0

@kanver_ Nie pobije uważam. Kane nie jest AŻ tak skuteczny jak Robert i jednak Bayern ma gorszych piłkarzy wokół siebie niż Lewandowski, do tego Kane potrafi wypaść z powodu kontuzji na długo.

0

Klasyczne zdarzenie Europy z resztą świata. No nie, to nie jest ten poziom i uważam że wszystkie kluby z Europy dojdą do dalszej fazy.

1

@Roobo To nie Ameryka kolego.

0

@Kgorecki2500 Pewnie biedakowi za mało milionów w życiu i musi kupić jeszcze większy jacht niż ten który ma... Brzydzę się tą pazernością ludzką . Jakby w piłce nożnej w Europie są ogromne pieniądze, ale w Arabii to już są wręcz niebotyczne, no i tam transfer oznacza już tylko skok na kasę, bo z poziomem sportowym to ma niewiele wspólnego.

Chciałbym aby ktoś w końcu ktoś ten proceder ruszył, ale działacze nie chcą na to pozwolić, bo to jest za duży biznes

2

@NeroTFP1 No nie wiem? Może ludzie komentują mecz bo gra Messi? W końcu najlepszy piłkarz w historii Barcelony? Do tego jest dalej tutaj multum fanów Leo?

1

@NeroTFP1 A ma? Człowieku, on wygrał wszystko co można było wygrać i jak sam przyznał, że już się bawi piłką.

Serio, dla mnie ocena Leo nie ma żadnego znaczenia i to nie jest żadne usprawiedliwienie, a fakt, bo sorry, do Mls przyszedł odcinać kupony i przy okazji się bawić.

7

@Kapitan hawk No Messiemu już wszystko jedno,on wygrał wszystko co się dało w tej dyscyplinie wygrać i jakakolwiek ocena Argentynczyka jest bez sensu, bo po mundialu jego kariera się skończyła, a wszystko po tym to tylko zabawa.


0

@Barcanajlepszyteam Tutaj jest trochę inaczej. Rząd totalnie jest nie sprawczy, nie zrobił za dużo, do tego, nie brakowało afer, oraz chcieli przepchnąć ustawę które mogły poważnie zaszkodzić państwu, no i zmiana poglądów na nagle prawicowe się nie sprawdza.

0

@LOPEZ16 No to na pewno z powodu migrantów im spadną słupki, no bo tylko dlatego XD.

3

Zdrowia Aitana :)

1

Uwielbiam nagłówki brukowców :

"Miguelsanz podaje, że Flick dał zgodę na kupno Garcíi i Nico, a teraz jego obsesją jest poprawienie innych pozycji."

To flick pewnie nie je, nie śpi, nie spędza czasu z rodziną tylko ma obsesję na punkcie bocznego obrońcy i kogoś do ataku, zgadza się?

0

0

@Rastafarnianin Co jest złego w niehandlowej?

1

@marcin62 Jest to spowodowane tylko tym, że Nawrocki brał snusa.

Ale żenujący ruch.

0

@draxidox A, dobra, już wiem o co chodzi xd.

1

@draxidox Dlaczego się śmiejesz? Moim zdaniem dobrze uczy.

1

@Kgorecki2500 Dark Souls 2?

1

@Lucyffffer1922 Rammstein? TOP!

2

@ACMaldini3 Jakby rząd sprawował się w miarę sprawnie , to Konfa i PIS nie miałyby czym zbytnio straszyć, ale, że PO powtarza swój cykl no to cóż.

0

@tomek8756 Najlepszy argument na nieuctwo, zwalenie winy na coś czego nie ma . Donald Trump stosuje podobny zabieg, zwala winę na coś co nie ma wpływu albo czego nie ma.

1

@YeastMoss Dziękuję, to bardzo miłe słowa z twojej strony.

0

@pt9 Miał bo wpadał w kontuzje,zwłaszcza zerwanie Acl, a przed kontuzja nie mówiono o nim, że jest pasożytem. To legenda klubowa która przyczyniła się do największych sukcesów drużyny i nazywanie kogoś takiego pasożytem jest słabe.

Pasożytem był Bartomeu, ale nie legenda klubowa.

1

@Roobo Nie uważam tak, ponieważ wszystko co jest wykorzystywane do celów naukowych społeczeństwu się zwraca i przynosi później korzyści. Na sam lot wydano ok 300 mln euro, a lot w kosmos to jedna z najbardziej słusznych inicjatyw na jakie można wydać pieniądze. Poza tym co to jest wydać 300 mln z czego polska nawet do 100 nie wydała? Państwo wydaje idiotyczne miliony na fundusze kościelne czy telewizję publiczna w stanie likwidac.

