Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani 23 lata, dużo.
1
@Roobo Właśnie sprawdził.
A dziękuję.
5
No i praca przeszła antyplagiat, teraz mogę czekać jedynie na obronę.
Zajebiscie.
0
@Zoker Ja zajęty więc mnie to rybka byku.
2
@Zoker mnie bawi to jak te kobiety tu wywołują na siłę i z nimi tutaj piszą i przeważnie te dyskusje sa w gorących I są tak bezplciowe I bezsensowne.
0
@michal26 Tak tak tak, wrzucić do wora i zwyzywać kobiety, najlepiej xd.
0
@Comentateiro No to jest śmieszne, że gość wyjeżdża z takim kłamstwem.
0
@Karzel Co razem ci zrobiło?
5
@mmaciass La bamba prorządowa xdddd.
Człowieku, ilość nawet herbow potwierdza w twoja stronę, że te forum jest konfederackie xd.
Jezu co za bzdura.
1
Na razie to ty rywalizujesz ze swoim łbem.
0
@michal26 "zwyczajnie psiary są spieprzone umyslowo. Podobnie zresztą jak kociary. Ogólnie jest to objaw bambizmu" - typowy komentarz chłopa z kryzysem męskiej samotności.
1
@FcPortoFan1999 a jakie miejsce w Serie A?
1
Co sądzicie o Rubenie Amorimie w AC Milan, da radę czy nie? Wszak to utalentowany trener, charyzmatyczny, nawet taki dość pozytywny, do tego chce grać nowocześnie, ale moim zdaniem on wybiera w tej chwili zle kluby które takich ludzi nie potrzebuja, bo Milan potrzebuje kogoś pokroju Glasnera który umie wyciągać z dołka, a United potrzebowało swojego człowieka który fach ma w ręku jak Carrick.
A wy jak uważacie, oczywiście ambasada też @takisobiektos @Giwera @michaleu @maroon @ACMaldini3
0
@kanver_ Ale to zrobił i co najlepsze on nie chciał się podać do dymisji xddd.
0
@Pedri16Future Legenda po prostu
1
@Spider_Man A to przepraszam bardzo.
0
Michał Probierz w specjalnym wideo nagranym na polu golfowym odniósł się do jego wczorajszych dyskusji na Twitterze
„Kochani kibice, wielu dziwiło się, że na Twitterze rozpocząłem akcję z anonimowymi trollami.
Wiele mogę przyjąć i zgodzę się, że niektóre rzeczy w reprezentacji mi nie wyszły i to jest normalne, tak jak na przykład spadek z Ligi Narodów. To rozumiem, ale nie zrozumiem tego, że ktoś teraz mnie krytykuje za to, że nie awansowaliśmy na mistrzostwa świata. Na pewno drużyna nie została rozbita i to jest, to jest pewne. Jedyna decyzję, którą podjąłem, to było odjęcie opaski kapitana Robertowi Lewandowskiemu. Dlatego to jest koniec tej całej rozmowy. Zależało mi na tym, żeby kilku ludziom odpowiedzieć.
I na koniec hejterom ostatnie uderzenie.”
Jezu co za żałosny człowiek.
0
@michaleu eh, niestety
1
Jestem ciekaw kogo my kupimy do lewej obrony.
Ja proponuję Lewis halla
0
@fotohobby Nie tłumacz osobie która mówiła że co to za różnica z małolata.
1
@Wossi61FCB nie jest, grinaldo to dużo lepszy piłkarz.
0
Probierz jaki prostak widzę.
Właśnie kłóci się z anonimami w nocy, a ja pamiętam jak media go chwaliły za stylowe przez długi czas i chyba tylko to zostało, bo reszta daleko w tyle, łącznie z umiejętnościami Trenerskimi i kultura osobista.
Jak można było zatrudnić kogoś takiego to dalej jestem w szoku.
5
@Arkon Z małolatami też odleciał, generalnie chłop bardziej odlatuje niż w filmie odlot.
2
@PatrychoO Dominik Meksykowi ze starym kibicuje xd.
1
@tomek8756 Jasne, a czemu nie? Jak ktoś nie chce wesela z alko to ja to w pełni rozumiem.
@Bykunn oni chyba myślą że są na jakichś juwenaliach xd.
2
@TR3YWAY Sztangę podnoś, a nie dupe zawracasz porządnym obywatelom la bamby.
2
Komentarz usunięty
0
O, Cucurella zdrajca.
Dobra idealnie pasuje do tego toksycznego środowiska, nie powodzenia mu w Madrycie życzę
16
O, kabareciarz Vinicius chociaż raz mądrze gada, że nie będzie udzielał wywiadów w przerwie meczu i słusznie, kto wpadł na taki durny pomysł robić wywiad w przerwie xd.
0
Ja nie mogę, ramię wycieraczki mi padło w aucie.
Eh, znów naprawa auta.