5

@PatrychoO Jak niby lewica zrobiła z niego zbawiciela? Wiesz w ogóle o co chodziło w tych protestach? Wiesz jak usa brutalnie postępuje z obywatelami? Zwłaszcza czarnoskórymi?

3

@YeastMoss Tak myślałem że się odezwiesz. Ostatnio jesteś bardzo aktywny w obronie prawicy, co, kolejny żołnierzyk prawicowy czy jak?

Poza tym czemu mieszkasz w Niemczech i tam pracujesz, tak ci źle było w prawicowej Polsce za pis na tym stanowisku? Ja cie doskonale pamiętam i wiem kim jesteś. Do niedawna byłeś pierwszym obrońca lewicy, co nagle zmiana poglądów czy konto zostało sprzedane? Bądź odwidziało się to wszystko kiedy zaznało się dobrobytu za granicą?

0

@ElKamil No to tak sobie przejrzałem tego Alvareza i ma 17 bramek w la liga, 7 w lm I 5 w pk, wynik niezły ale nie powala na kolana, w pl 11 bramek za sezon 23/24, to najgorszy sezon Lewego dał nam 19 bramek w samej la liga, to więcej niż poprzedni genialny sezon w wykonaniu Alvareza. Przypomnę, że stary Suarez wykręcil w Atletico liczbę 20 plus bramek, nie wspominając o tym, że to nie jest typowy lis pola karnego, bo dla porównania Sorloth nawet jako zmiennik w Atletico w ubiegłym sezonie strzelił 20 bramek w la liga, a o nim niej się mówi.

No nie, po prostu Barcelonie jest potrzebna typowa 9 ala Harry Kane czy Haaland I Alvarez to nie te buty, poza tym mamy Ferrana, nie trzeba nam drugiego podobnego gracza.

3

@Safrani Bo konfederacja karmi się fake newsami. To celowa polityka tej partii.

3

@Comentateiro Ja pamiętam I był całkiem dobry.

1

@Eklerek Za fake newsy już dawno powinny być grzywne, to nawet nie podlega żadnej wątpliwości.

1

@ElKamil Proszę cię, ten piłkarz nie jest gwarancja wielu bramek, do tego nie jest typowym snajperem.

0

@partymaker Tak, że moim zdaniem Barca powinna znaleźć kogoś młodszego, a Kane już ma swój szczyt w Bayernie, do tego wyciągnięcie Anglika będzie trudniejsze.

0

@Gall Ale nie do wyjęcia I uważam że Kane szybciej się zestarzeje, no i to nie jest AZ taki tytan zdrowia jak lewy

1

@Pomimo27 Tak jak United 100 mln za Antyonego.

0

@Mario96w Wiadomo to science fiction, ale w końcu Neymar odszedł za 222 mln do psg.

Potrzebujemy 9.

0

@Encore Skończy się odejściem pewnie, bo tu od początku nic nie gra. Teraz mają ogromny potencjał do gry, ale niestety trener już gra w swoją grę. Myślę że przyjdzie trenować ktoś kto zna to środowisko.

1

Nie wiem jak Barca poradzi sobie bez seryjnej 9 po sezonie, bo kogoś takiego ja lewy będzie trudno zastąpić. Tak naprawdę jedyne godne nazwisko to Haaland, bo każdy inny napastnik nie zgadza się w jakiś sposób, np kane wiekowo, Sesko zawodzi póki co, a wszyscy inni nie strzelają tylu goli (może retegui był takim piłkarzem z takim potencjałem, ale jest w Arabii), a Haaland to piłkarz idealny. Światowa klasa piłkarska, seryjnie zdobywa gole, nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu, no i to zdrowy piłkarz.

Jeśli uda się zrealizować ten transfer to mamy największy ruch od czasu kupna Neymara.

2

Uff, to na szczęście każdy może oglądać Barcę, bo myślałem że ten kto ma mniejszego jest już w grupie wykluczonych xd.

1

@TR3YWAY Nie, ale co innego robota, a co innego głoszenie słowa Bożego na zgromadzeniu publicznym.

1

@TR3YWAY Jest to miejsce kultu, a nie polityczna hucpa. Ja czasami bywam i zawsze w którymś momencie ksiądz coś powie na temat polityki.

0

@SelloutCrowd Nie no jeden jest co oplakiwal śmierć Kirka, ale i tak gdy mówi to zbytnio argumentów nie posiada.

0

@John_Doe Nie, to była osoba która głosowała na partie republikanska według associated press. Pochodził z konserwatywnej rodziny i miał 22 lata. To, że był republikanem nie znaczy, że był faszysta jak Kirk który głosil niebezpieczne poglądy (akurat tobie pasujące w sam raz), bo zabił go za to, że nie podobało mu się co on mówi

0

@Encore Myślę że uczą, bo dorośli wiedzą co to znaczy rywalizacja i jakie później może mieć to skutek. Raczej to jest środek zapobiegawczy, albo to efekt jakichś traum.

0

@John_Doe Ja prowokuje? Ty. Masz spazme na temat tego morderstwa. Poza tym no cóż, zabił go prawicowiec. Jak tam te oszalałe. Lewactwo?

1

@AlexDark00 Ty weź wróć do szkoły i dowiedz się czym jest tolerancja i to wy robicie z tego ambaras oraz podnosicie ten temat tutaj, zwłaszcza @John_Doe biedaczek tak żałuje człowieka (szkoda ze o ginacych Ukraińcach nic nie mówi) który miał obrzydliwe poglądy.

Wielki mi bohater xd.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Kozinho. To akurat był przykład i to kolejny jak policja traktuje obywateli w usa, zwłaszcza czarnoskórych. Na ten temat sa książki.

To że był przestępca to nic nie znaczy, bo policja przekroczyła swoje kompetencje.

1

@FioletoweOczy Prawda, nie ma co żałować typa który pluje na Europe, przymila się Rosji.

0

@marcin62 Widziałeś aby lewica robiła z kogoś męczennika?

0

@lithotripter Walić go

5

Jair Bolsonaro skazany na 27 lat pozbawienia wolności.

Jak widać Brazylia nie cyrkoli się I bardzo dobrze, bo tacy ludzie są niebezpieczni.

Tak samo Usa powinno zrobić z Trumpem po ataku na kapitol.

0

@tbas Co mają mieć? Trump do Rosji zawsze był dobry, to tam robił interesy w latach 80.

0

@John_Doe No I nie żal mi go i taaak, tylko za debatowanie (przy okazji głosil nienawistne treści, ale co tam tobie za różnica w sumie), oczywiście xd. Aż mnie skręca gdy czytam takie głupoty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?