0

@Roobo Mieszkasz na wsi? Ja całe życie mieszkam i plastiku jest mnóstwo na każdym gospodarstwie, zwłaszcza z gospodarstw rolnych gdzie tego jest multum, do tego niektórzy wywożą plastik co już jest chore.

0

@Aragorn33 A dalej wygrywamy i piłkarze robią różnice I ja uważam że ten zespół bez Yamala wcale tak stratny nie jest.

0

@Encore Panie @MateuszDoniec Rashford z kolejna liczba I jego akcje były skuteczniejsze niż raphy który grał bezbarwnie. Anglik robi liczby I to go buduje co widać po mowie ciała.

Mam to gdzieś ile akcji zepsuje, ale jeśli dalej ma kręcić liczby to niech to dalej robi które dadzą wymierne efekty drużynie.

0

@ferdas_rawa Jasno ci powiedziałem, nie praw mi swoich monologów, czego nie rozumiesz? Ja nie będę dyskutować z chamem I tyle, a ty dalej prawisz monologi, no i tak jak powtórzę, weź mi stąd zjeżdżaj, bo nie mam żadnej ochoty poruszać rozmowy z tobą, na pewne rzeczy po prostu sobie nie pozwolę.

0

@ferdas_rawaMam nie fikać bo jestem młodszy? HAHAH, sobie tak mów do swoich kolegów jak coś Ci nie pasuje, a Cham to nazywanie rzeczy po imieniu i nie potrzebuje twoich monologów I gdzieś mam twój wiek.

0

@ferdas_rawa To idź się napij chamie i zjeżdżaj mi stąd.

1

@Kgorecki2500 No moim zdaniem woda nie powinna podlegać pod rynek, tak samo chleb. Powietrze, dach nad głową, woda (podstawowa A nie wiadomo tam jaka mineralna ani wszelkiego rodzaju napoje ) i chleb (także podstawowy A nie nie wiadomo jaki z piekarni) moim zdaniem każdym ludziom powinny być zagwarantowane.

2

@Kgorecki2500 Woda jest podstawową potrzeba człowieka do życia, poza tym robienie biznesu z wody uważam za niemoralne, zwłaszcza wody kranowej, bo jeszcze rozumiem te wody mineralne itp, ale to kranówka no, to podstawa człowieka.

15

@Kgorecki2500 To źle?

2

Widzę że dyskusja o prohibicji poszła na cały kraj.

W końcu, moim zdaniem ograniczenie sprzedaży alkoholu już dawno powinno zapaść, bo Polacy piją za dużo i koszty związanego z alkoholem są zagrażajace.

1

@Faro A tobie co znowu?

0

@JordiAlbion To coś jak z innym zdaniem libkow I później ich się określa lewakami, nic nowego.

1

@tbas Kojarzę, ostry świr.

0

@Czajka90 Zero zaskoczenia, mieliśmy amigosow w Barcy, teraz w Miami.

1

@RozowaPantera Ale ty wiesz ze ruska propaganda zwłaszcza na fb ma się świetnie?

0

@MYTO Bo może?????

0

@kazbychu Możesz jaśniej?

1

@Konradowskyy Gość wyzywał publicznie kraje, mówił że można chwytać kobiety wiadomo za co.

1

@tbas jedno z najważniejszych ogłoszeń swojej prezydentury. Chodzi o możliwe przyczyny autyzmu. Trump podejrzewa, podążając za myślą sekretarza zdrowia USA, że stosowanie paracetamolu może wiązać się z ryzykiem autyzmu. Powiedział, że ten najczęściej stosowany w ciąży lek przeciwbólowy, powinien być przyjmowany wyłącznie w przypadku wysokiej gorączki. Amerykańskie Kolegium Położników i Ginekologów twierdzi natomiast, że "nie ma jednoznacznych dowodów" na to, że ostrożne stosowanie tego leku powoduje problemy rozwojowe płodu i ostrzega przed nieleczeniem gorączki lub bólu u matki.

To z RMF oczywiście ale tłumaczone jak widać.

0

@wyrek Skąd to wytrzasnales? Przecież z tymi podpaleniami to był fake.

12

HHAHAHAH, co ten Trump bredzi xdddd. Właśnie stwierdził, że Paracetamol powoduje autyzm xdddd

O kurna to tak jak z detergentami o których mówił że niszczą Covida xd.

Zaraz się okaże że kobiety nie będą mogły zażywać takich lekarstw z dekretu pomarańczowego

@Comentateiro @macio_944 @AxelF @Kgorecki2500

0

@Danny Gaucho Modric? Serio?

0

@domin1515 Akurat to robienie z tego hucpy przez DT nie jest przypadkowe. To co robi to zbieranie kapitału politycznego na martwym, tak samo robi prawo i sprawiedliwość w przypadku śmierci któregoś z ich działaczy.

0

@macio_944 Wywalone w te chrześcijaństwo. Religie są po to aby utrzymać władze danej grupy.

1

@Zoker No cóż, kościół z chrześcijaństwa zrobił biznes, to co się dziwisz.

3

@Eklerek Trumpowi odjeżdża peron jeszcze dalej niż wcześniej.

0

@addept Złe porównanie bo karnego może zepsuć każdy, ale mimo wszystko nie jestem fanem tego gracza i nie rozumiem czemu reszta ludzi na tym form tak mocno go chce tutaj. Przecież już mieliśmy griezmann bis I to nie wyszło, poza tym ja nie ufam transferom z Atletico, bo niemal kazdy nie wypalił w ostatnim czasie, do tego jest Ferran więc nie potrzebujemy Alvareza.

2

Niezbyt lotny to gość, ale z drugiej strony ffp la liga dojeżdża każde kluby m

0

Szkoda ze lewy nie strzelił gola, bo to zawsze budujące jest zarówno dla Polaka jak i drużyny, a Barca potrzebuje skutecznego Robercika, no ale na szczęście mamy innych piłkarzy jak Ferran czy Raphinha oraz coraz to lepszego Rashforda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?