Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 To fakt, gość pod tym względem się poprawił. Yamal na pewno się poprawi, ale takiego wykończenia jak Leo to mieć nie będzie.
1
@mekston Ale zawsze był wybitnie powtarzalny i to jest pokłosie aspergera. Żaden tak piłkarz nie gra i nie będzie grać w najbliższych latach.
0
@TR3YWAY Nie jest, ma większe braki niż Robercik.
0
@TR3YWAY Hahaha hah, nie był, nie jest i nigdy nie będzie.
0
@mekston Pamiętaj że Messiemu pomagał mimo wszystko zespół aspergera. No chcąc nie chcąc wykorzystał to jako atut, bo dzięki temu mógł swoje akcje powtarzać do bólu m
0
@Beztroskii Bo nie da się ułożyć tak stopy jak Messi po prostu i tyle.
2
@BorzyKrzys Bardzo ładne logo serio.
0
@Murazor Bo to rządowy klub to temu, a większość ekspertów to Warszawa
0
@Rewolucja123 to podrzuć priv.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Czemu go od razu obrażasz? I to w święta serio? Chamówa I tyle.
1
@Zoker No I masz rację, bo Lamine nie będzie umiał tak kończyć akcji, bo Messi miał wręcz kliniczne wykończenie.
0
@Beztroskii Ale to będzie jego ciągła bolączka.
0
@michal26 No ale mówimy ogólnie, on pisał ogólnie no to ludzie.
0
@TR3YWAY Jak ty mówiłeś że Kane to lepszy zawodnik niż Lewy xd.
0
@robsesh To nie jest karny, nie bajduz.
8
Od czego są właśnie tacy ludzie jak Robert Lewandowski.
Fakt, Joao Cancelo zrobił cała akcje, ale w takich sytuacjach 9 to mus i tu lewy odwalił swoją robotę.
Brawo Barca, brawo zespół, powiększamy przewagę nad śmietankowymi.
2
No to @Cochise @Comentateiro dzisiaj oba kluby w przyjaznym nastroju przed Wielkanocą.
2
Ollowski niech się już zamknie, gdzie niby fart był przy golu Rashforda?
3
Jak Jaga albo Lech dziś przegra to pewnie będzie wina Arbeloi.
0
@Dari0G Gdzie niby? Wtf? Xd
1
@Szicek10 Białystok.
1
@Hosh No I zajebiscie.
2
@Cochise Na miękko ich robimy.
1
Hahahaha, brawo Real, teraz my wygrywamy I mistrz jest powinien być tylko kwestia kilku kolejek.
"Real Madryt był w znakomitej formie" - Ta, jak stary pijany chyba xd.
2
O, Masturbinho wszedł na plac gry.
2
Niemożliwy jest ten Bayern w tym sezonie.
0
@lucas/catalan Tak, o niego xd.
1
@Popitek12 Nick popitek zobowiązuje.
4
Najwidoczniej Haaland tylko strzela ogorom I tym razem to potwierdza.
1
@MesQueUnClub_87 Mam nadzieję, bo ten rok dał mi tyle zła jak żaden inny w życiu.