0

@John_Doe No I nie żal mi go i taaak, tylko za debatowanie (przy okazji głosil nienawistne treści, ale co tam tobie za różnica w sumie), oczywiście xd. Aż mnie skręca gdy czytam takie głupoty.

0

@Kgorecki2500 Nie no po prostu nie wygląda to apetycznie i tyle, a i ten groch grr.

3

@Kgorecki2500 Ble, za Chiny nie włożył bym tego do paszczy.

0

@John_Doe A trzeba? Mało mnie obchodzi śmierć tego typa, ale jakoś mnie to nie cieszy, bo nie ma po co cieszyć . Siedzisz mi w głowie czy jak? Napisałem co napisałem i trzymam się swego poglądu, a o tobie ja zdania nie zmienię i szczerze to chciałbym aby takich ludzi moderacja banowała permanentnie, bo jesteś fanatykiem który przekazuje fałszywe treści, a wiem bo już dawno się przyglądam twoim działaniom.

1

@MesQueUnClub_87 Było wiele dyskusji, ale ta o zarobkach jest Żenująca.

2

@JimMorrisonFCB Ja obserwuję obydwie i mam płakać po kimś takim? Obrzydliwy to był człowiek i nie żal mi go, ale czy ja się cieszę z powodu jego śmierci? Nie, jednak skrobał na taki los od pewnego czasu, bo usa to usa.

1

Komentarz usunięty

1

@John_Doe A kogo to obchodzi? Poza tym no zginął nie bez przyczyny. Jak się głosi takie kocopoly to jest się z automatu narażony na atak.

0

@Kgorecki2500 Super. Ogólnie takie molochy powinny mieć zakaz sprzedaży alkoholu.

0

@Tomason To czemu prowadzą ćwiczenia i wysyłają Drony w stronę polski i używają ruskich trolli? To, że rząd polski nie powala to nie znaczy, że ruskie będą patrzeć bezczynnie.

1

@manero A ty skąd jesteś? Jakiś nowy troll?

1

@dawcioqqq Drony? Ten mur zresztą nie jest jakiś silnej konstrukcji, bo niejednokrotnie ludzie przez niego przechodzili, a co mówiąc dopiero o armii. Ważniejsze są strefy buforowe gdzie czołgi będą miały o wiele trudniej aby dostać się do Polski.

0

@Tomason Wystarczy prowadzić kampanie dezinformacyjna oraz prowokacje aby podzielić społeczeństwo i dzięki temu dopuścić prorosyjskich polityków jak Zajączkowska czy Braun do władzy.

0

@Criss18Barca No I co z tego muru ty mi powiedz? On i tak wielce nas nie ochroni przy wojnie.

6

Na Facebook czy tik tok widoczne jest jak Ruskie trolle sieją dezinformacje, że to nie był ruski dron, że to był dron ukraiński, no i Rosja wcale nie chciała tego zrobić. Co wejdę w taki profil to widać wyraźnie, że to nie jest legitny profil, bo pełno jest propagandy anty rządowej i antyukrainskiej.

Straszne jak polska nie radzi sobie z cyberprzestepczoscią.

0

@olek10 Ja nie sieje paniki, ale to jest kłamstwo, że nie nasza wojna skoro w niej uczestniczymy od początku.

0

@olek10 napisałem gdzieś, że chce wojować? Co ty w ogóle bredzisz.

1

@olek10 Jak to gdzie? A Ukraina? A przed kim się broni? Ruskie jak widać będą nas prowokować i robić manewry ile wlezie.

0

@manero Cos napisałem o zakładaniu przyłbicy i maski?

0

@manero To zakładaj jak jesteś taki mądry.

19

Jak tam, dalej nie nasza wojna co? Ruskie już wlatują nam dronami w przestrzeń i organizują agresywne manewry z Białorusią przy granicy.

0

@JimMorrisonFCB Owszem, ale tendencja jest dość zauważalna, nawet rządy w Niemczech są bardzo chwiejne I nikt nie wie co dalej się wydarzy czy także rządy w Hiszpanii. Pozytywy to Kanada i Norwegia, a tak to ja próżno szukać dobrych wiadomości.

0

@Encore To po prostu topowy piłkarz. Ja wiem, że będzie on tutaj deprecjonowany, ale jednak ma pewną jakość której nikt mu nie odbierze.

0

Zarówno rząd Nepalu jak I Francji upadł, niedawno także upadł rząd Holandii czy Japonii.

Coś sporo tych upadków rządów na świecie, wręcz na niespotykana dotąd skalę, bo zazwyczaj to były osobne przypadki, a tutaj mamy upadek za upadkiem.

0

@Stinger_ Lukaku jest genialny, tylko karierę trochę źle prowadzi.

1

@Stinger_ Gdzie Alvarez do Haalanda. Nie ta klasa.

2

@blakkudium ale cudowna bramka.

0

@FcPortoFan1999 Jak się wybiera takich trenerów to tak się właśnie kończy.

0

@YeastMoss Na którą wpływ pewnie też miał polityk :D

0

@Eklerek Będąc prawie 3 lata? No myślę że średnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?