Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Lucyffffer1922 Jednak w przeciagu kadencji zrobił dużo dobrego i tego nie można mu odmówić. Mozna powiedzieć, że miał fart w postaci szkółki, ale duża redukcja zarobków czy nadal ekspresowa budowa stadionu może budzić podziw. Uważam, że mamy dobrego prezydenta u steru, tylko jego taktyka nie zawsze się sprawdza co widzimy na przykładzie Camp Nou.
0
@Mroziu Nah, Barcelona przez horendalne finansowanie amigosów, a jednocześnie brak znaczących sukcesów doprowadziła do takiego a nie innego stanu. Bartomeu bardzo mocno zrujnował ten klub, Laporta sprząta, ale i on nie unika afer jak wspomniana przeze mnie z góry afera ze stadionem kiedy wiemy, że nic nie wiemy.
0
Kolejna skaza na wizerunku Laporty. Naprawdę nie rozumiem dlaczego on idzie all in? Przecież media które nie są zależne od niego pokażą wszystko i jak widzimy Tebas wcale nie kłamał z rejestracjami Barcy. Nie wiem , ale zarząd Barcy z tym stadionem mówiąc kolokwialnie leci w kulki.
0
@FcPortoFan1999 Możliwe, że tak i dobre efekty mogą nadejść dopiero po kilku miesiącach. Wiesz, Jagiellonia to od lat stabilny zespół więc myślę, że wszystko będzie w porządku , a zarząd nie jest jak władze Legii które gdy coś nie pasuje to od razu dokonują zmian, to cierpliwi i mądrzy ludzie.
0
Niestety, ale Jagiellonia dokonała OGROMNEJ rewolucji kadrowej i początki mogą być naprawdę ciężkie. Jednak to nadal silna ekipa i myślę, że kolejny mecz będzie lepszy w ich wykonaniu, bo nie takie rzeczy polska ekstraklasa widziała.
0
@1LY0 Nie ma szans przy Yamalu.
0
@RafiVeB Ale mi usunięto jeden komentarz xd.
0
@RafiVeB Hahahahaha, co za gość z ciebie. Bardziej żenującej odpowiedzi to dawno nie widziałem.
5
Żenujący ludzie.
0
@clyde Nienawidzę matchy,smakuje jak ryba . Zdecydowanie wolę pumpkin spice late Czy zwykła kawę niż to coś.
0
@RafiVeB To przyznasz się w końcu do błędu czy nie?
1
@RafiVeB człowieku weź się przyznaj do błędu.
0
@RafiVeB Ale ja chodzę na terapię i tego nie neguje xd
0
@RafiVeB Ale cie to boli xd.
0
@FcPortoFan1999 Nie, to nie byłby szok.
0
@FcPortoFan1999 Jaga na 1 i elo.
0
Dlaczego nikt nic nie robi z tymi sumami? Przecież to się w głowie nie mieści.
0
@JimMorrisonFCB Jak każdy bramkarz zaliczał takie babole, jednakże Mats był naprawdę fenomenalnym bramkarzem I ja osobiście z chęcią zaliczam go do legend Barcy. No Co jak co ale Niemiec idealnie nadawał się na kapitana, a że mamy takie czasy jakie mamy i że kapitan jest prawdopodobnie siłą wypychany z klubu to świadczy tylko o tym jakie mamy kiepskie finanse.
0
@Who_you_mam Dobrze, wezmę twoją radę do serca.
0
@JimMorrisonFCB Ponad 300 meczów w barwach Barcy, status kapitana, człowiek który potrafił nam nawet uratować swoimi indywidualnościami mecze w sezonach 17/18, 18/19 w la liga czy 22/23 czy także osoba która była kluczowa w triumfie w champions league w sezonie 14/15 . Śmiało można go nazwać legendą Barcy i w XXI żaden bramkarz nie był na takim poziomie w Barcy jak MATS, bo nie ujmując Valdesowi to nie był tak dobrym bramkarzem jak Niemiec . Jeśli nie nazywasz go legendą to tylko świadczy o twojej ignorancji oraz niechęci do Niemca.
1
@Who_you_mam Nie mogłem bo cały brokat zużyłeś w obecnej dyskusji .
0
@AlexDark00 Chyba nie chcesz wyjść z Unii prawda?
1
@JimMorrisonFCB Tak, jest legendą.
2
@Arkon Nie wiem jak można zadawać takie pytania w kraju gdzie nadal jesteśmy pionierami w wypadkach drogowych . Codziennie jeżdżę autem i nie wiem jak niektórzy dalej żyją. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, nie zatrzymywanie się na liniach wyznaczających stop , nie przepuszczanie pieszych, wywieranie presji na autach jadących przed nami, jazda pod zderzak, a takie rzeczy zdarzają mi się regularnie . Oczywiście bezpieczenstwo na drogach się poprawia, jednak patologii nadal na jezdni nie brakuje i na koniec piesi są winni takich zdarzeń czy rowerzyści albo osławieni kierowcy hulajnóg, bo jak to, ja kierowca auta nigdy nie popełniam błędów, jestem święty.
1
Możemy narzekać , że Nico wybrał ostatecznie pozostanie w Bilbao, jednak nie da się ukryć, że ostatni okres w wykonaniu Barcy nie jest dobry. Nadal nie wiemy kiedy wrócimy na Camp Nou (a tak hucznie zapowiadano), Saga transferowa z Williamsem która obnażyła biedę w kieszeniach Barcy , no i ta cała afera z MATSEM która także potwierdza ,że w klubie panuje spory harmider , bo jeśli to prawda, że MATS był tylko wypychany ponieważ chodzi tutaj o FFP no to pogratulować Laporcie potraktowania legendy, już pominę jak rok temu próbowano wypychać De Jonga z powodów finansowych ( nie winię holendra za takie zarobki, wszak każdy by się zgodził na taką pensję ).
Jednak jest światełko w tunelu, a mianowicie nasza szkółka która hurtowo dostarcza nam talentów na miarę światowego poziomu i naprawdę życzę Bernalowi oraz Virgiliemu sukcesów, bo potencjał jest i przy okazji Barca znów zaoszczędzi kasy.
0
@marcin62 A podpisałeś się pod stop killing games?
0
@marcin62 Znaczy Netflix ma kilka świetnych produkcji, w tym ostatnie Devil May Cry które było obłędne, więc zobaczymy. Jednak czy jest na to jakiś pomysł? Asasyn to seria która umiera i nawet najbardziej super duper mapki , ulepszenia tego nie zmienią.
2
@Arkon Ja już jeżdżę autem od 4 lat i ciebie rozumiem , ostatnio odwożąc dziewczynę do domu baba z tyłu zaczeła niebezpiecznie zbliżać się do zderzaka i na dodatek zaczeła mrugac drogowymi kiedy ja jechałem przepisowo, bo wielce pani się spieszyło.
@Who_you_mam Idiotyczne pytania zasługują na idiotyczną odpowiedź . Sorry ale ma prawo do strachu , bo droga jest naprawdę nieprzewidywalna , a do tego debili na drodze nie brakuje.
0
Komentarz usunięty
0
@xvcWinterSoldier Że chce podjąć się operacji? Zresztą ostatnie wydarzenia pokazują że to Laporta i spółka mają ogromne problemy i tylko potrafią przez swoje media udawać, że wszystko jest ok.