0

@Luciano99 Ale po co zmiennik Balde? Martin w tej roli się sprawdza, poza tym Grimaldo nie może być zmiennikiem.

0

@mindbender84 Ruspublika to rzeczywiście super źródło.

3

@BorzyKrzys W domu wszyscy zdrowi?

1

@partymaker Jest legenda Barcy, nie możesz tego negować. Żaden bramkarz w XXI nie był na jego poziomie w Barcy.

2

Komentarz usunięty

10

@marcin62 Trochę to żałosne, że ludzie go za to obwiniają, a wystarczy poczytać w necie jakie Intel ma problemy finansowe.

1

@Goldenretriever1899 No ale co ci w martinie nie pasuje? Dobry piłkarz który udanie zastąpił Balde na czas jego nieobecności. Uważam że Barca nie musi kupować lewego defensora.

0

@Stinger_ No ale po co zakładać swoją restauracje i wołać więcej? Nie rozumiem.

3

@Walpiano Kuron, bareja - ludzie którzy rozumieli społeczeństwo i zbyt szybko odeszli.

2

@Arkon Zależy w sumie, przeważnie codziennie ale nie mam czegoś takiego, że jak nie zjem mięsa to tragedia.

Kocham ryby, ale ich cena jest kosmiczna.

0

@mateusz33 Co? Gdzie niby?

2

@Goldenretriever1899 Ja tam uwielbiam, moja ulubiona reprezentacja wraz z Italia I Polska.

0

@HypeR Jak można lubić gołąbki.

1. Schabowy
2. Pierogi
3. Kartacze

0

Trener niezły, wszak to dzięki niemu jest ktoś taki jak Yamal, ale ma za duże wymagania finansowe oraz jego charakter jest trudny.

0

@Kubalinio2 To już nie do mnie te pytania.

3

@Toretto Wiesz, w normalnym rynku byłby wart tyle, ale rynek jest tak zepsuty, że szkoda o tym opowiadać. Absurd płacić tyle za piłkarza, no ale co zrobisz, UEFA ma to gdzies.

0

@Jakchcesz Powiedz mi jaką moc prawna będzie mieć taka tabelka? Bo Sąd i tak będzie robić swoje.

1

@Kapitan hawk On by się nadawał do tych płaczek pogrzebowych.

0

@Goldenretriever1899 Wirtz był w bl więc przeskok nie będzie duży. Podobna intensywność i niemal tyle samo miejsca na boisku.

Zgadzam się, bo Liverpool ma krucha obronę, a Isak nie jest uważam im potrzebny, bo tutaj by się przydało ze dwóch środkowych obrońców aby to grało.

0

@Goldenretriever1899 Limity dla wszystkich lig i skończą się takie chore sumy.

0

@JohnKennedy Harry Truman.

7

@Encore Ale chore pieniądze. Szczerze uważam że ten piłkarz nie jest wart tylu pieniędzy, max 70 - 80 mln, ale nie tyle.

0

@ranger3120 A tobie o co chodzi?

0

@Deathwing112 Może, aczkolwiek więcej po nim się spodziewałem.

0

No i Felix ma wrócić do Benfici.

Cóż za zjazd Portugalczyka. Do niedawna jeden z największych talentów, ale krnabrny charakter (bo umiejętności mu nie brakowało, co wielokrotnie pokazał w Barcy) doprowadził do tego że wraca tam skąd przybył i tylko za 25 mln Euro, a przecież odchodził za 120 do Atletico.

Można już powiedzieć, że jest to zmarnowany potencjał.

0

@Recha_0684 Ja nie chce wrzucać do jednego wora, ale podaje przykład że większość to mężczyźni i tyle. Osobiście mi przykro że taki masz los, a była jak widzę zachowuje się wyjątkowo perfidnie.

0

@Kgorecki2500 czyli przechodzisz do innej uczelni, ok.

1

@Kgorecki2500 Z jakiej racji jeśli można wiedzieć odstąpili?

2

@Kapitan hawk Nie obraziłbym się jeśli zamiast Piłsudskiego postawili by Pululu na rynku kościuszki.

2

@PatrychoO Po wmx18 miał reakcję życia w swojej karierze. Chyba tylko dorównuje mu Daniel Bryan po wygranej na wm 30 albo Roman z buczeniem w 2017 roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?