Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Nash zawsze był znany z ciętego języka, ale czy ja będe go za to besztać? Ja mu się nawet nie dziwię, bo nie chciałbym być teraz na miejscu amerykanów za Trumpa .
0
@PatrychoO Nah, to było w takim kontekscie ze Trump znów robi ulgi dla najbogatszych, a jak wiemy Kevin jest jego przeciwnikiem i to była krytyka skierowana w strone najbogatszych, nawet wspomniał o tym, że cieszmy się z tego , że 1 procent białego społeczenstwa będzie mieć ulgi podatkowe, kiedy nam są odbierane prawa konstytucyjne.
Kevin dobry człowiek , chyba jeden z najbardziej ogarniętych z nWo, bo scott był alkoholikiem a Hulk egomaniakiem który do tego cierpiał prawdopodobnie na mitomanie, aczkolwiek obaj wybitni.
0
Widze niemal każde media na całym świecie piszą o śmierci Hogana.
Można nie lubić wrestlingu, ale to pokazuje jak wpływową postacią był Hogan, no i jednak jest to jeden z symboli Ameryki.
0
@PatrychoO A w czym odkleiło ?
Ale Hogan akurat sobie nagrabił takim potraktowaniem i przypomnę, RAW odbyło się w stanie demokratów więc nie ma co się dziwić i jednak Hulk był naprawdę nie najlepszym człowiekiem .
1
@zadafcb Wybitna jednostka w tej dziedzinie i pomimo jego poglądów to bardzo mi się zrobiło smutno po stracie Hulka.
1
@mordini123 Został tylko Kevin Nash :(
1
@zadafcb Jezu Hulk :(
0
@D10SLEO jednak zasłużenie m
0
@malicinho Nie, bo każde dziecko ma swoje potrzeby i to zwłaszcza z wiekiem. Jedzenie, wizyty do lekarzy, logopedy, transport, zajęcia pozalekcyjne, książki, ubrania itd itd. Przecież to są ogromne koszta i tak, 600 zł brzmi wręcz żałośnie od strony ojca przy dobrych zarobkach.
1
@joloskyy a kto przyszedł w 24/25? Bo zapomniałem. W 24/25 jedynie mamrdashvilli I chiesa, chyba że mówisz 22/23,no to wtedy wydali.
0
@malicinho No wiadomo, bo tylko na tym kończy się utrzymanie dziecka, mhm xd.
2
Emerson to był złoty deal Barcy do Tottenhamu. Właśnie teraz czytam, że nasz słynny prawy obrońca ma odejść do Flamengo.
Piłkarz okrutnie przeciętny, ale agent pierwsza klasa.
0
@panczo No możliwości zarobkowe, kolokwialnie mówiąc po prostu zarobki, bo o to mi się rozchodzi. Z mojej strony przepraszam że tego nie podkreśliłem.
Coś tam wiem bo sam pośrednicze nawet w takim procesie związanym z dzieckiem.
1
@Comentateiro Oni tego nie wspomna, bo nie pasuje to do ich światopoglądu i tyle. Normalne warunki (a z przykładów mam ze 20 lekką ręka z życia) że to kobiety zostają same z problemem. Na studiach to moje 3 znajome mają takich tatusiow co się imali od alimentów i zostawiali partnerki, a jeden przy okazji znęcał się psychicznie nad tym dzieckiem. To nie jest jakaś obrona kobiet, ale smutny fakt.
Oj tak, wychowanie jednego dziecka samemu bez wsparcia jest w zasadzie odebraniem połowy życia, jeśli nie jesteś w. Miarę ustabilizowany pod względem finansów.
0
@pt9 Miałem czy nie miałem racji (mea culpa, że dyskutowałem o bogaczach, to przyznaje), ale nazywanie mnie trollem jest już chamskie, no ale okej, jak wolisz.
0
@panczo Przecież twoje komentarze to jest wręcz personalny atak do płci zenskiej, to o czym ja mam tutaj dyskutować? Ja się kieruje danymi, kieruję się tym co widzę we własnym życiu, ty za to powolujesz się w zasadzie nie wiem na co, na biednych ojców i okropne "madki" które wydają na zabiegi kosmetyczne.
Ale sądy wydają wyroki na podstawie zarobków rodzica, no ty jak myślisz jest? XD
0
@tbas W miejscu dojenia mężczyzn, ja się pytam gdzie? Gdzie są ci mężczyźni którym ledwo na życie starcza? I sorry, dostałeś przykaz płacenia to to rób, a czasem alimenty są absurdalnie śmieszne. Wujek płaci 500 zł na dziecko przy dość niezłych zarobkach, mój ojciec też płacił dość niskie alimenty jak na niezła majetnosc córce z poprzedniego związku, mogę Ci podać więcej przykładów tego dojenia Przez kobiety.
0
@michal26 No absurdalne alimenty 600 zł (to mój osobisty przykład osoby która sobie pracuje za granicą za spory grosz), cóż za niesprawiedliwość i jakoś osobiście nie widzę w życiu tego aby ci ludzie żyli w niedostatku, ale za to widzę jak unikają tego jak ognia.
