1

@Safrani 23 lata, dużo.

1

@Roobo Właśnie sprawdził.

A dziękuję.

5

No i praca przeszła antyplagiat, teraz mogę czekać jedynie na obronę.

Zajebiscie.

0

@Zoker Ja zajęty więc mnie to rybka byku.

2

@Zoker mnie bawi to jak te kobiety tu wywołują na siłę i z nimi tutaj piszą i przeważnie te dyskusje sa w gorących I są tak bezplciowe I bezsensowne.

0

@michal26 Tak tak tak, wrzucić do wora i zwyzywać kobiety, najlepiej xd.

0

@Comentateiro No to jest śmieszne, że gość wyjeżdża z takim kłamstwem.

0

@Karzel Co razem ci zrobiło?

5

@mmaciass La bamba prorządowa xdddd.

Człowieku, ilość nawet herbow potwierdza w twoja stronę, że te forum jest konfederackie xd.

Jezu co za bzdura.

1

Na razie to ty rywalizujesz ze swoim łbem.

0

@michal26 "zwyczajnie psiary są spieprzone umyslowo. Podobnie zresztą jak kociary. Ogólnie jest to objaw bambizmu" - typowy komentarz chłopa z kryzysem męskiej samotności.

1

@FcPortoFan1999 a jakie miejsce w Serie A?

1

Co sądzicie o Rubenie Amorimie w AC Milan, da radę czy nie? Wszak to utalentowany trener, charyzmatyczny, nawet taki dość pozytywny, do tego chce grać nowocześnie, ale moim zdaniem on wybiera w tej chwili zle kluby które takich ludzi nie potrzebuja, bo Milan potrzebuje kogoś pokroju Glasnera który umie wyciągać z dołka, a United potrzebowało swojego człowieka który fach ma w ręku jak Carrick.

A wy jak uważacie, oczywiście ambasada też @takisobiektos @Giwera @michaleu @maroon @ACMaldini3

0

@kanver_ Ale to zrobił i co najlepsze on nie chciał się podać do dymisji xddd.

0

@Pedri16Future Legenda po prostu

1

@Spider_Man A to przepraszam bardzo.

0

Michał Probierz w specjalnym wideo nagranym na polu golfowym odniósł się do jego wczorajszych dyskusji na Twitterze

„Kochani kibice, wielu dziwiło się, że na Twitterze rozpocząłem akcję z anonimowymi trollami.

Wiele mogę przyjąć i zgodzę się, że niektóre rzeczy w reprezentacji mi nie wyszły i to jest normalne, tak jak na przykład spadek z Ligi Narodów. To rozumiem, ale nie zrozumiem tego, że ktoś teraz mnie krytykuje za to, że nie awansowaliśmy na mistrzostwa świata. Na pewno drużyna nie została rozbita i to jest, to jest pewne. Jedyna decyzję, którą podjąłem, to było odjęcie opaski kapitana Robertowi Lewandowskiemu. Dlatego to jest koniec tej całej rozmowy. Zależało mi na tym, żeby kilku ludziom odpowiedzieć.

I na koniec hejterom ostatnie uderzenie.”

Jezu co za żałosny człowiek.

0

@michaleu eh, niestety

1

Jestem ciekaw kogo my kupimy do lewej obrony.

Ja proponuję Lewis halla

0

@fotohobby Nie tłumacz osobie która mówiła że co to za różnica z małolata.

1

@Wossi61FCB nie jest, grinaldo to dużo lepszy piłkarz.

0

Probierz jaki prostak widzę.

Właśnie kłóci się z anonimami w nocy, a ja pamiętam jak media go chwaliły za stylowe przez długi czas i chyba tylko to zostało, bo reszta daleko w tyle, łącznie z umiejętnościami Trenerskimi i kultura osobista.

Jak można było zatrudnić kogoś takiego to dalej jestem w szoku.

5

@Arkon Z małolatami też odleciał, generalnie chłop bardziej odlatuje niż w filmie odlot.

2

@PatrychoO Dominik Meksykowi ze starym kibicuje xd.

1

@tomek8756 Jasne, a czemu nie? Jak ktoś nie chce wesela z alko to ja to w pełni rozumiem.

@Bykunn oni chyba myślą że są na jakichś juwenaliach xd.

2

@TR3YWAY Sztangę podnoś, a nie dupe zawracasz porządnym obywatelom la bamby.

2

Komentarz usunięty

0

O, Cucurella zdrajca.

Dobra idealnie pasuje do tego toksycznego środowiska, nie powodzenia mu w Madrycie życzę

16

O, kabareciarz Vinicius chociaż raz mądrze gada, że nie będzie udzielał wywiadów w przerwie meczu i słusznie, kto wpadł na taki durny pomysł robić wywiad w przerwie xd.

0

Ja nie mogę, ramię wycieraczki mi padło w aucie.

Eh, znów naprawa auta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?