Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik La Liga : Barca
Premier League : Arsenal
Francja : PSG , aczkolwiek Marsylia czy Monaco mogą zaskoczyć
Niemcy : Borussia Dortmund
Włochy : A zaskoczę i powiem ,że Milan, bo Allegri potrafi w trofea
Ekstraklasa : Realnie to obstawiam Legię Warszawa.
2
@Encore Oba były świetne.
1
@blakkudium Niech idzie do Villa, oni jakoś mają rękę do piłkarzy z Afryki .
0
@Kondziubarca No ale jak się wyróżniał to co w sumie redakcja zrobiła złego? Już dajcie spokój.
0
@comtedurgell Yeah, to jest kolejna blokada furtki przedsiębiorcom.
1
@tomek8756 Oczywiście że tak. Często staże to po prostu zwykła harówka na poziomie etatowca .
0
No i prezydent od romansu zrezygnował ze Stanowska.
Cóż, tak się właśnie kończy gdy ktoś popełnia głupoty.
0
@Kubsoleon No był gwiazdą Eintracthu, 15 bramek w BL , 4 w LE i 3 w Pokalu. Dobre choć nie jakieś oszałamiające statystyki tego piłkarza, jednak nie jest wart takiej kwoty jaką dał za niego Liverpool.
0
@fart No ale piszesz, że brytole, a jednak Jude radzi sobie świetnie, Arnold zdaje się też dobrze wchodzić do realu madryt, poza tym no Gallagher, wcześniej Trippier oraz Mason Greenwood.
Narodowość niewiele znaczy.
0
@mekston Serio chce ci się w to bawić?
0
@doc Nie jest wart takiej sumy pieniędzy. To niezły grajek, ale 94 mln? Mam przed oczami transfer Antonyego do Manchesteru United czy Kolo Muaniego do PSG.
2
@JohnKennedy Polityka strachu działa, no ale i ona ma swój kres. USA już coraz bardziej ma dość Trumpa i myślę, że nie tylko tutaj ta polityka wkrótce upadnie. Pis straszył imigrantami w 2023 roku i nie uzyskał ani władzy , ani referendum, ani nic.
Ogólnie to się nie da życ bez imigrantów w żadnym wysoko rozwiniętym państwie, bo to oni zasilają taki sektor jak sektor handlu , transportu, budowlanki .
2
@Faro Możliwe I chce wyrwać tą laske.
0
@Gaucho Kliczko nie ta półka.
3
Usyk to jest ta półka najwybitniejszych sportowców na świecie. Inteligencja, technika, iq ringowe, no gość jest fenomenem w swej dziedzinie, do tego wydaje się być bardzo fajnym gościem i poukładanym, a nie jak Fury który jest takim bucem.
Nie wiem kto był tak dobrym bokserem jak Ukrainiec w ostatnich latach.
0
@Roobo 10 meczów, a nie 15 to po pierwsze, po drugie tak odżył, był zagrożeniem i tworzył oraz jego nota poniżej 7 nie schodziła, co udowodnił też w. Meczach w lidze mistrzów. Dobry zawodnik i trzeba liczyć na to, że się uda.
1
@Roobo W Villa odżył, nie przesadzaj.
0
Manchester United ewidentnie chciał się pozbyć anglika więc zapewne dlatego zgodził się na obniżkę wykupu oraz wypożyczenie.
Powodzenia Rash, obyś strzelał I asystował jak najwięcej.
2
@WiernyKatalonii Konfident bo jest przeciw patologii drogowej? Poza tym ty jesteś jakimś osiedlowym dresem czy co?
0
@FCB24 Czyli może popełniać wykroczenia?
0
@RafiVeB Dobrze, to pogratuluj sobie przed lustrem i wszyscy będą happy ok?
0
@Safrani Tak? To że ktoś miał zły sezon nie znaczy że jest słaby, patrz Napoli które w ubiegłym sezonie nie miało pucharów a zdobyło mistrzostwo.
0
@RafiVeB Dobrze już przestań się tłumaczyć, bo ciągle tkwisz w błędzie. Nie wiem, to tak jak ja bym zaczął bronić teorii płaskiej ziemi.
0
O, Marc Pubill który rok temu był blisko Barcy, ale z powodów rejestracji nie trafił do dumy katalonii jest głównym celem Milanu na prawą stronę obrony.
To już kolejna silna ekipa która interesuje się Hiszpanem.
0
@fart Tak, ale to był jeden z niewielu sezonów gdzie bronili się przed spadkiem, a przeważnie to było miejsce w górnych lokatach. Trzeba dać czas Jadze, bo nie jest to przypadek piasta Gliwice.
4
@xvcWinterSoldier A w innych krajach ciepło jak cholera, eh.
0
@fart Nikt z Jagi nie robi wielkiej ekipy, ale niesprawiedliwe by było odbierać im tego co budowali przez lata . Tak stabilna, bo w przeciwienstwie do takich druzyn jak Górnik Zabrze, Piast Gliwice , Ruch Chorzów, Śląsk Wrocław ekipa która zawsze twardo się trzymała powierzchni i nigdy nie schodziła poniżej pewnego poziomu , no i jedna z drużyn która nie popada w długi jak niektórzy typu Lechia.
0
@fart Bez przesady. Jagiellonia to akurat była stabilna marka od lat. Niemal zawsze grupa mistrzowska , a ostatnie dwa sezony tylko potwierdziły ich sumienność w dążeniu do celu. Nie mówimy tutaj o byle jakiej ekipe, tylko o odpowiednio budowanym zespole.
3
@jacobFCB Przykro mi po prostu :(, ale widać, ze sie po tym podnosisz i masz dla kogo żyć . Zdrowia ci zyczę.
0
@Criss18Barca To nie puchary są problemem, a rewolucja jaka nastała w tych klubach, zwłaszcza w Jadze.