Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ Nie pobije uważam. Kane nie jest AŻ tak skuteczny jak Robert i jednak Bayern ma gorszych piłkarzy wokół siebie niż Lewandowski, do tego Kane potrafi wypaść z powodu kontuzji na długo.
0
Klasyczne zdarzenie Europy z resztą świata. No nie, to nie jest ten poziom i uważam że wszystkie kluby z Europy dojdą do dalszej fazy.
1
@Roobo To nie Ameryka kolego.
0
@Kgorecki2500 Pewnie biedakowi za mało milionów w życiu i musi kupić jeszcze większy jacht niż ten który ma... Brzydzę się tą pazernością ludzką . Jakby w piłce nożnej w Europie są ogromne pieniądze, ale w Arabii to już są wręcz niebotyczne, no i tam transfer oznacza już tylko skok na kasę, bo z poziomem sportowym to ma niewiele wspólnego.
Chciałbym aby ktoś w końcu ktoś ten proceder ruszył, ale działacze nie chcą na to pozwolić, bo to jest za duży biznes
2
@NeroTFP1 No nie wiem? Może ludzie komentują mecz bo gra Messi? W końcu najlepszy piłkarz w historii Barcelony? Do tego jest dalej tutaj multum fanów Leo?
1
@NeroTFP1 A ma? Człowieku, on wygrał wszystko co można było wygrać i jak sam przyznał, że już się bawi piłką.
Serio, dla mnie ocena Leo nie ma żadnego znaczenia i to nie jest żadne usprawiedliwienie, a fakt, bo sorry, do Mls przyszedł odcinać kupony i przy okazji się bawić.
7
@Kapitan hawk No Messiemu już wszystko jedno,on wygrał wszystko co się dało w tej dyscyplinie wygrać i jakakolwiek ocena Argentynczyka jest bez sensu, bo po mundialu jego kariera się skończyła, a wszystko po tym to tylko zabawa.
0
@Barcanajlepszyteam Tutaj jest trochę inaczej. Rząd totalnie jest nie sprawczy, nie zrobił za dużo, do tego, nie brakowało afer, oraz chcieli przepchnąć ustawę które mogły poważnie zaszkodzić państwu, no i zmiana poglądów na nagle prawicowe się nie sprawdza.
0
@LOPEZ16 No to na pewno z powodu migrantów im spadną słupki, no bo tylko dlatego XD.
3
Zdrowia Aitana :)
1
Uwielbiam nagłówki brukowców :
"Miguelsanz podaje, że Flick dał zgodę na kupno Garcíi i Nico, a teraz jego obsesją jest poprawienie innych pozycji."
To flick pewnie nie je, nie śpi, nie spędza czasu z rodziną tylko ma obsesję na punkcie bocznego obrońcy i kogoś do ataku, zgadza się?
0
@Kgorecki2500 Czym?
0
@Rastafarnianin Co jest złego w niehandlowej?
1
@marcin62 Jest to spowodowane tylko tym, że Nawrocki brał snusa.
Ale żenujący ruch.
0
@draxidox A, dobra, już wiem o co chodzi xd.
1
@draxidox Dlaczego się śmiejesz? Moim zdaniem dobrze uczy.
1
@Kgorecki2500 Dark Souls 2?
1
@Lucyffffer1922 Rammstein? TOP!
2
@ACMaldini3 Jakby rząd sprawował się w miarę sprawnie , to Konfa i PIS nie miałyby czym zbytnio straszyć, ale, że PO powtarza swój cykl no to cóż.
0
@tomek8756 Najlepszy argument na nieuctwo, zwalenie winy na coś czego nie ma . Donald Trump stosuje podobny zabieg, zwala winę na coś co nie ma wpływu albo czego nie ma.
1
@YeastMoss Dziękuję, to bardzo miłe słowa z twojej strony.
0
@pt9 Miał bo wpadał w kontuzje,zwłaszcza zerwanie Acl, a przed kontuzja nie mówiono o nim, że jest pasożytem. To legenda klubowa która przyczyniła się do największych sukcesów drużyny i nazywanie kogoś takiego pasożytem jest słabe.
Pasożytem był Bartomeu, ale nie legenda klubowa.
1
@Roobo Nie uważam tak, ponieważ wszystko co jest wykorzystywane do celów naukowych społeczeństwu się zwraca i przynosi później korzyści. Na sam lot wydano ok 300 mln euro, a lot w kosmos to jedna z najbardziej słusznych inicjatyw na jakie można wydać pieniądze. Poza tym co to jest wydać 300 mln z czego polska nawet do 100 nie wydała? Państwo wydaje idiotyczne miliony na fundusze kościelne czy telewizję publiczna w stanie likwidac.
