0

@Krzysztof1987 To fakt, gość pod tym względem się poprawił. Yamal na pewno się poprawi, ale takiego wykończenia jak Leo to mieć nie będzie.

1

@mekston Ale zawsze był wybitnie powtarzalny i to jest pokłosie aspergera. Żaden tak piłkarz nie gra i nie będzie grać w najbliższych latach.

0

@TR3YWAY Nie jest, ma większe braki niż Robercik.

0

@TR3YWAY Hahaha hah, nie był, nie jest i nigdy nie będzie.

0

@mekston Pamiętaj że Messiemu pomagał mimo wszystko zespół aspergera. No chcąc nie chcąc wykorzystał to jako atut, bo dzięki temu mógł swoje akcje powtarzać do bólu m

0

@Beztroskii Bo nie da się ułożyć tak stopy jak Messi po prostu i tyle.

2

@BorzyKrzys Bardzo ładne logo serio.

0

@Murazor Bo to rządowy klub to temu, a większość ekspertów to Warszawa

0

@Rewolucja123 to podrzuć priv.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Czemu go od razu obrażasz? I to w święta serio? Chamówa I tyle.

1

@Zoker No I masz rację, bo Lamine nie będzie umiał tak kończyć akcji, bo Messi miał wręcz kliniczne wykończenie.

0

@Beztroskii Ale to będzie jego ciągła bolączka.

0

@michal26 No ale mówimy ogólnie, on pisał ogólnie no to ludzie.

0

@TR3YWAY Jak ty mówiłeś że Kane to lepszy zawodnik niż Lewy xd.

0

@robsesh To nie jest karny, nie bajduz.

8

Od czego są właśnie tacy ludzie jak Robert Lewandowski.

Fakt, Joao Cancelo zrobił cała akcje, ale w takich sytuacjach 9 to mus i tu lewy odwalił swoją robotę.

Brawo Barca, brawo zespół, powiększamy przewagę nad śmietankowymi.

2

No to @Cochise @Comentateiro dzisiaj oba kluby w przyjaznym nastroju przed Wielkanocą.

2

Ollowski niech się już zamknie, gdzie niby fart był przy golu Rashforda?

3

Jak Jaga albo Lech dziś przegra to pewnie będzie wina Arbeloi.

0

@Dari0G Gdzie niby? Wtf? Xd

1

@Szicek10 Białystok.

1

@Hosh No I zajebiscie.

2

@Cochise Na miękko ich robimy.

1

Hahahaha, brawo Real, teraz my wygrywamy I mistrz jest powinien być tylko kwestia kilku kolejek.

"Real Madryt był w znakomitej formie" - Ta, jak stary pijany chyba xd.

2

O, Masturbinho wszedł na plac gry.

2

Niemożliwy jest ten Bayern w tym sezonie.

0

@lucas/catalan Tak, o niego xd.

1

@Popitek12 Nick popitek zobowiązuje.

4

Najwidoczniej Haaland tylko strzela ogorom I tym razem to potwierdza.

1

@MesQueUnClub_87 Mam nadzieję, bo ten rok dał mi tyle zła jak żaden inny w życiu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?