Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DragonxNF Klasa telewizor, ja się na takie jeszcze załapałem xD
0
@Kuchar Sprawdzali i sprawdzili, że nie było
0
A jednak karny? XD No okej
0
Spalony, raczej bez karnego
0
@Pawlak1992 No Katar wylosował "gospodarza" to grają w "domowych"
0
@Adran360 Ogólnie tu powinny już 2 gole paść :D
2
@LeszekFCB Nie czuję klimatu ale jak coś leci w normalnych godzinach to obejrzę xD To, że klimatu brak nie oznacza, że kogoś coś nie interesuje :D Wyniki tych męczów co są o 4 rano grane sobie sprawdzam :D
0
@LAMC_10 Muszę. Nie chcesz to nie czytaj.
@DragonxNF No może ale ja boomerem jestem. Jak się mi się coś spodoba to ciężko mi ze zmianami xd
0
Jak na moje strasznie przekombinowali tą ceremonię przed meczami ;P
0
@Szczygiel06 Ja odważnie popędziłem do mieszkania ale powiedzmy, że miałem "blisko" xd
3
Wyskoczył człowiek na 5 minut do sklepu i co? Burza ;P
10
@HarveySpecter Odpuszczam. Ta 21 to taka maksymalna godzina o której dla mnie mecz się powinien odbywać jeśli bym miał go oglądać
1
@Arkon Po części własna interpretacja danej religii (szczególnie u protestantów gdzie mieliśmy np. takiego Williama Millera czy James Sprringera White ale nie tylko i tak się trafiał co chwilę taki co miał własne zdanie. A u nich jeszcze kładzie się nacisk na samodzielne czytanie pisma św. to już w ogóle) a po części polityka jak w Islamie (podział na islam sunnicki i szyicki wziął się walki o sukcesję po śmierci Mahometa).
Co do buddyzmu ja bym chyba go określił jako nurt filozoficzny z odłamami mistycznymi
3
@Ryoumen Moje koty to wychodzą na dwór się załatwić xd
1
@Transu96 Napisałem, że ładuję w to co chcę a nie w to co jest optymalne :)
1
@Arkon Tbh jednym z moich ulubieńszych przedmiotów na studiach były "Religie we Współczesnym Świecie" i to do tego stopnia, że chodziłem na wykłady na 8:00 xD
0
@esem91 Do obozu dołączyłem na poziomie 7 a z PN to trochę wydaje w to na co mam ochotę a nie co jest optymalne :D Jedyna rada to nie warto ładować ich w otwieranie zamków bo fanty raczej są niewarte wysiłku:
https://zapodaj.net/plik-ef3iHJRksy
5
@bartekvisca W oryginale w ogóle nie jest podpisany w napisach
6
#GothicRemake
Emm... bo wy jesteście mili. To znaczy też mają niewolników, to znaczy pracowników ale jakoś tak sympatyczniej u nich jest a Lee > Gomez
https://zapodaj.net/plik-W5KRtgrulZ
No i Bezi oficjalnie został najemnikiem. Fajny bajer, że można sobie te pancerze customizować
https://zapodaj.net/plik-L5nsUtYDmy
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @Mario96w @Hosh @Lionel_Messi10 @PatrychoO @Luciano99 @Transu96
3
@NeroTFP1 Też bym wtedy spał
2
@Spider_Man Nie wiem no ale dopadła go złośliwość rzeczy martwych i się zaczął przegrzewać.
@Criss18Barca Dobrze, że sprawdziłem. Tak opcja "dostawa za godzinę" i po 5 minutach było xd
@misterio Całkiem normalny
1
@VamoSBarca88 Ja już dzisiaj jadłem ryż ze śmietaną i jabłkami. Mięsko pewnie za 2 tyg. sobie zrobię w sosie jakieś.
3
No i 15 zł zaoszczędzone xD Ale dziwne trochę, że przez internet jest taniej niż w sklepie:
https://zapodaj.net/plik-pdkayRgO5r
1
@VamoSBarca88 Smacznego! Ja dzisiaj 1,1 kg Indyka kupiłem na zaś bo był na promce w Lidlu xd
3
Włochy czy Hiszpania? Rzym czy Madryt? Pizza czy paella?
3
Grafik płakał jak wklejał to "flavored" xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pszczyna:
5
@Safrani Kakaowcem
0
Taka wojna gdzie wygrany jest z góry znany: