0

@Ojciec5tkidzieci Z matematyka jest wszystko w porządku, no ale z twoja głowa najwidoczniej niezbyt skoro marnujesz kasę na kawę propagandowej telewizji, do tego ja promując. Cóż, najwidoczniej każdy ma swoje fantazje I swojego odbiorcę.

0

@Ojciec5tkidzieci Prowokuj dalej, mam to gdzieś.

0

@Ojciec5tkidzieci Chwalic się kawą szczujniarskiej telewizji, cóż, widocznie komuś dawno peron odjechał.

No ja nie mam potrzeby szczycić się tym, że kupiłem kawę republiki, jeszcze nałóż czapkę z logiem Republiki i kup koszulkę.


2

@Ojciec5tkidzieci Chwalisz się czy żalisz?

0

@Gall Niby jaki?

2

@Safrani Nie musisz rozumieć, ale fakt faktem efektownosc walk, kreacja postaci, muzyka, to wszystko przyciąga i ma swoją aurę.

0

@lithotripter Fame mma? Wrestlerzy to przynajmniej zawodowcy i nie sa patusami jak ci ludzie I nie wpływają tak na opinie publiczna. Mnie osobiście nie jara taczanie się po macie, ani to ciekawe, ani nic.

1

@JohnKennedy zapodaj najbardziej satysfakcjonujaca, tam można się wykazać.

1

@BorzyKrzys No ale nie dostawało sie zbytnio Hoganowi, Takerowi, Gibsonowi i wielu innym za wspieranie partii republikańskiej. Laska dostała krytykę i tyle, czy słuszną? Mi to w sumie obojętne , ten kraj i tak powolnie idzie na dno.

1

@tomek8756 Noo, tak twierdziło prawo i sprawiedliwość, tak samo robił Trump jakbyś nie wiedział, bo jak widać, to chyba zbytnio nie obserwujesz nawet działań tego prominentnego debila.

0

@PatrychoO Wybacz ale dla mnie ruch MAGA nie ma nic wspólnego z demokracją, czego przykładem był atak na kapitol . Jak dla kogoś standardem demokracji jest promocja autorytaryzmu i wspierania najbogatszych to spoko, ja tego nie kupuje , do tego robi to szeroko znany celebryta .

A ją sobie brońcie, bo dla mnie to zwykła laleczka promująca poglądy tej partii .

0

@partymaker Przecież jest na Smackdown.

0

@tomek8756 Ziobro zaskoczenia. Idealna twarz dla republikanow do promocji. Zmarł Hulk Hogan ,to teraz wyrasta nowa gwiazda partii republikanskiej.

3 lata temu też miała spora kontrowersje, mianowicie opublikowanie zdjęcia urodzin matki gdzie rodzina miała na sobie czapki MAGA.

Uważam, że zobaczymy ją jeszcze przy kampaniach promujących prezydenture Vancea.

0

@partymaker No i co w tym złego? Gospodarka od tego się nie załamała, a dzięki każdej pomocy socjalnej państwo tylko będzie zyskiwać.

0

@Comentateiro A ja rozumiem, bo sorry, ale nawet środowiska naukowe krytykują jego Pr, choć w tej sytuacji media też swoje nagrzeszyły, ponieważ wykorzystują fakt, że żona jest w platformie obywatelskiej.

0

@AlexDark00 U niego to się da jeszcze wytłumaczyć, w twoim przypadku gdy jesteś młodym człowiekiem problemem jest rozróżnianie rzeczywistości.

1

@Comentateiro Należy podziękować żonie która prowadziła jego Pr, no bo to widać kto odpowiada za jego porażkę, a przecież wszyscy czekaliśmy na ten lot.

5

Ja pierdziele co ten Tomaszewski bredzi. No tak nikt lubi Roberta i nikt mu nie podaje piłek (to nic, że piłkarze jak Pedri czy Olmo non stop szukają polaka ), o jezu XD.

0

@Szreko Prawda, Waśń powinien mieć swoją część a 5 powinna właśnie być finałem serii i wtedy miałoby to sens. Najwidoczniej nie chcieli trzymać fanów kolejnych x lat.

0

@bartekvisca Gothic 3 to troche jak Dark Souls 2, fajna gra ale dużo niedociągniec , no i te story niezbyt przekonujące. Gothic 3 generalnie powinien mieć bossa ala Smok ożywieniec, ale to zapewne w Remake.

No też mnie to ciekawi i jestem ciekaw czy coś zmienią , bo skoro wychodzi na ps5 to trochę wypada to zoptymalizować.

1

Oooo, zapowiedziano w końcu Darksiders 4.

No THQ Nordic leci na grubo z tytułami, najpierw Gothic Remake, teraz Darksiders 4 i oby czwarta część była lepsza niż 3 która moim zdaniem nie dowiozła i była na dodatek źle zoptymalizowana, no i historia Furii nie miała podjazdu do story Śmierci oraz Wojny.

0

@FCBparasiempre Bo nie ma. Jagiellonia, Lech, Legia, Raków. Top 4 jest bardzo mocne i ciężko będzie jakiemukolowiek klubowi prócz pogonii przez to się przebić.

0

@Luciano99 Szkoda, że trener wie swoje w trakcie spotkań, ale ty już wydałeś osąd.

0

@RumbleDelivery Aaa, to dlatego go bronią i wspierają w mediach, no nie dlatego że wymyślono to wszystko po to aby legendę klubowa wyrzucić wszelkimi metodami.

4

Z każdym newsem widać kto kręci aferę i oczywiście zaraz tutaj szarańcza się zbierze aby hejtowac Niemca, a prawda jest taka że za wszystkim stoi prominentny Deco z Laporta, bo nasze ffp jest w złej kondycji.

3

Tez będzie kręcić aferę, że jest toksyczny i tak dalej?

3

@Kapitan hawk Jak czytam artykuly na ich stronie, to wręcz czuje oglądanie TVP za czasów PiS. Dosłownie taka sama propaganda w newsach.

1

O, kolejny piłkarz pozytywnie wypowiada się o Matsie i nie chce aby stracił rolę kapitana.

Im dalej w las tym widać kto podsyca aferę z Niemcem .

0

@gaucho104 Masz tą rzekoma anonimowość, ale. Te wszystkie social media zabierają twoje dane, między innymi podawanie wizerunku dziecka i kto wie czy nawet twoje dane mogą nie być zagrożone. Pamiętaj że w. Tych czasach nawet gdy zobaczy się odpowiednie drzewo to możesz być narażony na kradzież danych, w tym wasza córka jest narażona na niebezpieczeństwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?