?
7
O cholercia...
0
@Hosh Żadne fejki, szczera prawda.
5
#GothicRemake
Ajajaj... wydaje mi się, że Gomez mógł jednak wiedzieć o wymordowaniu magów ognia...
https://zapodaj.net/plik-9HyUoHYp69
https://zapodaj.net/plik-qufp0SFIcs
https://zapodaj.net/plik-ZNlM53IoMM
https://zapodaj.net/plik-GS0dvZjFMv
https://zapodaj.net/plik-Z8R6j3kTDF
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @Mario96w @Hosh @Transu96 @Lionel_Messi10
1
@Mario96w Aż sobie chyba pojadę jutro po kilka :P
2
@Dari0G I to jak trafisz na dobry patrol bo te dwie, drobne dziewczyny nie wiem co by miały takiemu zrobić xD
0
@jacobFCB Ciekawe jak mieszkańcy Kurasą wymawiają Polska. Mam nadzieję, że poprawnie a nie po swojemu ;P
6
@Dari0G Już nawet naturą się delektować nie można bo się będzie trzeba policji z istnienia tłumaczyć xD
3
@Lionel_Messi10 Groszek? Szczypiorek? Pierwszy raz widzę takie połączenie na pizzy xD
0
Jaką pizzę najczęściej konsumujecie? Wege? Z mięsem? Ja tak to z jakim: szyneczka, kiełbaska, kurczak? Ja to zazwyczaj biorę albo nudną margherite + pieczarki albo hot pepperoni w Pizza Hut xd
6
@michaleu Szwajcaria
6
Posypało się Kurakao...
3
O matko, z tego dzieciaka na trybunach to rodowity Aryjczyk XD
0
Biedne Kurasao...
1
Dzisiaj wszyscy jesteśmy Kurakaończykami!
A swoją drogą nawet dobrze grają. Na świecie nie ma już słabych drużyn. Tam w ogóle Chong z United gra, teraz się zorientowałem xD
1
@Gibbon_FCB Że mnie pokusił ten kurs, że obie drużyny nie strzelą xd
1
Ciekawa perspektywa ale i smutna:
2
Kurasą po finał!
0
Kurakao teraz groźnie!
2
@AmigoBlancos Ciekawe czy na Kierasą przejmują się czy potrafią wymówić nazwę Polska perfekcyjną polszczyzną xD
1
A ja zamiast drinka Kurakao mam sok pomarańczowy. No i okej
0
@xVENUMx No czyli lepiej.
5
Dobra, Real Realem ale w przyszłym tyg. we Wrocku wypadałoby się wybrać na GastroMiasto :) Ogólnie nie jestem wielkim fanem takich rzeczy bo nawet na mieście da się zjeść dużo taniej ale coś się kupi dla poprawy samopoczucia
https://gastromiasto.pl/wroclaw/
@mrboom @michal26 @takisobiektos @PatrychoO @Safrani @MesQueUnClub_87 @Comentateiro @macio_944