0

@adamek20151 Już nie mogę niestety.

2

@Encore Serial który ma 17lat?

2

Jak wybitnym serialem jest Breaking Bad. Właśnie oglądam 5 sezon , no i oczom nie wierzę w jaki sposób Walter White stał się jeszcze gorszy od każdego Dona Cartelu , a te metody oszustw czy manipulacji to złoto.

0

@Rifek Nie widziałem tego w przeciągu sezonu.

0

@Kapitan hawk Fakt, szkółka to pokazała, ale ja nie widzę talentu na horyzoncie który miałby podbić salony, bo osobiście nie wierzę w ogóle z Araujo, a Christensen ma często gęsto problemy zdrowotne. Oczywiście, w tych czasach gdzie Barca nie może kupić nikogo ani zarejestrować trzeba szukać w canterze , no i oby tym razem się udało, bo brak lidera będzie nas słono kosztowac, a właśnie, lider, Ilkay nim nie był, ale Inigo już zdecydowanie.

0

@Kapitan hawk Nie ma co porównywać, za Ilkaya przychodził w zasadzie Dani Olmo i jednak nasza druga linia miała ogromny potencjał, a powiedz mi jaki mamy potencjał w środku obrony?

1

@Arkon Nie, jeśli jakiś klub lubię to Manchester United , ale nie, nigdy nie byłem i wiesz , sparing to jedno, a mecz to drugie. Moim zdaniem jak z tak silnym składem nie wygrają ligi, to można powiedzieć o wielkim niedosycie w całej trenerskiej karierze Artety.

0

@Arkon Uważam że są kompletni I teraz albo nigdy.

1

@JohnKennedy Real Madryt nie uprawia propagandy w swojej klubowej telewizji.

1

@Arkon 1. Arsenal
2. Liverpool
3. City
4. Manchester United /Tottenham.

1

@kejdzi klimat, strefy czasowe, inne granie, odpoczynek itd itd.

0

Wincyj idiotycznych Tournee, Wincyj..

0

Typowe, oddanie wszystkiego wolnemu rynku tak się kończy, zarówno PiS jak i obecny rząd są temu winni. No bo jak to? Kochany przedsiębiorca ma defraudować pieniądza podatnika? Przecież oni są tak zaradni, że sprawiedliwie podziela te pieniądze.

No nic, za chwilę jeszcze wybudują jakis patoblok za horendalne pieniądze, a jeśli nikt nie kupi to później wynajmie na jedną dobe za 1 tys zł w wawie, a na dodatek nadal pracownicy gastro i nie tylko będą tyrać x godzin kochanemu przedsiębiorcy.

0

@Gaucho No ale ja cie nie przypisuje do koryta, tylko ci mówię że obie partie nie są bez winy i tyle.

0

@Ryoumen No ale właśnie też o to chodzi. Jak można było puścić projekt który miał takie luki prawne?

0

@Gaucho A widziałeś kto przyjął projekt czy powielasz głupia propagandę? Nie, obecny rząd też jest temu winien oczywiście, ale pis wcale nie jest bez winy.

0

@LOPEZ16 No ja też, bo twoja głowa ewidentnie myślami przy Karolku (Nawrockim oczywiście), a wiesz on ma żonę.

0

@LOPEZ16 O kurcze, jeszcze mu przyklęknij jak przyjedzie i przywitaj go chlebem i solą.

0

@Prorokk Tylko to PiS opracowal projekt, a bezmyślnie(choć bardziej umyślnie) cały sejm poparł projekt KPO. To nadal są pieniądze unijne więc będzie ciekawie.

2

@lithotripter @Ojciec5tkidzieci Panowie spokojnie, paszyk I reszta schedy przyjmie ile się da, nie licząc Domańskiego i jego koleżków.

0

@Prorokk jak czytam to nie do końca wina UE.

0

@Ojciec5tkidzieci Z tego co czytam to projekt jest opracowany przez PiS gdzie sejm jednogłośnie przyjął decyzję Za KPO, a pożyczki z KPO zostały wzięte pod koniec 2023 roku.

Więc wychodzi na to że winien jest także PiS za ten wałek, a nie tylko obecny rząd. Oczywiście jednogłośne przegłosowanie bez większych poprawek jak widzimy ma w kraju nieprzyjemne reperkusje, no ale to rząd Morawieckiego opracowal projekt KPO żeby pobrać pieniądze z funduszy unijnych na odbudowę po pandemii, a stado opozycji bez żadnych uwag zagłosowało za.

0

@lithotripter Okej, to już mój błąd.

0

Nie wiem czy akurat w przypadku KPO jest za co winić rząd, bo to przecież projekt Unii Europejskiej na mocy porozumień całej wspólnoty. Jak czytam to nie ma tam żadnych punktów które miałyby zostać zrealizowane na jakieś czyny społeczne i co więcej, tam jest napisane że jeśli firma wykazuje 20 procentowy spadek obrotu I planuje tzw dywersyfikacje działalności, to może się mieścić w dofinansowaniu.

Kto ten program w ogóle projektował? I niech ci przedsiębiorcy nie pierdziela bzdur, że muszą ratować swoje januszexowe biznesy po pandemii, bo tutaj chodzi o wyciągnie kasy unijnej, tylko niech biedaki nie płaczą ze później tą kasę trzeba zwracać, ale co tam, popłaczą się do rządu i powiedzą że na kajzerke im nie starcza.

KPO potrzebuje zmian i to pilnych

0

Może mi ktoś wytłumaczyć co tam się z KPO odwala? I czy mógłby ktoś podać RZETELNE źródło, bo taka republika czy inne pisowskie pismaki nie są.


0

@Gall No ale kto był temu winien? Zarząd.

0

@DIPENSE Odwal się od Fdj. Miał kapitalna druga część sezonu.

0

@GeneralXavi Bo już mu odebrano opaskę? Poza tym już Barca szuka powodu aby go wywalić z klubu, a przy rozwiązaniu kontraktu Barca znów będzie mieć zluzowane ffp. Laporta ciągle gra all in.

0

@GeneralXavi On też za niebawem odejdzie, więc?

0

@Laminedependencia Zawsze może nagle odejść żeby zrobić budżet ffp ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?