Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi Bo już mu odebrano opaskę? Poza tym już Barca szuka powodu aby go wywalić z klubu, a przy rozwiązaniu kontraktu Barca znów będzie mieć zluzowane ffp. Laporta ciągle gra all in.
0
@GeneralXavi On też za niebawem odejdzie, więc?
0
@Laminedependencia Zawsze może nagle odejść żeby zrobić budżet ffp ;D
1
Podsumowując :
Klub toczy otwartą wojnę z kapitanem drużyny robiąc z niego jeszcze szmatę
Klub nie może zarejestrować nadal nowo pozyskanych zawodników, więc sięga do naprawdę niemoralnych decyzji pokroju współpracy z demokratyczną republiką konga byle podreperować Finanse
Klub przekłada po raz kolejny datę otwarcia Camp Nou, a termin wciąż jest nieznany
Klub nie pozyskuje Williamsa ze względu na FFP, a przecież jak zapewniał zarząd jest wszystko w porządku
No i klub na domiar złego pozbywa się Lidera drużyny.
Super, Flick musi być szczęśliwy i wcale się nie zdziwię jak za rok już Hansiego nie zobaczymy w FC Barcelonie nawet jeśli znów będziemy mieć genialny sezon jak poprzedni.
0
No co? Ffp się nie zgadza, więc dlatego pozbywają się Martineza. Tutaj chodzi wyłącznie o budżet Barcy. Kolejna "super" decyzja Laporty.
1
@Bolton A mają naprawdę fajny projekt sportowy i samo miasto jest lepsze do życia niż Manchester.
1
@Bocheno1 ah xd
0
No i Benjamin Sesko W United. Padło here we go.
0
@Schoogs I to jest dziwne, bo przecież to dobra drużyna, stabilna oraz mająca duże ambicje.
4
@BorzyKrzys Obrzydliwe serio. Państwo już dawno powinno wziąć się za deweloperów i to solidnie.
1
@DonCarletto Wszysfko wskazuję na to że obierze kierunek wysp. Mówi się o Chelsea, Manchesterze United.
1
@Czajka90 Wypominacie, bo ma poglądy zbliżone do KO i wasze uwagi nie mają nic do tego. Jakby mówił głosem konfy, to nikt by się do niego nie czepiał, poza tym czepiać się na forum internetowym poświęconym piłce nożnej ortografii gdzie niejeden użytkownik (w tym ja) popełnia błędy.
1
@Kgorecki2500 No ale UE też to zapewnia, a w czasach pokoju NATO nie jest tak potrzebne jak Unia Europejska. UE to rozwój kraju, NATO to parasol ochronny, ale i tak nie wiemy czy NATO by nas broniło, bo historia napisała różne scenariusze.
0
@Kgorecki2500 Ale co takiego zrobiło NATO? Prócz obrony kraju to w sumie co?
1
@lithotripter Ta dokładnie, a on i Lewica to dwa różne światy. Nie znam nikogo z lewicy kto by bronił Tuska, nikogo, bo każdy kto go broni jest liberalny, ale nie jest z kręgów lewicy.
0
O, w gorących hat trick polityczny.
2
@RafiVeB Nie, to nie jest lewica. Lewica nigdy nie broniła Tuska I ba, lewica często krytykuje jego działania. To co piszesz to są ludzie z kręgów liberalnych, z lewicą nie mają za wiele wspólnego.
3
@RafiVeB Lewica broniła Tuska? Gdzie? Powiedz mi gdzie xddd.
2
@Laminedependencia Nie wiem dlaczego wytykacie jego błędy ortograficzne, może na coś cierpi? Ja na przykład tego nie robię @ProMILs
0
@Gall Masz na myśli obawę przed utratą amunicji przez Usa?
5
@OBSERWATOR2021 Przestań manipulować, doskonale wiesz, że Nawrockiego finansował PIS, między innymi z darowizn i przypomnij mi kto publicznie popierał jego kandydaturę? Czyżby Kaczyński? Czy to nie pasuje pod twoją tezę i nie możesz tego powiedzieć? Przypomnę ci, że Duda poparł jego kandydaturę, no i każdy polityk PIS popierał obywatelskiego.