0
@panczo Koszt utrzymania dziecka jest ogromny więc rozwiązywanie problemów w taki sposób mnie nie szokuje i nie, przeważnie to wypłaty nie je i co więcej, ja podałem przykład z góry odnośnie nie płacenia alimentów, bo zawsze kwoty dostosowane są tak aby placacy mógł także samodzielnie się utrzymać.
0
@michal26 I tak muszą płacić po odsiadce i nie, jeśli to nie ma mocy prawnej, to sądy zbytnio nie wezmą tego pod uwagę. W takich sprawach głównym czynnikiem jest zarobek, sytuacja finansowa matki bądź ojca które to dziecko będzie wychowywać, a nie tabelka która i tak będzie pomijana. Mamy dzietność na poziomie poniżej jednego dziecka więc już i tak nie ma z czego spadać. Nie, w większości, popatrz sobie na przykłady chociaż z życia skoro statystyki ciebie nie przekonują.
Co do gamonia czy tam cuckolda, a nazywał jak chcesz, jakoś mnie to nie rusza.
1
@Rhaan To co jest podane to ma jakąkolwiek moc prawna? Czy to zostało zapisane w ustawach? Cokolwiek? Jest to tabelka podana przez ministerstwo i tyle, a sad I tak nie będzie się tym kierować. Nie, nie jestem za tym, ale jestem za tym aby alomenciarzy ścigać jak najmocniej, bo sorry ale skoro dziecko jest no to jakoś do tego dziecka należy się dołożyc.
0
@RafiVeB No to po co bierzesz udział w dyskusji? A i jeszcze mi odpisujesz? Nie rozumiem procesu jaki następuje w twojej głowie, ale ok.
0
@RafiVeB Fałszywe informacje z powództwa prawnego, no wiadomo xd.
0
@clyde Czy to generalizacja? Może, ale dane są twarde, to kobiety w większości zostają na lodzie i rzeczywiście są faceci którzy są lepszymi rodzicami, ale to nadal jest mniejszość. Podam kolejny przykład, tata przyjaciela jest lekarzem i jego miał gdzieś, tak samo jeśli chodzi o alimenty, no a syn go wręcz nienawidzi za wszystko. Rodzina, przyjaciele i nawet ja mam osobiste związane z tym sytuację gdzie to facet ma w nosie opiekę nad dzieckiem i to kobieta zostaje na lodzie. Oczywiście znam przykład z pracy gdzie kobieta alkoholiczka uchyla się od alimentów i sama sprawa toczy się latami, no ale przynajmniej u mnie takie sprawy przewyższają mężczyźni.
0
@RafiVeB Zadałem pytanie, znasz jakiekolwiek przykłady, dane? Cokolwiek? Jeśli tak to śmiało podawaj, a jeśli to twoja obecność jest wyłącznie stratą czasu.
No z Coldplay ludzie podawali tobie dowody, a ja zwyczajnie odpuściłem dyskusje, bo ciebie nic nie przekonywało.
1
@michal26 Dostają bo w większości faceci uciekają od odpowiedzialności, więc wcale mnie nie dziwi rozumowanie sądów. Ewidentnie nie wiesz jak wyglądają takie sprawy i ba, mojej cioci mąż uchylal się od alimentów i co więcej zone zostawił z niczym, a ciotka została sama i musiała robić na dwa etaty, bo szanowny mąż nawet miał problemy z alimentami. Znów piekło mężczyzn wiadomo, szkoda że na to piekło sami sobie pracują.
1
@RafiVeB Ale jaka prawda? Czytasz dane? Znasz cokolwiek z życia wzięte?
1
@tbas Tak, to czemu piszesz takie bzdury jak to kobiety doją facetów, a statystyki i dane są przeciwko tobie? Wokół mnie też są rozwody i to ludzi mi bliskich i to kobiety w większości ponoszą główna odpowiedzialność za wychowanie.
5
@michal26 No czytam I co? Fakt jest taki że szanowni mężczyźni (94 procent) z grupy 30 procentowo zadłużeniowej ma długi, a to przeważnie kobiety ponoszą odpowiedzialność za opiekę nad dzieckiem i mogę Ci nawet z życia wymienić kilka przykładów jak to szanowni mężczyźni nawet uchylaja się od tego obowiązku pomimo niezłych zarobków. Nikt nikogo nie doji, bo w większości facet zrobi dziecko, ucieknie i siema, bo w przypadku kobiet takie zachowanie grozi silnym ostracyzmem społecznym.
Ja tam alimenciarzy nie żałuję, bo nie tylko kobieta za dzieci powinna ponosić odpowiedzialność (a niestety jest tak w większości) obowiązku wychowania dziecka.
3
@tbas Ty w ogóle czytasz dane, że takie kocopoly gadasz? W ogóle jesteś w związku? Czy spotkałeś się z taką sytuacja odnośnie alimentów.? Bo ja np znam sytuację związana z alimentami osobiście i raczej z tym co się spotkałem nie sugeruje tego co mówisz.
@michal26 Panie piekło mężczyzn, radzę poczytać dane jak to mężczyźni uchylaja się od alimentów i trochę zaczerpnąć przykładów z życia i wtedy wydawać osąd na temat. To nie pierwszy raz kiedy opowiadasz rzeczy w których jesteś zielony albo brak tobie elementarnej wiedzy, taka swoista grafomania.