Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Gol Nmechy taka petarda, że wygielaby zderzak w aucie.
0
@Roobo Prędzej czy później takie praktyki (przynajmniej w unii europejskiej) się skończą. To jest jawne dymanie klienta.
0
@AxelF Zdecydowanie, to jest klucz do stabilizacji rynku mieszkań, zrsszta osobiście jestem zdania że coś takiego jak mieszkanie to nie jest przedmiot handlu.
1
@Kubix93 Rashford przecież gra dobrze od meczu z Newcastle.
0
@AlexDark00 Ale ja skomentowałem xd.
0
@AlexDark00 Skąd wiesz ze płaczę? Śledzisz mnie? Masz kamerkę o której nie wiem? Bo ja bym nie wpadł na taki komentarz.
To pokazuje że twój były prezydent po prostu nie jest taki mocny jakby się zdawało i jest to porażka państwa polskiego, bo żaden inny nie poszedł tym krokiem co on.
0
@Tasde On więcej wojen zakończył niż ja pryszczów w ciągu dnia wycisnąłem.
3
Trump znowu kończy wojnę w 24 h ? Już to widzę jak Ukraina odpuszcza kiedy ruskie są w najgorszej sytuacji od napaści na Ukrainę XD.
Ale dobra, za tydzień pomarańczowy znów powie co innego.
0
@AlexDark00 Głowy państwa? Nie mówimy o byle kim tylko prezydencie Polski. Już daruj te swoje przytyki , bo za to dostałes bana.
Spoko, śmiech to zdrowie, chociaż w twoim przypadku wiele to nie zmieni.
1
@Bykunn Mam wj w tego typa, to tylko zwykły szarak i tyle, żadna mi tam persona.
9
@Kgorecki2500 Nigdy nie zrozumiem tego że ludzie za sport będą się nienawidzić.
0
@Aragorn33 Co niby lepszego? Dla mnie oba są meh i osobiście nie wiem jak to dalej ludzie w kółko oglądają.
0
@AlexDark00 Ja wiem że ty bystry nie jesteś, ale to chyba oczywiste że była głowa państwa powinna zajmować poważniejsze stanowiska niż takie, ale ok, od ciebie to akurat logicznego myślenia nie oczekuje.
0
@D10SLEO faktycznie, dlatego 0 komentarzy, idealnie w gimmick.
0
@AlexDark00 Ktoś coś wspomniał o zakonie?
0
@gumaz W Afryce piwo?
1
@MessiForeverTheBest Bo nie pełny.
0
@fcbarcafan19 Ale to jest żałosne. Była głowa państwa która rządziła przez 10 lat idzie sobie do prywatnej spółki. Serio, to jest żart.
1
@John Cena nawet nie wiedziałem że taka osobistość jest tutaj.
2
@clyde Co? Wtf, nigdy w życiu.
0
@Popitek12 Też tak sądzę, ale zaraz zlecą się libki broniące tych ludzi.
1
@Foton E jak rolnicy u mnie na wsi, ta sama gadka kalka w kalkę u ciebie, ale domy, obory odpicowane oraz fajne fury już są.
1
@Comentateiro Nie. Mówię że to jest tak silna drużyna jak Bayern, ale jednak Kane grał naprawdę w mocnej ekipie gdzie był absolutną gwiazda I to całej Ligii.
0
Ewidentny karny dla Milanu.
3
@matirix20 wielki talent to yamal
1
@Comentateiro Tottenham za Harryego to była drużyna która regularnie grała w lm, miała jak pamiętam jedna przerwę od ligi mistrzów, a tak ciągła gra w lm i ba, do tego final mieli. Kane przez lata nie grał w średniaku, grał w bardzo silnej drużynie gdzie miał obok siebie takich ludzi jak son między innymi, a to piłkarz nieprzeciętny, do tego lewy jak mało który piłkarz miał nosa do goli w lidze mistrzów, czy taki ma kane? Nie I nie będzie mieć, bo liczby lewego to jakiś kosmos.
Miał króla strzelców, ale nadal grał w Anglii kiedy Lewandowski grał w reprezentacji Polski, a i tak strzelał jak na zawołanie, a to dużo o nim mówi. To nie jest żadna narracja więc nie wciskaj mi czegoś czego nie powiedziałem, a po prostu fakt, lewy w średniej reprezentacji Polski ma 87 bramek w reprezentacji Polski, a kane w silnej Anglii jak pamiętam ponad 70, to ja się boję ile Robert miałby bramek w kadrze Anglii, 100 lekko by wpadła.
A ja porównuję klasę piłkarzy i w przeciągu kariery to Lewandowski stoi półkę wyżej od Anglika o czym świadcza lata gdzie powinien mieć z dwie złote piłki, czy kane kiedykolwiek doszedł do takiego poziomu? Nie, ale zobaczymy w przeciągu tej kampanii, bo na razie faktycznie anglik gra cudownie wraz z Norwegiem i są jedynkami na pozycji nr 9.
Irytuje mnie argument o tym jak Harry miał średnia drużynę, a koguty zawsze grały ofensywnie i zawsze miały dobra kadrę, ale kane nie strzelał tak jednak bramek, bo po prostu to nie jest poziom lewego.
0
@bartekvisca a ja uważam że od początku sezonu dobrze wyglądają ale często indywidualne jednostki niszczą cały mecs, dzisiaj o klasę lepszy zespół.
1
W końcu wpadło w lidze włoskiej xddd.
1
Najgorsza kolejka Serie A w historii się chyba zapowiada, a panie co za dno.
0
@Comentateiro Nie, Kane nie jest i nie będzie na poziomie Lewandowskiego, o czym świadczy cała kariera tych piłkarzy. Lewandowski to rasowa strzelba gdzie sprawdziła się wszędzie i w każdej drużynie była kluczowa postacią, do tego ma jak mniemam 87 bramek w średniej reprezentacji Polski, a to przecież jest kapitalny wynik. Robert to najlepsza 9 XXI wieku A co do umiejętności rozgrywania, to prawda, ale motoryka, wejście w pole karne, instynkt strzelecki i uważam gra głowa stoi wyżej u Polaka, do tego atletyzm Polaka jest także na wyższym poziomie niż Anglika.
Lewandowski to piłkarz który zbliżył się do Messiego I Cr7 pod względem liczb, Kane nigdy tego nie osiągnie, bo po prostu to gorszy piłkarz od Polaka.
Do tego problemem kanea zawsze było to, że gdy zespół nie funkcjonuje to i anglik także, z Robertem tak nie ma, on nagle potrafi otworzyć konserwę i zmienić losy meczu.
Tylko jedna 9 może być lepsza niż lewy, a jest nią Erling Haaland, a tak to żadna nie ma podjazdu.