- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1820 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1820 Culés
8
Szama z budki z lat 80tych ;-) dalem za to 20zl a pod tą warstwą warzyw mięsa cała buła;P
https://ibb.co/TxK265PV
Pyszne w ciul to jest ;-))
@MesQueUnClub_87 @clyde @Sysia11 @Kluivert_P @AssisMoreira @Kgorecki2500
3
@Lionel_Messi10 temu co dał te kukurydzę to życzę ciepłej poduszki z obu stron do końca życia.
0
@clyde sądzę, że akurat ta kukurydza jest najmniejszym problemem w tym daniu
1
@Lionel_Messi10 A mięso pewnie robione z gołębi i okej Też na jakąś knysze muszę podjechać przy okazji xd
0
@Kgorecki2500 akurat z kurczaczka ;P
@clyde ja lubie więc spoko ;D
5
@Lionel_Messi10 Kukurydza też się cieszy, że tobie smakuje :D
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_UYYzpenjgxcc5yZdtZwR1JV75b50H7O2,w400.jpg
2
@damianex10 hahaha ;D
0
@Lionel_Messi10 fiu fiu, wygląda jak coś po czym sraczka trzyma z 2 dni
1
@Lionel_Messi10 gołąb - kurczak to prawie to samo :D
narobiłeś smaka na śmieciowe jedzenie ;D
1
@Objectivo Właśnie ja mialem smaka na takie coś;D
Mysle biore bolta i cisne haha ;D
1
@Lionel_Messi10 ja aktualnie jestem na diecie i unikam takich rzeczy ale dzisiaj mam cheatday więc kto wie ;D
1
@Objectivo A czaje o co chodzi, raz na jakiś czas mozna sobie pozwolić;-)
1
@Lionel_Messi10 pewnie, bez takich przyjemności człowiek by zwariował ;)
1
@Objectivo No dokładnie;P
1
@Lionel_Messi10 Ale ludzie to wybrzydzają jak francuskie pieski. Bez kukurydzy, bez pomidora, w ogóle sama bułka bez niczego najlepiej xd Ja ostatnio jadłem kebaba z ogórkiem kiszonym oraz serem feta i też był zajebisty.
1
@MesQueUnClub_87 Dokładnie, jak juz jesc to po chamsku byku ;D
A to elegancko kurla, nie jadlem takiego jeszcze ;P