1

Dobry zawodnik, ale ma zbyt mocna konkurencję, a jednak Gavi to półka wyżej od niego czy Bernal.

0

@Czajka90 What? Piles?

0

@mordini123 Dawać kobietę jako selekcjonera Italii.

5

Ale w Węgrzech młyn jest o Jezu. Ja nawet w Polsce takich tłumów w 2023 roku nie widziałem jak tam.

Swoją drogą lud musi być naprawdę wściekły skoro władza ma niemal cały aparat, a sondaże czy protesty jasno wyrażają swoje zdanie na temat Orbana.

0

@Batys A jacy na przykład? Nie no podaj nazwiska i tak będzie najlepiej i która strona ciebie najbardziej wkurza?

0

@takisobiektos Daj spokój. Myślę że max po tym sezonie odejdzie I tyle.

0

@clyde Co to jest

0

Nie będzie już adidas starballa ligi mistrzów od 2027 roku, Niemcy zmieniają partnera koszulek na nike.

Jezu co tutaj się dziwnego wyprawia.

1

@Jakchcesz Nożyce

0

@TR3YWAY Obejrzałem, jakie oglądnąłem?

9

@KRISU77 Mam nadzieję że nie

2

@Ojciec5tkidzieci Ja już nie mam x to wiesz, tylko fb I wujki Google oraz chat gpt czy gemini , a tak to głównie mi sie jakieś main newsy wyświetlają jak z Matysiak (może dlatego że głosuje na Adriana)

Nie rozumiem zesrańska, Kazik zawsze miał takie poglądy od kiedy pamiętam, poza tym ja wielu ludziom się nie dziwę czemu oddali głos na Nawrockiego, bo wystarczy było robić normalna kampanie, zmienić kandydata I dotrzymywać słowa, ale ze nasz ukochany Donald Tusk ma w zwyczaju pluc wyborcom w twarz to później jest jak jest.

1

@Sergio_Devils Pierwsze słowa Arbeloi gdy się urodził to były Negreira.

0

@clyde A to może i tak, bo ja osobiście no nie widziałem aby w internecie wrzało o tym. Najwidoczniej w obecnych czasach mamy taki przemiał informacji.

0

@clyde Niby gdzie w internecie jest zesrańsko o to? Bo ja nie widziałem osobiście. Jak już to prędzej ludzie są jeszcze bardziej team anty Paulina Matysiak za wyznanie, że głosowała na Nawrockiego niż to, że artysta oddał głos na niego.

2

Arbeloa to mógłby się nadawać do republiki z takim poziomem nienawiści oraz propagandy do Barcelony.

Niech pomyśli telewizja o wyjeździe do Madrytu i zrobienia serii wywiadów z pachołkiem.

0

@daniel32778 Niech trzyma proszę

2

Arbeloa znów Plaku Plaku o sędziów? I oczywiście musiał między wierszami zasugerować Negreire xd

0

@lithotripter To już nie będę ciągnąć za język.

0

@wyrek A ja czytam notatnik i raczej mówią w większości, że są beznadziejni.

0

Ostatnio jakiś żałosny Madryciak z nas się śmiał, a ja to się śmieje non stop z takich ludzi jak on, bo co tydzień ich ten klub dostarcza porcji beki.

0

@lithotripter A skórę ganiasz czasem?

0

@gumaz mój penis

3

Ciężko mi w to dalej uwierzyć że Jacek Magiera zmarł. Przykre to po prostu i to jeszcze 10 kwietnia.

1

@michaleu Wielkie tak dla Lewego.

1

@CLS63AMG Jezu, nadmiernej, nie da się opierać państwa na ciągłym wzroście pkb.

0

@Cochise kraje są zbyt mocno nastawione na konsumpcje, a tak się nie da prowadzić świata, zwłaszcza który ma ograniczone zasoby, no ale co ja tam wiem, róbmy dzieci jak w Afryce (która też spotka się z tym problemem)

1

@Bykunn Oni dalej myślą jak nasi rządzący, że zamiast ograniczyć konsumpcje, należy rodzic dzieci jakbys robił na taśmie produkcyjnej xd.

0

@CLS63AMG Przewiduje, prawo poczytaj

"istnieje antykoncepcja" - A co pewnie tylko dla kobiet ma być odpowiedzialność za swoje?

1

@CLS63AMG Ograniczona aborcja która w Polsce i tak jest na poziomie krajów z bliskiego wschodu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?