Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Petycja stop killing games właśnie się udała :)
Mam nadzieję że dojdzie do zmian prawnych i te wszystkie ubisofty przestaną niszczyć serwery gier.
https://www.donald.pl/artykuly/6PTBWBPw/inicjatywa-graczy-stop-killing-games-wskazywana-jako-wzorowa-inicjatywa-obywatelska
@macio_944 @Konradowskyy @Kgorecki2500
2
@tomek8756 Jak pracownik? Za takie kompetencje odpowiada tylko i wyłącznie kierownictwo. Urlop należy się pracownikowi.
1
No jak nam Fermin odejdzie, to mamy bardzo ładna dziurę w drugiej linii. Olmo który okazem zdrowia nie jest, bernal po kontuzji I do tego inna pozycja, kto wtedy zostaje, casado, Pedri Fdj? To wcale nie wygląda tak bogato zważywszy na fakt że Pedri także potrafi wypaść na dłużej nie wspominając o Fdj.
0
@Ku84fcb Czego?
3
@Kgorecki2500 Alez to jest cudowna gra, tylko miała jedna wadę, była za krótka, a tak to bomba.
0
@macio_944 A czemu od razu Onlyfans?
4
@draxidox A ty swoimi pierdołami o żabach.
0
@krycha2201 Po pierwsze to szkoła nie jest miejscem do kultu religijnego, po drugie ich teorie są szkodliwe dla ludzi, bo ja mając religie doświadczyłem tego co ci ludzie wygadają na lekcjach, po trzecie szkoła jest miejscem świeckim i nie powinno się w ogóle uczyć religii. Na historii i tak się uczymy o religiach i ba, z historii bardziej się dowiedziałem o religii niz na samych lekcjach z tego przedmiotu.
Ten przedmiot to taka zapchaj dziura która nikomu nie jest potrzebna.
0
@krycha2201 nie
4
@Rastafarnianin religii to najlepiej pozbyć się ze szkół.
0
@TR3YWAY No to dobrze, tylko najlepiej olać ja, ona ewidentnie jest na coś chora albo to jej sposób na życie.
0
@wyrek https://www.deloitte.com/pl/pl/about/press-room/uchodzcy-wygenerowali-az-2-7-proc-PKB-Polski-w-2024.html
Artykuł jasno przedstawia, że urosło. Dawaj argumenty, a nie od razu mnie nazywasz silniczkiem, czy nie pasuje to twojej anty ukraińskiej narracji? Poza tym walić platforme która sama zaczęła nagonke na Ukraińców.
P. S Avatar Rymanowskiego Nie czyni z ciebie merytorycznego użytkownika.
0
@TR3YWAY Jeny weź daj se spokój z nią i tyle.
Musisz wywalić ja z życia
0
@wyrek Jaka wdzięczność kiedy to dzięki nim urosło pkb? Mają kłaniać się do pasa czy jak? Wiesz ze to jest krok w stronę eliminacji 800 plus?
1
@SeWo77 Podnieca się chłopak u góry, bo ora lisa który od dawien dawna jest oderwany od rzeczywistości. Nawrocki spełnia zachcianki Kremla w tej chwili, bo właśnie na tym polega polaryzacja społeczeństwa takimi działaniami. Oczywiście Tusk z trzaskiem rozpoczęli kampanie nienawiści wobec Ukrainy, ale Nawrocki w imie konfy chętnie podaje im prezent.
1
@directedbyfcb Tak, owszem, jednak sam Gostynin jest na tyle kontrowersyjny, że sens istnienia tego ośrodka wręcz jest żaden
1
@NeroTFP1 mówię w przypadku zmiany władzy na bardziej autorytarna, przecież biegły może uznać że osoba jest niebezpieczna i cyk Gostynin. Spokojnie, wiesz dobrze, że nie takie rzeczy świat widział.
Pomijam już traktowanie ludzi w zakładzie I sam sens jego istnienia, ale jednak ten zakład powinien odejść w zapomnienie i powinno się skończyć leczyć takich ludzi, bo jedynym rozwiązaniem jest dożywocie bez warunku i tyle.
0
@NeroTFP1 To nie w tym rzecz, po prostu na Gostynin możesz trafić tylko na podstawie opinii biegłych, A np mamy sytuację przeciwników politycznych, co wtedy? Przecież też mogą być zagrożeni w przyszłości
Jednak to wciąż jest bezprawie, bo warunki bytowe są fatalne I jednak tacy ludzie już nigdy z więzień nie powinni wychodzić i tyle. Nikomu ten ośrodek nie służy.
1
Chore, że bez wyroku możesz trafić do takiego ośrodka na czas nieokreślony, nieważne jaki to jest przestępca, ale takie miejsce jak Gostynin musi zostać wymazane z mapy kraju.
https://oko.press/na-zywo/na-zywo-relacja/w-zamknietym-osrodku-w-gostyninie-trwa-strajk-glodowy-osadzonych
0
@Czyhrynski Zdecydowanie Malik Montana, geniusz.
2
@Jakchcesz Maja jeszcze silnego sojusznika z Ameryki który kładzie lachę na Ukrainę.
0
O, prezydent ludu Donald Trump właśnie zagroził, że kraje które chcą wprowadzić podatek cyfrowy dla big tech dostaną po łapkach, między innymi wprowadzi cła tym krajom. Polska jest jednym z krajów które chce wprowadzić podatek gigantom technologicznym.
No wiadomo, jak Ruskie mordują codziennie niewinnych Ukraińców, to Trump daje co 2 tyg ultimatum, a w Alasce rozwija nad nim czerwony dywan, ale dla sojuszników podamy niekorzystne umowy oraz cła. Co za geniusz, prawdziwy ludowy prezydent.
0
@Uukasz_93 Ja też mogę wymienić kwiatki z waszego pokolenia. Pięknie genetalizujesz nasze pokolenie ogólnie, ale tak to jest jak się widzi tylko czubek własnego nosa.
0
@PatrychoO Powiedz mi kto coś pisał z nas o sfalszowanych wyborach? Bo na przykład ja komentarze kieruję do ciebie, ale ok, dalej żyj w swoim świecie mówiąc, że to cie nie obchodzi, a historia już pokazała kim jest Rosja.
0
@Culer9002 No ale to on dostał bana, nie ja.
2
@urbipl Janusz Korwin Mikke - Rosyjski głos w twoim domu.
0
@AlexDark00 A , czyli życzysz mi śmierci? Dobrze, no to cię zgłaszam i jeszcze wysyłam screena.
0
@AlexDark00 Czyżby życzyłbyś mi śmierci? Wiesz, że za to dostaniesz grubego bana? Bo ja to skieruję prywatnie do któregoś z redaktorów i szczerzę mogę to skierować nie tylko do redaktorów.
0
@thcmenel420 Tak, bo to leży w naszym interesie aby pomagać Ukrainie w wojnie, a łączność internetowa to klucz do wojny.
@AlexDark00 Tak Aleksiku tak, lekarz kazał przytakiwać.
1
@PatrychoO A ty nie masz pojęcia o świecie w jakim się znajdujesz i tyle. Co ja mam tłumaczyć? Takie proste rzeczy? Już Ruskie pokazały do czego są zdolne na przeciągu dekad od kiedy rządzi Putin.
Nie wolałbym, a co do psychozy, jeśli mam , to już to lepsze niż skrajna niewiedza i wręcz ignorancja na otaczający nas świat wokół.
Polecam oglądać filmy o Rosji, czytać książki i w ogóle dowiedzieć się czym jest reżim Putina , wtedy sobie możesz kogoś obrażać i wytykać coś co istnieje bądź nie istnieje.