4

@draxidox Co ten cały Swidzinski wygaduje to aż się w pale nie mieści.

I dlaczego ten typ dał grete do tej sytuacji? XD. No ja pamiętam ten tani handel z ruskimi przed wojną, gnoje tak windowaly ceny, że butla gazu kosztowała ze 100 zł na wymianę.

4

@Kgorecki2500 Może najlepiej niech w ogóle nie grają.

Sorry już tym klubom to się we łbie poprzewracalo

1

@Bykunn Biden był dobrym prezydentem, progresywnym jak na libkowe usa.

Oni przegrali wybory brakiem zdecydowanego kandydata, ale w 2028 będą mieli mnóstwo arsenału.

0

@Cryptolis Jemu brakuje wielu elementów piłkarskich do gry na takim poziomie o czym od dawna pisze.

1

@robsesh Bo jego poziom nie aspiruje do gry w Barcelonie.

0

@Encore Najgorsze, ja nigdy nie widziałem jak oglądam tą ligę tak fatalnego szkoleniowca jak Tudor.

0

To chyba nie widział dzieci pracujących w fabryce w Chinach, to dopiero ciężka praca.

5

@Frimpong Ja też dla niego kibicuje.

7

Fajnie wiedzieć że Pietuszewski to jest fan Barcy, zawsze tak jakoś milej na serduszku, no i jeszcze z Podlasia, to swój chłop.

0

@Kgorecki2500 A ktoś wie kogo stracił Tudor?

1

@Bykunn Co? Bastoni zna wysoka grę, w końcu grał w Atalancie gdzie defensywa gra wysoko

0

@TR3YWAY Czyli uprawiasz rzeźbę.

0

@gumaz No właśnie to jest rozkmina życia.

0

@tbas No ja właśnie myślę.

1

Powiedzcie mi, dlaczego na kulturystow mówi się kulturyści? To z uwagi na kulturę osobistą czy co?

1

@PatrykBarca A to dziwne ze Barca chce Bastoniego :)

No ale włoska od pewnego czasu ostry regres.

0

@Giwera Tylko, że w piłce światowej nie ma żadnego który mógłby być na poziomie Paolo.

0

Pójdzie do Manchesteru United albo do innego klubu i tyle.

0

@Tomaszekkkkk Skuteczność na pozycji nr 9 raczej.

0

@michal26 Lepiej kupić kogoś do środka oraz boku obrony oraz na lewe skrzydło, to jest najbardziej wymagane, bo o 9 będzie naprawdę ciężko.

0

@Dankho94isback Ale klub na Messim więcej kasy stracił niż zyskał.

Jasne to Goat, ale późne lata już były tylko stratne.

Dajmy sobie spokój, poza tym on nie gralby tyle, on zawsze chciałby grać po 90 minut więc to też zbytnio niemożliwe.

0

@takisobiektos A ja myślę że nie, to naprawdę świetny stoper i uważam że w tej piłce jaką operuje flick to jak znalazł.

0

@Chimera Zdrowie Nico nie jest najwyższych lotów, poza tym on już zostanie w tej borussii na długo (ponoć duża rewolucja kadrowa się szykuje)

11

Ja wychowałem się nie na sukcesach Małysza, ale właśnie na sukcesach Kamila. To on był takim moim punktem odniesienia w skokach i jest to smutne że nasz Kamil kończy karierę.

Dziękujemy Kamil, możesz w końcu cieszyć się życiem :)

0

Na ten moment Bastoni to najlepszy lewonozny defensor na świecie i wcale się nie dziwię dlaczego klub chce go pozyskać, no i nie jest podatny na urazy, co tym bardziej jest plusem.

Alternatywą mógłby być Strahinja Pavlović, ale facet chyba nie ma takiej techniki do gry w Barcy i jednak to dopiero jego pierwszy tak świetny sezon.

0

@Dankho94isback No jak nie było skoro klub ma teraz bardzo silny skład, pełen wychowanków? Do tego świetny trener I bądź co bądź zdobywamy po nim trofea i wróciliśmy do topki, a klub już prostuje finanse, poza tym Messi blokowałby Yamala.

0

@michal26 To zupełnie inny styl gry. Pedri jest akurat unikalny.

Nie potrzebujemy go w drużynie, a środek pola mamy naprawdę bogaty.

1

@Arden Cudowny piłkarz, ale szkoda ze zdrowie nie dopisało.

0

@Dankho94isback Zapewne inne koszty wchodziły w grę i tyle(nie wierzę w gadkę człowieka który miał umowę podnoszącą co rok jego pensje) , poza tym jak czas pokazał odejście Leo dla klubu było korzystne.

23

@JanuszKorwinMikke No ciebie na pewno nie, tylko pytanie, po kiego to grzyba komentujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?