Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Tak kuźwa, bo ta inwestycja niczego nie przynosi, to zwykła spekulacja, do tego po raz kolejny egzaltacja symbolami religijnymi wszem i wobec, nie wspominając o tym, że gość żyje z wyzysku innych, bo miliarder inaczej się nie dorobi, no i żyje z dotacji publicznych. Gardzę takimi ludźmi i nie będę bronić czegoś takiego, a w jego fabryce zapieprzają za ochłapy, ale ok, przecież on nie robi niczego złego i "może budować to co chce".
2
@RoberDzik No oczywiście że tak, ale mamy tutaj ludzi którzy będą bronić do upadłego bogoli bez żadnych argumentów m
0
@Kgorecki2500 Niby gdzie trolluje? Dowód poproszę.
Nie rozumiem jaki trzeba posiadać kręgosłup moralny aby bronić takich bogoli.
0
@Kgorecki2500 Jak masz dobry start od rodziców to może i jesteś kowalem, ale nie powiesz tego człowiekowi ze wsi z ubogiej rodziny.
Wróć do wyrażenia troll i wtedy wydawaj o mnie takie opinie. To, że ktoś nie zgadza się z tobą nie czyni go trollem.
0
@Kgorecki2500 W jaki sposób betonowy pomnik upiększa? Jeszcze niszczy przyrodę, w dobie kryzysu klimatycznego i trzeba mieć wypaczone poczucie gustu aby miał się komuś podobać pomnik Chrystusa na terenach leśnych, bo dla mnie to jest niszczenie terenu byle tylko nakarmić ego miliardera. To tak jak z jachtem bezosa który miał przepłynąć przez Rotterdam jednocześnie rozbierając historyczny most.
Nie rozumiesz znowu o czym mówię, stawianie czegoś co w ogóle nie współgra ze środowiskiem
Ja wiem co to oznacza świeckosc państwa i nie, nie ma czegoś takiego jak państwo ateistyczne, skąd to żeś wziął? To że mamy wolność wyznaniową nie znaczy, że instytucje powinny pozwalać na niszczenie bioroznorodnosci w imię betonowego 55 metrowego pomnika który nie jest nikomu potrzebny.
Jesteś libkiem co pokazujesz w swoich komentarzach. Chcesz aby można było budować to co się chce nie zważając na konsekwencje dla przyrody, ludzi itd (uwaga, państwo jest dla ludzi, nie dla jednostki, podstawowe Pojęcie z prawoznawstwa ), chcesz prywatyzacji jednocześnie mając pogardę wobec ludzi ubozszych co już pokazywałeś niejednokrotnie w dyskusjach ze mną. Jesteś przykładnym libkiem, a moja opinia opiera się na obserwacji twoich komentarzy.
0
No to Gavi poleci na pewnie jakieś 3 miechy jak nie więcej. Lakotka przeważnie tyle się czasu goi, więc ten rok może już spisać na straty.
2
@blakkudium no to 3 miechy pójdą pewnie.
0
@Kgorecki2500 Miliarderowi? Serio? Nie żyje w świecie sam, przy okazji niszczy infrastrukturę leśna i obrzydza krajobraz (tak, to jest obrzydzanie krajobrazu), do tego mało nam betonu, dajmy jeszcze więcej, jeszcze Maryjnego. Pewnie, że mam, bo to idiotyczna inwestycja która nic nie wnosi do kraju i jestem w państwie świeckim, nie potrzebuje egzaltacji religijnej, a jak tego nie rozumiesz to wróć Art. 1 ust 3 konstytucji i wtedy praw swoje mądrości.
No ty za to jesteś libikiem który myśli, że każdy może sobie na co chce wydawać, ale nie, nie w tym świecie, bo ludzie wokół też są ważni, a nie jednostki. Jak chcesz robić co ci się chce i wydawać na co chcesz to leć na bezludna wyspę, bo istnieje coś takiego jak prawo które należy respektować, a to co widzimy to jest już totalny absurd I bezprawie (normalnie cos takiego nie powinno stać, jak zamek w , zwłaszcza w sytuacji gdzie religia umiera i mamy poważny kryzys klimatyczny) . "Chcesz to wyślij na jakiś szpital darowiznę czy coś ale nie wtrącaj się do tego na co inni wydają swoje pieniądz" - Zero argumentów, tylko bronienie bogola który niszczy infrastrukturę w imię karmienia własnego ego.
