Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Błagam Julian odchodź do Arsenalu czym prędzej.
Wcale się nie zdziwię jak wezmą Oyarzabal, Vlaho albo Nuneza.
0
@gumaz zależy jaka.
0
@gumaz śmietankowe Oraz truskawka.
0
@draxidox Razemki prywatnie to są fajni ludzie, zwłaszcza zandberg o którym krążą niemal wszędzie dobre opinie, no i świadczy fakt że nie zdzierają z kilometrowek i nie uczestniczą we wzajemnym obrzucaniu się błotem jak reszta.
Mógł zacząć dużo wcześniej, to teraz miałby lekko 13 procent.
1
@bartekvisca Gordon jest lepszy I kosztował dużo mniej.
1
@Safrani Do Jagi z nim lepiej.
0
@Herato Ten Anderson to niczym nawet szczególnym się nie wyróżnia.
1
@draxidox Bo u nas występuje ta mentalność zza wschodniej granicy i niestety politycy w Polsce myślą że są szlachta.
0
@BorzyKrzys Tam były niezłe jajca ogólnie. Rafał który powołał nowa radę (przeszłość z KO ale to mniejsza), do tego powcy raz po raz przypominali o tym co robił PiS (też nie wiem po co), nawet Anna "wanna" się wkurzyła na nich xd.
1
@L4ngusta Ja cie nie znam nawet.
1
@draxidox Zgadzam się ogólnie ale stary jaki honor? Idąc twoim tokiem to Morawiecki powinien nawet do trybunału stanu się podać za to co robił przez swoją kadencję.
1
@kubix05 u mnie wakacje 2 lipca
0
@Roobo chorujesz na nadciśnienie?
1
@Giwera Niestety nie, ale Anka jadła paelle z Hiszpanami.
0
@ranger3120 Też była I mega skomplikowane ci powiem przepis.
0
Próbował ktoś przepisów od Ani Lewandowskiej? Bo jak widzę pomidorki z cebula, to chyba się poddam, straszne skomplikowane one są.
1
Bijta Niemca w kask.
0
@tribo Ale nawet faza grupowa w Rosji była lepsza, a nie mówiąc już o tej w Brazylii.
No na razie to te 48 drużyn uważam za flop, no fazy grupowe pokazują, że to się nie sprawdza.
1
@Who_you_mam Solidny grajek i tyle. City jak niedawno kupywalo to raz na jakiś czas szło z takim ruchem, a teraz coraz częściej wywalają flotę na piłkarzy o wątpliwej jakości.
0
@tribo Owszem, ale oceniam na bazie obecnej fazy i tutaj w katarze to zjadała w przedbiegach ten mundial.
1
@tribo A ja za tym nie, bo w katarze był po tysiąckroc lepszy już w fazie grupowej.
0
@Peciak "demografia i rozdawnictwo" - Żadne rozdawnictwo, bo programy socjalne sa niezbędne do funkcjonowania państwa od najniższej do najwyższej warstwy społecznej. Nie wyobrażam sobie życia jak W jakiejś Ameryce gdzie jeden zły ruch i twoje życie jest w zasadzie skończone.
Kwestia emerytur jest taka, że składki trzeba już po prostu mocniej podnieść i może czas światu przestać ciągle to pkb gonić w dobie kryzysów jakie do nas nadchodzą? Świat zresztą jest przeludniony, mamy już ponad 8 mld ludzi, a zasoby są ograniczone.
1
@Eto'o9 R10 No tak, też uważam że to absurd płacić tyle za piłkarza jakim jest Julian, bo jest solidny I tyle.
0
@Gibbon_FCB No tak, bo piłka jest zmonopolizowana (co jest dla mnie absurdem) przez dwie instytucje.
0
Elliot Anderson trafi do Manchesteru City aż za 130 mln funtów.
Ja pierdziele za co? Przecież to niezły piłkarz i tyle, ale nic więcej specjalnego.
Ten rynek piłkarski jest chory i mam nadzieję że prędzej czy później zostana wprowadzone twarde regulacje dotyczące sprzedaży oraz kupna zawodników.
1
@Gary Przepraszam.
0
@Gary odebrałem to jako wyśmiewanie piłkarza i jego stanu, więc tak zareagowałem, mea culpa.
0
@Gary Nie, akurat mam na żywo o sobie bardzo dobra opinie, ale jak widzę, że ktoś popiera takie rzeczy ja nie pozostaje obojętny.
Zgodzę się z tym, że jego powołanie jest za zasługi, ale Neymar to Neymar, on zawsze może odmienić mecz i to jest na pewno jego ostatni mundial.
2
@blakkudium Ale Inter odjedzie Serie A Jezu.
2
@draxidox Jezu z tymi rogatkami to tylko wina kierowców. No jak można wyjeżdżać wiedząc że się zamyka? A sama informacja jest na grubo przed zamknięciem.