Nawrocki to kandydat prawa i sprawiedliwości, a "obywatelski" jest tylko zmyłką, ponieważ każdy wie, że popierł go Kaczyński i spółka, a to był ruch cyniczny.
0
@tadzik447 To źle świadczy o Trumpie skoro sam podejmuje takie a nie inne decyzje.
2
Można nie lubić Bidena (choć jako Polak nie rozumiem za co ), jednak pomimo sędziwego wieku był prezydentem konkretnym, nie bojącym się zmian i gdyby nie wiek to jestem święcie przekonany , że drugą kadencję miałby w kieszeni.
Decyzyjność mam na myśli pomoc Ukrainie gdzie nie szczędził grosza pomagając Zełenskiemu czy poradzenie sobie z pandemią. To właśnie wyróżnia mężów stanu, że nie muszą dużo krzyczeć jak Trump którego uważam za krzykacza , a w polityce międzynarodowej robi z siebie pajaca oraz miękką faje czego przykładem jest jego polityka ceł, a Biden jak zapowiedział, że będzie sankcjonowac Rosję ile się da to tak zrobił i tak samo był przyjazny w stosunku do Europy i swoich przekonan oraz decyzji nie zmieniał.
Szkoda, brakuje go, bo to dobry polityk, ale wiek nie ten .
1
@tbas To swoja drogą, ale jednak jest to miękka faja.
1
@tbas Trump to miękka faja.
1
@Safrani Też lubię United i niech bierze, myślę że dla obu klubów może to być strzał w 10. Milan ma rękę do odbudowy piłkarzy, a United jest potrzebny kozak taki jak Sesko.
2
Ardon Jashari w AC Milan
Ogólnie świetne ruchy Milanu. Modric, Jashari, Ricci I ponoć może przyjść Hojlund (moim zdaniem może być podobna historia z Antonym w Betis) I jeszcze przyszedł Estupinian, a jeszcze prawy defensor.
Tymczasem Benjamin Sesko prawdopodobnie w Manchester United I linia ataku Manchesteru może być zabójcza.
0
@Aragorn33 Choćby to, że to trener powinien podjąć decyzję odnośnie bramkarzy, a wcześniej tego w ogóle nie było i rzekomo miał tak zrobić a nie zrobiono. Ponoć miała mu zostać zabrana opaska kapitańska A nie została zabrana, poza tym co? Ma rezygnować z odłożonej pensji? Klub mu to obiecał, a teraz robi wszystko aby jak najszybciej zrzucić zbędny balast w postaci Niemca.
A co do wojenek no to sport piszący o tym że nikt na niego nie liczy pomimo że nic nie padło z ust trenera, tak samo Mundo nakręcało medialna aferę z Niemcem w roli głównej. Jeszcze pamiętam że było cos takiego, że Flick ponoć już na matsa nie liczył mimo że jeszcze nie zobaczył Garcii na treningu.
Wybacz ale nie mam zamiaru bronić tego w jaki sposób klub rozgrywa, bo to nie jest decyzja sportowa, a finansowa, a co do urazu cóż, nie ma co go o to winić bo uraz może zdarzyć się każdemu.
Nie, ma wszelkie prawo do swoich roszczeń finansowych i to jest wina tylko Barcy w tej kwestii, bo nawet Manchester United lepiej rozegrlao sytuacje z De Gea niż Barcelona z Matsem.
0
@Aragorn33 No wiadomo, w końcu to nie Laporta po raz kolejny urządził wojenkę z piłkarzem bo ffp się nie zgadza, a to co robi mats jest to na złość zarządowi i ja się nie dziwię.
5
Brawa Laporcie I reszcie, kolejna klapa wizerunkowa. Jak rozwiążą jednostronnie umowę to będziemy mieli po raz kolejny do czynienia z głupotą tego zarządu. Pomijam to, że wcześniej Mats poszedł klubowi na rękę a klub tak mu się odpłaca po całej przygodzie.
Miło widzieć, że sezon rozpoczyna się od wizerunkowych klap klubu.