Myślę że jakby tobie miliarder postawił pomnik przy twoim domu który zasłania ci cały widok na miasto i niszczy infrastrukturę , to już nie byłbyś taki hej do przodu w obronie tego bogola.
To nie jest dyspozycja majątku (choć w przypadku typa który gromadzi swój kapitał na pasozytowaniu z dotacji państwowych jednocześnie płacąc śmieszne podatki powinno mu się poważnie przyjrzeć), ale są granice i nie każdy (jak myślę większość) nie chce tego widzieć.
0
@Kgorecki2500 powiedz mi komu to potrzebne? Do czego taki pomnik służy? Nie, nawet mając miliardy nie możesz budować tego czego chcesz, bo musisz mieć pozwolenia na to (nie wiem kto na ten syf wydał)
Przecież to jest są tereny przy lesie, są to łąki, po co to niszczyć? W imię czego? Ego miliardera? Jak w ogóle można bronić takich bogoli którzy z nakarmienia sobie ego budują pomnik który nikomu nie jest potrzebny. Zamiast przeznaczyć kasę na szpitale to lepiej pobierać dotacje od państwa, płacic groszowe podatki, a przy okazji budować pomnik, witaj w Polsce.
0
@marcin62 Ale wiesz, że to niszczenie środowiska? Dodaj fakt że nikomu nie jest potrzebny taki pomnik, a w Polsce akurat jest na co przeznaczać fundusz.
Nie ma co bronić bogoli.
0
@Kgorecki2500 Ale stawia przy lesie jednocześnie niszcząc środowisko.
Ktoś napisał że bez pozwolenia? Ja się pytam co za osioł wydał na to pozwolenie.
Nie robi, ale nie ma sensu stawiania czegoś co w ogóle się nie przyda.
1
@MirusAmisz Dobra, jestem spokojny.
0
A pizza da grasso wleci?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lanosss Błagam niech zmieni kolor włosów. W tym looku wygląda jak jakiś 50 latek.
0
@Herato Mbaye Niang?
1
Komentarz usunięty
3
@Arden Na Putinie niexh użyją, może zejdzie na tamten świat.
2
@Arkon Puchacz to taki leszcz piłkarski, że głowa mała. Odbije się od kolejnej ekipy.
1
@Comentateiro Nie, za to będzie nas tulić swoimi betonowymi rękoma.
1
@directedbyfcb Myślę że jakby postawili turbinę wiatrowa to wtedy by dostała spazmy.
2
@clyde Po cholere komukolwiek pomnik Matki boskiej ? Już mamy Jezusa w Świebodzinie, poza tym pewnie ten miliarder płaci groszowe podatki.
Czemu gówno do tego? Jak deweloper będzie chciał postawić obok mojego domu mieszkania mimo że to niszczy cała infrastrukturę to mam mu na to pozwolić? Tak samo pomnik który niszczy przyrodę oraz szkodzi pobliskiej infrastrukturze? Żeby to chociaż było użyteczne, a ten pomnik do czego jest potrzebny? Jeszcze przy terenach leśnych, zajebiste xd.
Nie, nawet mając miliardy nie możesz robić tego co ci się podoba.
0
@Kismeth Lewy się super prowadzi i też ma takie kontuzje, tak samo Cr7 I wielu innych. Dembele i tak miał bardzo mało kontuzji w przeciągu lat.
1
@FloroFloro No ale przy diecie może sobie na to pozwolić. To nie jest nic złego, bo sam powiedział że zaczął o siebie dbać.
0
@Wojtas823 Ciężko to robić kiedy Barcelona ma problemy finansowe i la liga nie pomaga żadnym klubom, a tylko powiększa dysproporcje.
13
Jak trzyma dietę to w sumie co w tym kontrowersyjnego? Nie za często doznaje kontuzji, w zasadzie ograniczył je od czasu Koemana ale już było za późno. Jednak ktoś musiał pokierować jego karierę i brawa dla Lucho za to.
0
@VegetaPolska Ale ty nie ogarniasz relacji damsko - męskich.
0
@draxidox I znów Berkowicz się blaźni, no ale wiadomo "wybrał przemoc" Xd
1
@Kgorecki2500 Ten wilk co lubił sobie popić?
0
@Konradowskyy Oj tam nasza Joaska jest nieświadoma jak polityk Pisu wyzywający ludzi na Twitter.