0

@maroon A ja o poprzednim nie mam najlepszego zdania. Wychowaliscie nas żebyśmy mieli lżej, później jojczycie jacy to my źli i roszczeniowi (dobrze, my znamy swoje miejsce i wiemy czego chcemy, ale też i nasze nie jest bez wad), a wasze pokolenie to są czasy post prlowskie gdzie macie dalej to uwielbienie do kultu zapierdolu i płacenia kredytu przez 30 lat albo więcej zarabiając grosze. Serio zastanówcie się nad tym co robicie, bo w dużej mierze to przez was obecny świat wygląda jak wygląda i taki nam zostawiacie.

2

@macio_944 Do GOATA z betisu nawet nie ma podjazdu.

0

@Kgorecki2500 Nie no nie, ramen jest o klasę lepszy uważam od rosołu. Wiem, rosół to moja druga ulubiona zupa, ale ramen to po prostu top topów, ale jeśli mowa o samej zupie to ok, bo jako danie to nah, nie ta liga.

0

@maroon Ty to lubisz gadać zawsze na przekór.

0

Goat Antony dwie bramki, a nie jakiś tam Yamalek pff.

0

@D10SLEO a fakt.

0

@D10SLEO Jak 17 meczów?

1

@MysticCat Nie, nie zmienię swojego zdania i wiem co mówię, fermy futrzarskie są wykorzystywane do zaspokojenia chorych fanaberii ludzi.

0

@MysticCat Wolałbym aby nigdzie nie były hodowane więc nie wiem w co ty tutaj próbujesz grać.

1

Komentarz usunięty

0

@MysticCat Ja nie mam? Jak to ty bronisz tego obrzydliwego biznesu i tak, ten biznes powinien być ukrocony, a co do innych państw, jestem w Polsce, nie w Białorusi.

0

@MysticCat No nie, nie obchodzą, ciebie najwidoczniej boli fakt że fermy futrzarskie idą w zapomnienie I dobrze, biznes który karmi jedynie ego ludzi, bo branża pierwszej potrzeby to nie jest, a ty dalej biedaczku próbuj bronić tego obrzydliwego biznesu.

0

@AlexDark00 Mało bywam na tym forum, ale widzę jak społeczeństwo ciebie tutaj nie lubi i dobrze, tacy ludzie jak ty nie powinni tutaj być.

0

@marcin62 Zachwycanie się państwem autorytarnym gdzie w wielu obszarach nie mają podjazdu do Europy xd.

0

Komentarz usunięty

2

@michal26 Dobra już ty przestań bronić branży futerkowej, bo aż mi się niedobrze robi. Mało mnie obchodzą pieniądze, na takie coś nie ma społecznej zgody i kropka.

0

@AlexDark00 Jeszcze tutaj jesteś? Jesteś chyba jedna z najbardziej obrzydliwych person na tym forum i jeszcze tutaj bytujesz.

0

@tbas a gdzie zostało?

1

Yamal widzę niezła sodowa, albo inaczej, jego otoczenie (nienawidzę tego określenia) poczuło kasę i wyciąga z chłopaka tyle ile można, bo sorry, ale płacić za spotkanie z Laminem i do tego 5 kafli? Ich chyba pogięło, poza tym to tylko piłkarz i tyle.

3

@BorzyKrzys No cos jak z ruskimi, tylko w pl ludzie nie znoszą Izraela.

12

FC szpital - więcej niż nosze.

1

@Roobo Bo znam twoje poglądy, a tak poza tym jeśli miałbym to na nikogo bym już nie oddał głosu, chyba że Adrian startowalby solo.

5

@BorzyKrzys Przecież to taki sam ananas jak ten Oskarek szafarowicz gdzie wszędzie lizał tyłek Morawieckiemu i nawet dostał posadę.

Uważam że wstawianie lizodupow partyjnych nie ma zbytnio sensu, bo ich celem jest propagowanie treści danej partii.

0

@Roobo Jeśli obecny rząd to eksperyment to czym były rządy PiS? Abedracja? Pomijam ze obecna władza jest beznadziejna.

0

@mekston A co on Gordon Ramsay że taki kucharz z niego?

0

@Aragorn33 Ale on jest żenujący, a są ludzie którzy go bronią.

3

@VegetaPolska weź idź na seks i tyle Boże chłopie, bo nie da się tego czytać xd.

0

@Comentateiro Oddajesz lata na oglądanie piłki nożnej i jakie masz z tego korzyści? Jakby ludzie zawsze mieli swoje jakieś pasje lub to co lubią. Uważam że jeśli coś nie szkodzi ludziom to nie należy im tego zabraniać, podkreślam nie szkodzi.

3

Ronaldo 143 bramki w reprezentacji Portugalii.

Nie wiem czy którykolwiek piłkarz zbliży się do tych liczb jeśli chodzi o reprezentacje, może w przyszłości Haaland, ale też w to wątpię. Fenomalna statystyka.

2

@Trojanek23 O jeny tak lubisz je, że nie rozumiesz z @Comentateiro tego I tyle, nie wiem o co wy tutaj wojujecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?