0

Błagam Julian odchodź do Arsenalu czym prędzej.

Wcale się nie zdziwię jak wezmą Oyarzabal, Vlaho albo Nuneza.

0

@gumaz zależy jaka.

0

@gumaz śmietankowe Oraz truskawka.

0

@draxidox Razemki prywatnie to są fajni ludzie, zwłaszcza zandberg o którym krążą niemal wszędzie dobre opinie, no i świadczy fakt że nie zdzierają z kilometrowek i nie uczestniczą we wzajemnym obrzucaniu się błotem jak reszta.

Mógł zacząć dużo wcześniej, to teraz miałby lekko 13 procent.

1

@bartekvisca Gordon jest lepszy I kosztował dużo mniej.

1

@Safrani Do Jagi z nim lepiej.

0

@Herato Ten Anderson to niczym nawet szczególnym się nie wyróżnia.

1

@draxidox Bo u nas występuje ta mentalność zza wschodniej granicy i niestety politycy w Polsce myślą że są szlachta.

0

@BorzyKrzys Tam były niezłe jajca ogólnie. Rafał który powołał nowa radę (przeszłość z KO ale to mniejsza), do tego powcy raz po raz przypominali o tym co robił PiS (też nie wiem po co), nawet Anna "wanna" się wkurzyła na nich xd.

1

@L4ngusta Ja cie nie znam nawet.

1

@draxidox Zgadzam się ogólnie ale stary jaki honor? Idąc twoim tokiem to Morawiecki powinien nawet do trybunału stanu się podać za to co robił przez swoją kadencję.

1

@kubix05 u mnie wakacje 2 lipca

0

@Roobo chorujesz na nadciśnienie?

1

@Giwera Niestety nie, ale Anka jadła paelle z Hiszpanami.

0

@ranger3120 Też była I mega skomplikowane ci powiem przepis.

0

Próbował ktoś przepisów od Ani Lewandowskiej? Bo jak widzę pomidorki z cebula, to chyba się poddam, straszne skomplikowane one są.

1

Bijta Niemca w kask.

0

@tribo Ale nawet faza grupowa w Rosji była lepsza, a nie mówiąc już o tej w Brazylii.

No na razie to te 48 drużyn uważam za flop, no fazy grupowe pokazują, że to się nie sprawdza.

1

@Who_you_mam Solidny grajek i tyle. City jak niedawno kupywalo to raz na jakiś czas szło z takim ruchem, a teraz coraz częściej wywalają flotę na piłkarzy o wątpliwej jakości.

0

@tribo Owszem, ale oceniam na bazie obecnej fazy i tutaj w katarze to zjadała w przedbiegach ten mundial.

1

@tribo A ja za tym nie, bo w katarze był po tysiąckroc lepszy już w fazie grupowej.

0

@Peciak "demografia i rozdawnictwo" - Żadne rozdawnictwo, bo programy socjalne sa niezbędne do funkcjonowania państwa od najniższej do najwyższej warstwy społecznej. Nie wyobrażam sobie życia jak W jakiejś Ameryce gdzie jeden zły ruch i twoje życie jest w zasadzie skończone.

Kwestia emerytur jest taka, że składki trzeba już po prostu mocniej podnieść i może czas światu przestać ciągle to pkb gonić w dobie kryzysów jakie do nas nadchodzą? Świat zresztą jest przeludniony, mamy już ponad 8 mld ludzi, a zasoby są ograniczone.

1

@Eto'o9 R10 No tak, też uważam że to absurd płacić tyle za piłkarza jakim jest Julian, bo jest solidny I tyle.

0

@Gibbon_FCB No tak, bo piłka jest zmonopolizowana (co jest dla mnie absurdem) przez dwie instytucje.

0

Elliot Anderson trafi do Manchesteru City aż za 130 mln funtów.

Ja pierdziele za co? Przecież to niezły piłkarz i tyle, ale nic więcej specjalnego.

Ten rynek piłkarski jest chory i mam nadzieję że prędzej czy później zostana wprowadzone twarde regulacje dotyczące sprzedaży oraz kupna zawodników.

1

@Gary Przepraszam.

0

@Gary odebrałem to jako wyśmiewanie piłkarza i jego stanu, więc tak zareagowałem, mea culpa.

0

@Gary Nie, akurat mam na żywo o sobie bardzo dobra opinie, ale jak widzę, że ktoś popiera takie rzeczy ja nie pozostaje obojętny.

Zgodzę się z tym, że jego powołanie jest za zasługi, ale Neymar to Neymar, on zawsze może odmienić mecz i to jest na pewno jego ostatni mundial.

2

@blakkudium Ale Inter odjedzie Serie A Jezu.

2

@draxidox Jezu z tymi rogatkami to tylko wina kierowców. No jak można wyjeżdżać wiedząc że się zamyka? A sama informacja jest na grubo przed zamknięciem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?