Nie ma co słuchać portali które by nawet żałowały na realny rozwój cywilizacji.
0
@pt9 Czyli twoim zdaniem Ter Stegen to pasożyt?
11
@Roobo Tak, bo na naukę nie ma co zbytnio żałować, a lot w kosmos (no chyba że lecisz sobie jak bezos w celach turystycznych) jaki teraz się odbył jest przeznaczony do celów naukowych.
0
@michal26 Flick to gdzieś zakomunikował, że na niego nie liczy? Bo jak na razie to Deco walczy o to aby Niemiec opuścił zespół.
Nie ma żadnych dowodów na to aby MATS miał szantażować Bravo, co więcej to przez dwa sezony Niemiec oddawał polę do gry Chilijczykowi w la liga i to było naturalne, że prędzej czy później wtedy młody Niemiec będzie 1 wyborem trenera, więc o jaki niby szantaż tu się rozchodzi? Niemiec na dodatek temu zaprzeczył, a Bravo nigdy także nie potwierdził takich newsów.
Jasnym za to jest, że to klub robi wszystko ażeby wypchnąć Niemca z klubu. Robiono ten sam proceder z Frenkim, bo właśnie za dużo zarabia (nadal mniej od przecenianego Araujo ).
0
@michal26 "Klub mówi "dziękuję", to piłkarz ma psi obowiązek odejść z klubu. Marc natomiast robi cyrk." - Masz jakiś na to dowód, że piłkarz robi cyrk, czy rzuciłeś kaczką dziennikarską? Pamiętaj, że wiele mediów jest na zlecenie klubu i w tej chwili trwa nagonka na Niemca.
Skład należy sobie wywalczyć, a nie zgarnąć go z miejsca, zwłaszcza mając takiego rywala jak Niemiec który nadal pomimo kontuzji jest klasowym bramkarzem.
Znów gadanie o jego toksyczności, no szkoda , że takie newsy pojawiają sie AKURAT wtedy kiedy przychodzi Garcia i kiedy trafił Wojtek, a klub ewidentnie dopuszcza się nawet najbardziej nikczemnych sposobów na to aby pozbyć się bądź co bądź legendy klubowej która wciąż może zespołowi coś dać.
0
@Kinginiesta Kiedy? Masz na myśli te ostatnie mecze w których grał i to nie z jego winy padły bramki? Czy błąd z Monaco?
Zresztą jak sprawdzam dane to jego zarobki nie są tak wysokie w porównaniu do Araujo czy Christensena, a to jemu najbardziej się dostaje .
0
@Kinginiesta 6,3 mln euro to dużo jak na legendę , kapitana i jednak bramkarza w nadal dobrym wieku bramkarskim grającego w topowym klubie? No nie , to nie jest dużo. Ciężko jest coś dawać kiedy doznałeś kontuzji która wyeliminowała cię na niemal cały sezon . Ter Stegen > Szczęsny, bo Wojtek nadal ma problemy z wysoką grą i jego interwencje są koszmarnie wolne w porównaniu do Niemca i jednak wypada ci Wojtek, Garcia załóżmy nie spełnia oczekiwań, do tego wejście 35 latka znów do pierwszego składu który nadal ma problemy z systemem gry zajmie czasu , to co wtedy ? Jaką klub posiada alternatywę? Brak matsa to takie trochę zagranie ala double or nothing.
A podjęcie rękawicy do gry nie jest niczym złym i tak, Deco robi wszystko aby się pozbyć MATSA i o to rozchodzi się w moim poście, bo uważam to za nieeleganckie i niegodne statusu Barcelony.
5
Szczerze to co robi klub w związku z MATSEM jest obrzydliwe. Szantaż medialny, wypowiedzi Deco, groźby braku gry. To jest najlepszy bramkarz XXI wieku w Barcelonie , jeden z niewielu który w ostatnich latach potrafili pójść do kibiców i przeprosić za mecz czy się zachować fair oraz powiedzieć, że coś tutaj nie gra ,a klub zamiast dać szansę i żeby mieć dobrą alternatywę choćby na pół sezonu (nie wiadomo jak Garcia zacznie się prezentować, on przychodzi z zupełnie innej drużyny, a Szczęsny to nie jest wcale jakaś gwarancja stabilnej gry i kontrakt nie został nadal oficjalnie przedłużony) to klub robi wszystko aby go się pozbyć, a podobna sytuacja miała miejsce z Frenkim w ubiegłym roku.
Manchester United robił podobnie z De Gea , bo przyszedł Onana i widzimy kim jest Kameruńczyk, a jaką świetną formę prezentował Hiszpan we Fiorentinie.
Szanujący się klub jak Barca nie powinna tak traktować zasłużonych postaci klubowych jak Niemiec.