Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani Ja bym jeszcze dał przepadek pojazdów dla takich gagatkow, to by się im odechciało driftowania swoimi bmkami.
0
@Toretto Możliwe że się mylę, więc pozostaje kwestia ciśnienia opon, ew słabej gumy (ale przy nowym lambo to niemożliwe) bądź Lamborginhi już wcześniej jakieś miało uszkodzenia.
1
@Hosh Ale przy dużej prędkości już może się nagrzać opona i ci wystrzelić.
0
Na moje oko to Jota jechał bardzo dużo, no i niestety to było prawdopodobne, że przy takiej temperaturze pękła opona i doszło do dachowania, choć nie wykluczam powodu ciśnienia w oponie jako przyczyny wypadku. Oni już zginęli na miejscu, bo przy takiej prędkości to z auta zostaje miazga, ale dowiemy się niedługo po ekspertyzie.
Szkoda człowieka mimo wszystko, dobry piłkarz, 10 dni po ślubie, 3 dzieci.
1
@Xxxbarca4ever 4 mecze I jednak 3 bramki oraz asysta to super wynik.
Victor to nie ten poziom od początku co widać było nawet w presezonie.
0
Widzę że Real ma prawdziwa 9 która gra naprawdę dobrze. W każdym meczu brał udział przy golach, a same poruszanie się po boisku, technika, gra głowa, instynkt strzelecki mogą robić wrażenie.
Hiszpania może mieć genialne trio z przodu, Garcia, Yamal, Nico.
0
@marcin62 A tam gadasz. Ja się nie gubiłem. Dark Souls jest tak dobrze skonstruowane, że po pewnym czasie nie ma szans się zgubić, a zwłaszcza w pierwszej części (gorzej z dlc, bo bez żadnych walktroughtow będzie dupa).
0
@barcelonaLM Nie wierzę w to co czytam. Nie no, nie będę brać gościa na poważnie który powołuje się na ruskiego agenta.
1
@Lucerfi Jesteś kuźwa w UE I jakie to jest niekorzystne? Póki jesteśmy w sojuszu, to wasze jojczenie na temat flagi unijnej nie ma żadnego sensu.
Tyle mam do powiedzenia.
0
@barcelonaLM Powoływać się na jakiekolwiek słowa tego Ruskiego oszołoma xd.
1
@takisobiektos tenisistom?
1
@GeneralXavi A co jest złego we fladze UE?
1
@Szczygiel06 Czy ty w ogóle czytasz co ja napisałem? Nie chodzi o polskie, a o pomiary w ogóle na świecie. Jak wykazują pomiary maj był drugim najcieplejszym w historii pomiarów. Polska nie ma tu nic do rzeczy, bo na całym świecie temperatura niebezpiecznie wzrasta.
1
@Szczygiel06 Następny co tylko patrzy na czubek swojego nosa . Przypomnę, że zbliżają się ekstremalne upały i przypomnę jakie pomiary były w maju.
1
@wyrek Lokalsi też tracą przez zmiany klimatyczne i ba, jeszcze bardziej niż koncerny, bo ich gałęzie dostępu są bardziej ograniczone niż przedsiębiorstw jak pepsico.
Zmiany uderzają w każdego z nas, niezależnie jakie poglądy wyznajemy, co widać po suszach, braków zim itd itd.
0
@Stinger_ Dembele przestał się tak łamać od czasu Koemana , poza tym z Dembele był problem nie tylko zdrowia , ale i wychowawczy.
Fati od kiedy gra na europejskim poziomie ma notorycznie poważne kontuzje i ten stan trwa od 4 lat.
3
@wyrek https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zmiany-klimatu-uderzaja-w-portfele-konsumentow-Ceny-zywnosci-jeszcze-wzrosna-8735164.html
Masz, czytaj artykuł, co więcej cena czekolady wystrzeliła właśnie głównie z powodów zmian klimatycznych, ale ok, to przecież zarzynanie naszych ukochanych przedsiębiorców (pomijam to, że koncerny takie jak Frito Lay i Pepsi CO stosuja nieuczciwe zagrywki w związku z obnizaniem gramów czy litrów w produktach utrzymując tą samą cene).
0
@Stinger_ FATI? Facet jest na piłkarskim dnie w tej chwili i ciężko mu będzie się odbić, nawet w lidze francuskiej. Pogba nie grał przez długi czas, a Dier to przeciętniak.
Nie, to nie są transfery na miarę mistrzostwa Hiszpanii, dwóch ostatnich piłkarzy to zawodnicy przebrzmiali , na dodatek Pogba to nie jest okaz zdrowia, a Fati to notorycznie łamiący się piłkarz.
