2

@DragonxNF Klasa telewizor, ja się na takie jeszcze załapałem xD

0

@Kuchar Sprawdzali i sprawdzili, że nie było

0

A jednak karny? XD No okej

0

Spalony, raczej bez karnego

0

@Pawlak1992 No Katar wylosował "gospodarza" to grają w "domowych"

0

@Adran360 Ogólnie tu powinny już 2 gole paść :D

2

@LeszekFCB Nie czuję klimatu ale jak coś leci w normalnych godzinach to obejrzę xD To, że klimatu brak nie oznacza, że kogoś coś nie interesuje :D Wyniki tych męczów co są o 4 rano grane sobie sprawdzam :D

0

@LAMC_10 Muszę. Nie chcesz to nie czytaj.
@DragonxNF No może ale ja boomerem jestem. Jak się mi się coś spodoba to ciężko mi ze zmianami xd

0

Jak na moje strasznie przekombinowali tą ceremonię przed meczami ;P

0

@Szczygiel06 Ja odważnie popędziłem do mieszkania ale powiedzmy, że miałem "blisko" xd

3

Wyskoczył człowiek na 5 minut do sklepu i co? Burza ;P

10

@HarveySpecter Odpuszczam. Ta 21 to taka maksymalna godzina o której dla mnie mecz się powinien odbywać jeśli bym miał go oglądać

1

@Arkon Po części własna interpretacja danej religii (szczególnie u protestantów gdzie mieliśmy np. takiego Williama Millera czy James Sprringera White ale nie tylko i tak się trafiał co chwilę taki co miał własne zdanie. A u nich jeszcze kładzie się nacisk na samodzielne czytanie pisma św. to już w ogóle) a po części polityka jak w Islamie (podział na islam sunnicki i szyicki wziął się walki o sukcesję po śmierci Mahometa).

Co do buddyzmu ja bym chyba go określił jako nurt filozoficzny z odłamami mistycznymi

3

@Ryoumen Moje koty to wychodzą na dwór się załatwić xd

1

@Transu96 Napisałem, że ładuję w to co chcę a nie w to co jest optymalne :)

1

@Arkon Tbh jednym z moich ulubieńszych przedmiotów na studiach były "Religie we Współczesnym Świecie" i to do tego stopnia, że chodziłem na wykłady na 8:00 xD

0

@esem91 Do obozu dołączyłem na poziomie 7 a z PN to trochę wydaje w to na co mam ochotę a nie co jest optymalne :D Jedyna rada to nie warto ładować ich w otwieranie zamków bo fanty raczej są niewarte wysiłku:
https://zapodaj.net/plik-ef3iHJRksy

5

@bartekvisca W oryginale w ogóle nie jest podpisany w napisach

6

#GothicRemake
Emm... bo wy jesteście mili. To znaczy też mają niewolników, to znaczy pracowników ale jakoś tak sympatyczniej u nich jest a Lee > Gomez
https://zapodaj.net/plik-W5KRtgrulZ
No i Bezi oficjalnie został najemnikiem. Fajny bajer, że można sobie te pancerze customizować
https://zapodaj.net/plik-L5nsUtYDmy

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @Mario96w @Hosh @Lionel_Messi10 @PatrychoO @Luciano99 @Transu96

3

@NeroTFP1 Też bym wtedy spał

2

@Spider_Man Nie wiem no ale dopadła go złośliwość rzeczy martwych i się zaczął przegrzewać.
@Criss18Barca Dobrze, że sprawdziłem. Tak opcja "dostawa za godzinę" i po 5 minutach było xd
@misterio Całkiem normalny

1

@VamoSBarca88 Ja już dzisiaj jadłem ryż ze śmietaną i jabłkami. Mięsko pewnie za 2 tyg. sobie zrobię w sosie jakieś.

3

No i 15 zł zaoszczędzone xD Ale dziwne trochę, że przez internet jest taniej niż w sklepie:
https://zapodaj.net/plik-pdkayRgO5r

1

@VamoSBarca88 Smacznego! Ja dzisiaj 1,1 kg Indyka kupiłem na zaś bo był na promce w Lidlu xd

3

Włochy czy Hiszpania? Rzym czy Madryt? Pizza czy paella?

3

Grafik płakał jak wklejał to "flavored" xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pszczyna:


5

@Safrani Kakaowcem

0

Taka wojna gdzie wygrany jest z góry znany:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?