Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon A ja o poprzednim nie mam najlepszego zdania. Wychowaliscie nas żebyśmy mieli lżej, później jojczycie jacy to my źli i roszczeniowi (dobrze, my znamy swoje miejsce i wiemy czego chcemy, ale też i nasze nie jest bez wad), a wasze pokolenie to są czasy post prlowskie gdzie macie dalej to uwielbienie do kultu zapierdolu i płacenia kredytu przez 30 lat albo więcej zarabiając grosze. Serio zastanówcie się nad tym co robicie, bo w dużej mierze to przez was obecny świat wygląda jak wygląda i taki nam zostawiacie.
2
@macio_944 Do GOATA z betisu nawet nie ma podjazdu.
0
@Kgorecki2500 Nie no nie, ramen jest o klasę lepszy uważam od rosołu. Wiem, rosół to moja druga ulubiona zupa, ale ramen to po prostu top topów, ale jeśli mowa o samej zupie to ok, bo jako danie to nah, nie ta liga.
0
@maroon Ty to lubisz gadać zawsze na przekór.
0
Goat Antony dwie bramki, a nie jakiś tam Yamalek pff.
0
@D10SLEO a fakt.
0
@D10SLEO Jak 17 meczów?
1
@MysticCat Nie, nie zmienię swojego zdania i wiem co mówię, fermy futrzarskie są wykorzystywane do zaspokojenia chorych fanaberii ludzi.
0
@MysticCat Wolałbym aby nigdzie nie były hodowane więc nie wiem w co ty tutaj próbujesz grać.
1
Komentarz usunięty
0
@MysticCat Ja nie mam? Jak to ty bronisz tego obrzydliwego biznesu i tak, ten biznes powinien być ukrocony, a co do innych państw, jestem w Polsce, nie w Białorusi.
0
@MysticCat No nie, nie obchodzą, ciebie najwidoczniej boli fakt że fermy futrzarskie idą w zapomnienie I dobrze, biznes który karmi jedynie ego ludzi, bo branża pierwszej potrzeby to nie jest, a ty dalej biedaczku próbuj bronić tego obrzydliwego biznesu.
0
@AlexDark00 Mało bywam na tym forum, ale widzę jak społeczeństwo ciebie tutaj nie lubi i dobrze, tacy ludzie jak ty nie powinni tutaj być.
0
@marcin62 Zachwycanie się państwem autorytarnym gdzie w wielu obszarach nie mają podjazdu do Europy xd.
0
Komentarz usunięty
2
@michal26 Dobra już ty przestań bronić branży futerkowej, bo aż mi się niedobrze robi. Mało mnie obchodzą pieniądze, na takie coś nie ma społecznej zgody i kropka.
0
@AlexDark00 Jeszcze tutaj jesteś? Jesteś chyba jedna z najbardziej obrzydliwych person na tym forum i jeszcze tutaj bytujesz.
0
@tbas a gdzie zostało?
1
Yamal widzę niezła sodowa, albo inaczej, jego otoczenie (nienawidzę tego określenia) poczuło kasę i wyciąga z chłopaka tyle ile można, bo sorry, ale płacić za spotkanie z Laminem i do tego 5 kafli? Ich chyba pogięło, poza tym to tylko piłkarz i tyle.
3
@BorzyKrzys No cos jak z ruskimi, tylko w pl ludzie nie znoszą Izraela.
12
FC szpital - więcej niż nosze.
1
@Roobo Bo znam twoje poglądy, a tak poza tym jeśli miałbym to na nikogo bym już nie oddał głosu, chyba że Adrian startowalby solo.
5
@BorzyKrzys Przecież to taki sam ananas jak ten Oskarek szafarowicz gdzie wszędzie lizał tyłek Morawieckiemu i nawet dostał posadę.
Uważam że wstawianie lizodupow partyjnych nie ma zbytnio sensu, bo ich celem jest propagowanie treści danej partii.
0
@Roobo Jeśli obecny rząd to eksperyment to czym były rządy PiS? Abedracja? Pomijam ze obecna władza jest beznadziejna.
0
@mekston A co on Gordon Ramsay że taki kucharz z niego?
0
@Aragorn33 Ale on jest żenujący, a są ludzie którzy go bronią.
3
@VegetaPolska weź idź na seks i tyle Boże chłopie, bo nie da się tego czytać xd.
0
@Comentateiro Oddajesz lata na oglądanie piłki nożnej i jakie masz z tego korzyści? Jakby ludzie zawsze mieli swoje jakieś pasje lub to co lubią. Uważam że jeśli coś nie szkodzi ludziom to nie należy im tego zabraniać, podkreślam nie szkodzi.
3
Ronaldo 143 bramki w reprezentacji Portugalii.
Nie wiem czy którykolwiek piłkarz zbliży się do tych liczb jeśli chodzi o reprezentacje, może w przyszłości Haaland, ale też w to wątpię. Fenomalna statystyka.
2
@Trojanek23 O jeny tak lubisz je, że nie rozumiesz z @Comentateiro tego I tyle, nie wiem o co wy tutaj wojujecie.