La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

4

U to Sydney Sweeney po raz kolejny "naraziła" się lewicy w USA...
:)


@michal26 @Kondziubarca @bezalkoholowy @Comentateiro @Kgorecki2500

0

@tomek8756 Ziobro zaskoczenia. Idealna twarz dla republikanow do promocji. Zmarł Hulk Hogan ,to teraz wyrasta nowa gwiazda partii republikanskiej.

3 lata temu też miała spora kontrowersje, mianowicie opublikowanie zdjęcia urodzin matki gdzie rodzina miała na sobie czapki MAGA.

Uważam, że zobaczymy ją jeszcze przy kampaniach promujących prezydenture Vancea.

10

@tomek8756 Kolejny powód żeby ją szanować.

2

@Karol145 i gdzie te kontrowersje? Gdyby miała czapkę Bidona albo Kamali, to kontrowersji by nie było?

0

@PatrychoO Wybacz ale dla mnie ruch MAGA nie ma nic wspólnego z demokracją, czego przykładem był atak na kapitol . Jak dla kogoś standardem demokracji jest promocja autorytaryzmu i wspierania najbogatszych to spoko, ja tego nie kupuje , do tego robi to szeroko znany celebryta .

A ją sobie brońcie, bo dla mnie to zwykła laleczka promująca poglądy tej partii .

5

@PatrychoO Możesz mieć dowolne poglądy, ale tylko zgodne z naszymi...tak pewnie niektórzy twierdzą w USA :)

1

@tomek8756 Noo, tak twierdziło prawo i sprawiedliwość, tak samo robił Trump jakbyś nie wiedział, bo jak widać, to chyba zbytnio nie obserwujesz nawet działań tego prominentnego debila.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?