Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon Słusznie mistrzu.
2
TVP ma wysłać komentatorów dopiero na ćwierćfinały.
Cóż, nie dziwię się, po tym co się stało we wtorek, to nikomu się nie chce oglądać tego mundialu prócz zapalencow, a jeszcze o takiej porze to w ogóle.
3
@draxidox Jeśli chodzi o spluniecie ludziom w twarz, to akurat PO wiedzie w tym prym. Żadna inna partia tak bardzo nie daje obietnic, po czym totalnie ich nie spełnia.
1
@Zoker To czemu prawicy rośnie?
2
@MesQueUnClub_87 Zwłaszcza ten głupi faul gdzie porządnie staranował Svanberga bodajże, ale z drugiej strony arbiter koszmar.
1
@Kozinho. Ja oceniam jego występ, no i zagrał słabo.
1
@kamyk_23 Po tej stronie grał Nicola, to może dlatego.
0
@Pawello328 Wiesz, ale on miał problem z prosta gra, to w nim leżało i to bardzo leżało.
0
@kamyk_23 Grał po lewej stronie później boiska, poza tym w takim wieku to tylko atut jeśli ustawiasz go w różnych sektorach, no bo kiedy jak nie teraz go próbować w różnych wariantach?
0
@FcPortoFan1999 W Porto okrzepnie I mam nadzieję że trener nauczy go lepszej gry obronnej, bo tutaj jeszcze kuleje.
10
Ale trzeba przyznać że zmiana Pietuszewskiego była naprawdę kiepska. Nie pamiętam żadnego dobrego zagrania ze strony Oskara, w obronie w ogóle nie pomagał, no i biła od niego jakaś taka zła nonszalancja na boisku.
Ale dobrze ze ma te 17 czy tam 18 lat, przynajmniej ma czas na naukę, bo w tym meczu to więcej przeszkadzał niż pomagał i chłopak musi trochę nabrać pokory, bo miałem wrażenie że trochę zachowywał się jak gwiazda w tym spotkaniu.
0
@Aequlibre A za jaką partia jesteś?
0
@barcanawieki A gdzie Barabasz w tym wszystkim?
0
@Antimadridista_WR Ale po co mam to oglądać skoro nie lubię tej dwójki i widzę po reakcjach internetu o co tu mniej więcej chodzi? No kłótnia dwóch znanych ludzi o to kto ma większego pindola przed tv, serio na takie coś ja czas będę tracic? Ale już widzę kolejny materiał o tym jak on tego wojewódzkiego niszczy, no Jezu to przecież żałosne.
To tak jak ja bym miał np kogoś pocisnąć publicznie, a później wszędzie to udostępniać przez tygodnie żeby pokazać swoją moc.
0
@Antimadridista_WR
1
@Jakchcesz Bo miłość do wspólnego wroga jest silniejsza. Real Madryt to zło najgorsze.
0
@Zoker Janusz ma już po prostu swoje lata i tyle, należy mu pewne rzeczy wybaczyć.
1
@Ojciec5tkidzieci Jego I Dmowskiego wybielają, a prawda jest taka że Piłsudski tak jak napisałeś siła przejął władze i już jej nie oddał, a z tego co wiem Józef Beck miał z nim bliskie stosunki (ten beck który był nieudolnym ministrem), no i także Rydz Smigly który uciekł podczas wojny.
0
@Antimadridista_WR Kolejny... Wy wy wy, a ja po prostu widzę co robi Stanowski I znów musi się egzaltowac złomowaniem wojewódzkiego. Jezu, to mi osiągnięcie, żezłomować przebrzmialego dziennikarza.