Nie ma co słuchać portali które by nawet żałowały na realny rozwój cywilizacji.

0

@pt9 Czyli twoim zdaniem Ter Stegen to pasożyt?

11

@Roobo Tak, bo na naukę nie ma co zbytnio żałować, a lot w kosmos (no chyba że lecisz sobie jak bezos w celach turystycznych) jaki teraz się odbył jest przeznaczony do celów naukowych.

0

@michal26 Flick to gdzieś zakomunikował, że na niego nie liczy? Bo jak na razie to Deco walczy o to aby Niemiec opuścił zespół.

Nie ma żadnych dowodów na to aby MATS miał szantażować Bravo, co więcej to przez dwa sezony Niemiec oddawał polę do gry Chilijczykowi w la liga i to było naturalne, że prędzej czy później wtedy młody Niemiec będzie 1 wyborem trenera, więc o jaki niby szantaż tu się rozchodzi? Niemiec na dodatek temu zaprzeczył, a Bravo nigdy także nie potwierdził takich newsów.

Jasnym za to jest, że to klub robi wszystko ażeby wypchnąć Niemca z klubu. Robiono ten sam proceder z Frenkim, bo właśnie za dużo zarabia (nadal mniej od przecenianego Araujo ).

0

@michal26 "Klub mówi "dziękuję", to piłkarz ma psi obowiązek odejść z klubu. Marc natomiast robi cyrk." - Masz jakiś na to dowód, że piłkarz robi cyrk, czy rzuciłeś kaczką dziennikarską? Pamiętaj, że wiele mediów jest na zlecenie klubu i w tej chwili trwa nagonka na Niemca.

Skład należy sobie wywalczyć, a nie zgarnąć go z miejsca, zwłaszcza mając takiego rywala jak Niemiec który nadal pomimo kontuzji jest klasowym bramkarzem.

Znów gadanie o jego toksyczności, no szkoda , że takie newsy pojawiają sie AKURAT wtedy kiedy przychodzi Garcia i kiedy trafił Wojtek, a klub ewidentnie dopuszcza się nawet najbardziej nikczemnych sposobów na to aby pozbyć się bądź co bądź legendy klubowej która wciąż może zespołowi coś dać.

0

@Kinginiesta Kiedy? Masz na myśli te ostatnie mecze w których grał i to nie z jego winy padły bramki? Czy błąd z Monaco?

Zresztą jak sprawdzam dane to jego zarobki nie są tak wysokie w porównaniu do Araujo czy Christensena, a to jemu najbardziej się dostaje .

0

@Kinginiesta 6,3 mln euro to dużo jak na legendę , kapitana i jednak bramkarza w nadal dobrym wieku bramkarskim grającego w topowym klubie? No nie , to nie jest dużo. Ciężko jest coś dawać kiedy doznałeś kontuzji która wyeliminowała cię na niemal cały sezon . Ter Stegen > Szczęsny, bo Wojtek nadal ma problemy z wysoką grą i jego interwencje są koszmarnie wolne w porównaniu do Niemca i jednak wypada ci Wojtek, Garcia załóżmy nie spełnia oczekiwań, do tego wejście 35 latka znów do pierwszego składu który nadal ma problemy z systemem gry zajmie czasu , to co wtedy ? Jaką klub posiada alternatywę? Brak matsa to takie trochę zagranie ala double or nothing.

A podjęcie rękawicy do gry nie jest niczym złym i tak, Deco robi wszystko aby się pozbyć MATSA i o to rozchodzi się w moim poście, bo uważam to za nieeleganckie i niegodne statusu Barcelony.

5

Szczerze to co robi klub w związku z MATSEM jest obrzydliwe. Szantaż medialny, wypowiedzi Deco, groźby braku gry. To jest najlepszy bramkarz XXI wieku w Barcelonie , jeden z niewielu który w ostatnich latach potrafili pójść do kibiców i przeprosić za mecz czy się zachować fair oraz powiedzieć, że coś tutaj nie gra ,a klub zamiast dać szansę i żeby mieć dobrą alternatywę choćby na pół sezonu (nie wiadomo jak Garcia zacznie się prezentować, on przychodzi z zupełnie innej drużyny, a Szczęsny to nie jest wcale jakaś gwarancja stabilnej gry i kontrakt nie został nadal oficjalnie przedłużony) to klub robi wszystko aby go się pozbyć, a podobna sytuacja miała miejsce z Frenkim w ubiegłym roku.

Manchester United robił podobnie z De Gea , bo przyszedł Onana i widzimy kim jest Kameruńczyk, a jaką świetną formę prezentował Hiszpan we Fiorentinie.

Szanujący się klub jak Barca nie powinna tak traktować zasłużonych postaci klubowych jak Niemiec.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?