0

A jakby coś to Niemcy nie są żadnym faworytem, śmiem stwierdzić że to zespół który może znów nie wyjść z grupy.

Jakaś tam młodzież jest i to nieźle utalentowana, ale od czasu euro 2016(I to też z Italia wtedy na żyletki było) nie zagrali żadnego dobrego turnieju, bo pośmiewisko na obu mundialach i na obu Euro.

To są Niemcy wiadomo, silna kadra, ale na moje oni znowu niewiele zrobią na kolejnym turnieju, poza tym będzie ciężko przy Francji, Anglii, Argentynie czy Hiszpanii, no i moim zdaniem bardzo silnej Norwegii.

6

Niech Gattuso odpuści trenowanie, to nie jest zawód dla niego, no gdzie nie trafiał to jego zespoły w ostatnich momentach zawsze dawały ciała, nie inaczej było z Italia.

Walczak jak ich mało, ale chłop niech robi za eksperta, bo trenerka nie dla niego.

6

@FcPortoFan1999 Grając naprawdę świetnie przez cały turniej.

6

Włoska piłka naprawdę idzie coraz bardziej na dno. Brak jakiejś perspektywicznej młodzieży, topowe kluby które coraz mniej stawiają na Włochów (no nie dziwię się w sumie), system szkolenia od najniższych lig leży, stadiony prócz wyjątków to tragedia (a teraz wyszła afera z przejęciem san siro przez Milan I Inter, więc kolejna afera w drodze), chyba tylko ci młodzi szkoleniowcy z Italii mogą dawać jakaś tam nadzieję, ale reszta? Totalny paździerz.

Italia dostała gonga w tym roku i długo się po tym gongu to nie pozbiera, bo tu potrzeba rewolucji.

11

Messi zapewne też już skończy karierę w kadrze , albo przed mundialem, albo po (zapewne po), Cristiano na pewno gra ostatni mundial, ale to jednak odejście Lewego zaboli najbardziej tutejszych fanów bez wątpienia.

Prawie każdy z nas ogląda tą kadre i od małego jest z nią zzyty I teraz widzieć widok odchodzącej legendy naszej reprezentacji będzie najsmutniejszym widokiem dekady dla kibiców z Polski.

Ja dziękuję tobie Robert, jesteś wspaniałym sportowcem, fajnym gościem i jednym z najwybitniejszych piłkarzy XXI wieku :)

5

Chyba Lewy kończy karierę w kadrze, przynajmniej ten wpis wiele mówi :

https://www.instagram.com/p/DWkF56SDOOL/?igsh=MW93eTJwdXAwdjZ3Mw%3D%3D

5

Żeby 4 krotny mistrz świata 3 raz z rzędu nie był na mundialu, to jest przecież cos nieprawdopodobnego co tutaj się wydarzyło.

9

Italia już będzie 16 lat bez Mundialu o mamma mia Xddddddddddddddrd

0

@kanver_ 3 bramka to błąd Grabary I od pewnego czasu już był elektryczny.

3

@Kessie Ma ktoś namiary na tego rudzielca.

7

A po tym meczu widać ile znaczy dobry bramkarz.

Szczena tęsknimy :(

1

Brak karnego, faul z dupy I teraz odgwizdal koniec meczu gdy przedłużali.

Pierdolony arbiter.

1

@Arden A gdzie Iniesta

0

@dzefrej234 Zajebisty jest, najlepsza platforma streamingowa w polsce pod względem jakości.

1

@Misiusessi Z mojej strony to zrób to w prosty sposób typu "widzę, że tak ciągle się pani patrzy" o w taki prosty sposób. Niczego nie musisz wymyslać , wystarczy, że będziesz miał szczere intencje i to tyle.

1

@Danny Gaucho To pokazuje jeszcze bardziej jaką my mamy biedę na pozycji 9.

1

@Luciano99 Kinetycznego bana tzw zrobił.

0

@Danny Gaucho Serio? A myślałem, że niedawno jakiegoś gola właśnie capnął.

8

@MirusAmisz Które mam w dupie.

5

Jezu jak my bez tego Lewego otrząśniemy się gdy skończy karierę w kadrze to nie wiem.

W tej chwili nie ma żadnej wschodzącej 9 z Polski i to jest najsmutniejsze.

0

@Luciano99 Ale w kadrze zawsze strzela, więc to akurat jest wartość dodana, na pewno bardziej niż Krzysztof Piatek.

0

@ToWinaSedziego Zgłoszone!

0

@esem91 Przekonamy się na Midirze

0

@VegetaPolska @Misiusessi widzisz, demon seksu I rozpusty nawet daje tobie rady.

0

@esem91 Najgorsze przed tobą...

2

@Jakchcesz Wiesz, ja nie lubię jak właśnie są jak W Elden Ring, czyli głupio niektóre zrobione, tutaj nie dość że boss był wielki, to jeszcze był agresywny, szybki, silny, no i miał dobre lore, ale to from software, oni zawsze dlc dopracowuja do perfekcji.

0

@mateuszeg Tak, to już 10 lat od wydania dark souls III.

1

@Jakchcesz ja grałem dwa razy, pierwszy raz tylko podstawka, a drugi raz zrobiłem wszystko co mogłem i ten midir to był koszmar, calameet na sterydach, bo siostry można się nauczyć i nie ma dużego hp, tak midir jest cholernie nieprzewidywalny i nigdy nie wiesz kiedy lupnie tobie całe hp.

0

@esem91 Midira biłeś czy to dlc będzie następne?

1

@Jakchcesz Dla mnie friede to pikuś przy Midirze, a Gael to kwintesencja całej gry, po prostu otoczka, mapa, lore bossa - No wszystko było perfekcyjne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?