"grupki wzajemnej adoracji" Ale ja tak samo moge powiedzieć o tobie jak ciebie popiera ktoś z frontu prawicy typie (dziwnym trafem twoje komentarze polityczne najczęściej popierają ci sami ludzie) xd. To oczywiste jak ktoś ma poglądy jakieś liberalne czy lewicowe będzie popierać moje komentarze, no ale wiadomo, grupka wzajemnej adoracji, bo ojej, popieraja moje komentarze (jakby prawica ich nie popierała kiedy coś pisałem, no ale swoje bajeczki opowiadaj dalej)
A to idź najlepiej ze swoją grupka jak to nazywasz w maliny i tyle Jezu, od polityki w dupie wam się poprzewracało u góry. Kuźwa własnego zdania wyrazić nie można, bo rycerzyk jeden z drugim przyjdzie i zacznie oskarżać, może jeszcze pozew zbiorowy do elementa złóżcie co?
0
@Croocers Stary, on robi materiał za materiałem o nim rozumiesz? Przecież to już jest ewidentne podbicie ratingow.
0
@Robert_Kubica Zgadzam się ale z drugiej strony jak pewnie wejdziemy do Euro to wtedy mogę to powiedzieć.
0
@sokot No ale co w związku z tym? On się dalej chełpi, że "zezlomowal" wojewódzkiego przez kolejny tydzień i robi materiał za materiałem o tym (chodzi tu tylko o podbicie ratingow). Gość ma niskie poczucie wartości (widać to po tym jak się zachowuje w mediach), że podnieca się typem który od zawsze był równie żenującym dziennikarzem co on.
0
@LukaszFan Ale ty weź do mnie nie pisz "wami" okej gościu? Kierujesz komentarz do mnie, więc odnoś się do mnie.
Nie, gość jest żałosny pod takim kątem gdzie bodajże już chyba 3 tydzień podnieca się tym jak on to pocisnął wojewódzkiego, Ale najwidoczniej tobie to siedzi.
Spoko, podniecaj się razem z nim i jeszcze z tego tytułu grilla odpalcie.
Ale ja nie chce oglądać nawet tego spektaklu. O, będę poświęcać czas na przebrzmialego libkowego dziennikarza i na beznadziejna persone medialna której nie nazywam dziennikarzem, a jedynie publicysta, jeszcze czego, ale jak ty to lubisz to poświęcaj, ja nie zamierzam, ani to nie jest nic interesującego, ani ciekawego.
3
@michal26 To nie są argumenty to co podajesz, poza tym no ciągle próbujesz(sorry, twój bunt emocjonalny ma się nijak do stanu faktycznego) bronić kary śmierci, ale jakkolwiek w to wejdziesz to tutaj nauka oraz logika są nieubłagane w kwestii podważenia tego tematu.
Społeczeństwo powinno wspoltworzyc prawo, ale powinno kierować się twardymi wnioskami, a nie decyzjami na bazie emocji, tak się nie robi prawa.
24
@norbi77 Jemu po prostu władza się chwieje i to doskonałe widać, a z atakiem na Iran tak wpadł w bagno, że robi wszystko aby z tego bagna się wydostać.
Niesamowite papiery na niego musi mieć Izrael.
W zasadzie w tej chwili słyszymy więcej o tym co Trump odwala na świecie niż to co robi zwykłym ludziom w tym kraju, a z bidenem było trochę inaczej.
1
@MesQueUnClub_87 No ale są granice i ci włodarze się o tym przekonają, bo coraz więcej jest głosów sprzeciw temu co robi się we współczesnym footballu.
0
@Kgorecki2500 No tak, bo sobie szanowny piłkarz rejestruje znak towarowy. We wrestlingu jest podobnie gdy wrestler rejestruje znak (choć tam to ma dużo więcej sensu).
14
@sokot A ten dalej egzaltuje się wojewódzkim, a trochę od tego wywiadu minęło . Jaki ten Stanowski jest żałosny.
0
@Aragorn33 Sroga bekę będe miał jak będą już na mundialu w 2030 roku xddddm
4
@MesQueUnClub_87 Za dużo kapitalizmu w tym sporcie jest po prostu.