8
@Kgorecki2500 Szkoda, że liczby i fakty mówią co innego . Po pierwsze no to wina władz które nie za chętnie inwestują w środki transportu publicznego , ale budowa dróg jak najbardziej (z której głównie korzystają samochody osobowe oraz ciężarowe) , polska pod tym względem jest daleko w tyle. Po drugie to już płacimy od groma za prąd, a to tylko z tytułu braku rozwoju sektora energetycznego który przespaliśmy ,a na węglu (a zwłaszcza polskim) nie da się dłużej jeździć. Co z tego , że lato mam chłodniejsze w tym roku jeśli pomiary wskazują na rekordowe temperatury w większości krajów na świecie? Chcesz pomiary temperatur za maj? A w Polsce był wyjątkowo zimny i ohh tak, nie ma to jak zamykanie się na swoją bańkę, kiedy zmiany klimatyczne leżą w interesie całego świata.
Emisja co2 ludzi wynosi ok 30 mld ton rocznie, te liczby są druzgoczące.
4
@clyde No ale czekaj, przez to nie mamy walczyć o klimat? Poza tym Europa ze wszystkich kontynentów najszybciej się ogrzewa, więc my jako Europejczycy musimy podejmować decyzje i je wykonywać jak najszybciej, bo WSZYSCY na tym tylko stracimy. Zobacz , że w polsce od lat nie było normalnej zimy, a to jest efekt zmian klimatycznych.
14
@cracker Ale nie zmieniał się TAK SZYBKO? Rozumiesz? My przyspieszyliśmy zmianę klimatu o bodaj 200 lat. Nadmierna urbanizacja terenów, wylesianie , rolnictwo, paliwa kopalne. To wszystko jest zasługą człowieka, a jak widzę to coś się światu zaczyna nie chciec zmian odkąd tacy ludzie jak Trump objęli stanowisko.
Dodam tylko, że wprowadzenie elektryków czy tam programów tzw czystego powietrza niewiele zmieni , bo problem leży u podstaw.
Prosze, roczna emisja wulkanu to 200-250 mln ton co2 rocznie, człowiek natomiast 30 miliardów rocznie. Serio?
4
@Kgorecki2500 Za to możemy mieć samobójstwo cywilizacyjne , bo chyba mało kto sobie zdaje sprawy z tego do czego doprowadzi taka liberalna polityka względem klimatu . Zresztą już ceny podstawowych produktów idą tylko w górę przez nagłe zmiany temperatury oraz nagłe anomalie pogodowe, do tego koszty transportu , koszty produkcji itd itd.
To nie jest wiedza tajemna, bo wszystko jest w internecie i mówi o tym KAŻDY ekspert który jest naukowcem z tej dziedziny.
18
@Starrk Europa to najszybciej nagrzewający się kontynent na świecie, ale ok , niech dalej denialiści klimatyczni prawią swoje szurskie teorie, że wcale tego globalnego ocieplenia nie ma.
0
@Aragorn33 Okej, rozumiem , bo sam fakt, że obecna Izba SN nie jest sądem jest faktem potwierdzonym prawnie, o czym już było dawno trąbione.
0
@draxidox @Aragorn33 @dynek
Ehh, no i co z tego prawa jak wiadomo, że KO boli tyłek, ponieważ przegrali wybory? Zamiast zostawić ten temat , to Giertych ze spółką jeszcze go nakręcają i znów dzielą ludzi nie lepiej niż pisowcy. Moim zdaniem przy tym temacie jakiekolwiek prawnicze tłumaczenie nie ma sensu, bo ich ból dupy jest równie tak samo żenujący jak Pisowcy mówiący o koalicji 13 grudnia czy grzmiący po exit pollu o wyniku Trzaskowskiego .
Niech się zajmą sobą, bo poparcie idzie im łeb na szyję.
1
@PatrychoO A jakoś cobra kai było wybitne.
0
@kanver_ Nie pobije uważam. Kane nie jest AŻ tak skuteczny jak Robert i jednak Bayern ma gorszych piłkarzy wokół siebie niż Lewandowski, do tego Kane potrafi wypaść z powodu kontuzji na długo.
0
Klasyczne zdarzenie Europy z resztą świata. No nie, to nie jest ten poziom i uważam że wszystkie kluby z Europy dojdą do dalszej fazy.
1
@Roobo To nie Ameryka kolego.
0
@Kgorecki2500 Pewnie biedakowi za mało milionów w życiu i musi kupić jeszcze większy jacht niż ten który ma... Brzydzę się tą pazernością ludzką . Jakby w piłce nożnej w Europie są ogromne pieniądze, ale w Arabii to już są wręcz niebotyczne, no i tam transfer oznacza już tylko skok na kasę, bo z poziomem sportowym to ma niewiele wspólnego.
Chciałbym aby ktoś w końcu ktoś ten proceder ruszył, ale działacze nie chcą na to pozwolić, bo to jest za duży biznes