La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1296 Culés

3

Kaleki Neymar pijawil sie na 15 minut meczu i nietorzy sie jaraja jakby hattricka walnal :D spokojnie, zerwie zwiezadla albo cos w tym rodzaju :)

2

@betonito I z czego ty cieszysz się cieszysz kurwa? Z nieszczęścia piłkarza?

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@betonito @Gary @July_6_BcN tez się cieszycie z nieszczęścia piłkarza cwaniaczki?

0

@Karol145 Ty takim tonem zwracasz się do ludzi tylko na LR czy też na żywo?

0

@Gary Na żywo też, a coś ci nie pasuje? Śmiejesz się z nieszczęścia ludzi to ja ci nie pozostaje dłużny. Chcesz coś jeszcze dodać albo mnie pouczac lub pieprzyć o merytorycznosci I kulturze? Swoim popieraniem takiego wysrywu tylko wystawiasz o sobie świadectwo.

0

@Karol145 z glupoty chyba a nie nieszczescia

0

@betonito Że gość chce grać swój prawdopodobnie ostatni mundial w karierze i go wygrać? Faktycznie głupota i tak, napisałeś mu wręcz tekst o więzadłach, to wiele o tobie mówi, bo wręcz ku swojej uciesze bawisz się w jasnowidza.

Ciekaw jestem jak wy byście się zachowali kiedy tli się nadzieja na wyjazd na mundial, a karierę ma jedną i ma swoje lata.

0

@Karol145 Jak na żywo też, to musisz być strasznie toksyczny, ludzie w okolicy powinni chodzić z licznikiem Geigera.

No a posta @betonito zaherbowałem nie dlatego że potencjalna kontuzja Neymara mnie ucieszy, tylko dlatego że podobnie widzę sytuację. Po pierwsze, dziwi mnie samo powołanie, jest ewidentnie za zasługi a ja takich rzeczy nie popieram i dziwię się, że ludzie, których mam za mądrych i rozsądnych, np. @NeroTFP1 tak bardzo się cieszyli z tego powołania i że wszedł na boisko.

Po drugie, wygląda mi to na presję Neymara, także na samym sobie, żeby zagrać na tym Mundialu choć chwilę i wątpię, czy zdrowotnie jest w pełni gotowy, więc obawiam się, że skończy się kontuzją. To nie cieszenie się, tylko ocena prawdopodobieństwa zdarzeń, moim zdaniem kontuzja jest bardziej prawdopodobna niż hat-trick.

1

@Gary
Panie, to mnie z kim pomyliłeś, bo ja byłem tą osobą, która krytykowała to powołanie i pisała, że Ancelotti powołał go pod wpływem presji :P

0

@Gary Nie, akurat mam na żywo o sobie bardzo dobra opinie, ale jak widzę, że ktoś popiera takie rzeczy ja nie pozostaje obojętny.

Zgodzę się z tym, że jego powołanie jest za zasługi, ale Neymar to Neymar, on zawsze może odmienić mecz i to jest na pewno jego ostatni mundial.

2

@NeroTFP1 Uff, czyli jednak nie odebrało Ci rozumu. To przepraszam za pomówienie i pokornie błagam o wybaczenie. To pewnie był @escarabajo. xD

@Karol145 Ale co ja popieram? Czy jak ktoś napisze, że "Spokojnie z tym rozliczaniem KO i cieszeniem się, że przegrają wybory, PiS wróci do władzy i ukradnie więcej!" i ja to zaherbuję to ja popieram nierozliczanie KO albo złodziejstwo PiSu? No niekoniecznie, herbuję, bo też tak widzę przyszłość.

0

@Gary odebrałem to jako wyśmiewanie piłkarza i jego stanu, więc tak zareagowałem, mea culpa.

1

@Karol145 A mogłeś spokojnie zapytać co miałem na myśli i ja bym odpowiedział, o to mi chodziło z tym tonem.

PS. Ja lubię czarny humor i bawi mnie dużo żartów z obiektywnie nieśmiesznych sytuacji, ale ja się śmieje z żartu a nie czyjegoś nieszczęścia.

1

@Gary Przepraszam.

0

@Gary ja byłem za powołaniem Neymara i jestem za powrotem do Barcelony.
Neymar król!:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?