Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci Ba, jeszcze nie mówiąc o tym jakie ceny widuje Intercity gdzie brak o porządną konkurencję.
0
@Ojciec5tkidzieci Pociąg do Chorwacji ogólnie jest ok, ale szkoda ze państwo dalej nie rozwija komunikacji w mniejszych miejscowościach, bo przecież powiatowa wytrzyma, a później dziw czemu dzietność idzie łeb na szyję jak na każdym kroku podkładają ludziom kłody pod nogi.
0
Tournee jest tylko po to aby nabijać kasę do klubowej skarbonki Barcy, a że tam piłkarze ledwo zipia to nic, z drugiej strony zarabiają tyle kasy, że też nie jest mi ich jakoś specjalnie szkoda.
0
Liverpool ma wąską kadrę? Niby tak, bo druga linia nie jest bogata, tak samo środek obrony gdzie masz w tej chwili Konate, Gomeza I VVD, a każdy z nich w tym sezonie jest krótko mówiąc słaby, ale bez przesady, jednak atak mają naprawdę świetny, bo Wirtz, salah, isak, ekitike, Gakpo, ngoumaha który dobrze wchodzi do drużyny to naprawdę gwarancja goli, tak samo mają dobrze obsadzoną bramkę, więc o czym slot mówi? Moim zdaniem to słabe tłumaczenie trenera, bo problemem jest forma Salaha i moim zdaniem odejście Luisa Diaza okazało się gorsze niż przypuszczano, bo to jedyny piłkarz po Egipcjaninie który potrafił stworzyć coś z niczego i szarpnąć po lewej stronie, a teraz został jedynie Momo który przeżywa najgorszy sezon w barwach The Reds, no I reszta prócz chiesy I ekitike nie dojeżdża.
0
@kamiVeB Nie, yamal jest bezcenny.
0
@Frimpong Olise to prawe skrzydło.
0
@BorzyKrzys Ale czym tu Tusk zawinił?
0
@Ptasior Jak ja nie lubię Linkin park.
0
@Vegeta88 Weddingplanerka czyli weddingplanerka.
0
@PatrykBarca Nie wiem, tam zacierają się kwestie kulturowe, to może dlatego.
3
Spaletti trenerem Juve xddddd, a ma tatuaż z Napoli xdddddd.
0
@AlexDark00 Nie wiem, jestem kierowca i chodzę pieszo i najczęściej w życiu to widzę samochodziarzy jako największą Patologię.
0
@AlexDark00 " Rowerzyści obok głupio chodzących pieszych to największa zaraza na drogach" - Jest I on, naczelny farmazoniarz, a szkoda tylko że za ponad 90 procent wypadków na drodze odpowiadają kierowcy aut i masz tą swoją Patologię w postaci pieszych I rowerzystów.
0
@directedbyfcb No ale nie możesz grać intensywnie mając takie braki, to niemożliwe po prostu, no i brak jakości.
0
@directedbyfcb Ale nie główny powód, a dziennikarze opierają to jako najważniejszy argument.
32
Jaka to jest różnica gdy się wypowiada piłkarz, a jaka gdy teoretyk snujacy bajki o tym, że wina porażki jest słaby pressing. Bardzo mądre słowa panie Kroos.
0
@Kgorecki2500 Nah, ludzie nie lubią gdy ktoś robi takie rzeczy, zazwyczaj jest cancelowany, a teraz przy każdej okazji będzie mu się dostawać, a. Tłumaczenie mentzena jest jeszcze bardziej głupie.
To że Mejza jest okropny to. Wiemy i niestety ktoś taki funkcjonuje, a normalnie ten człowiek to powinien siedzieć długie lata za kratami.
0
@PeRRy Nie, gadałeś takie bzdury, że aż oczy bolały od czytania twoich wypocin które w żaden sposób nie były zgodne z prawdą. Ja powiedziałem, z grafomanem nawet nie wchodzę w polemikę.
0
@Kgorecki2500 Nie ma co już go tam usprawiedliwiac, bo facet defacto kończy swoją karierę jako polityk, bo od tego momentu będzie mu ciągle wytykane złodziejstwo I na miejscu mentzena ja bym go się pozbył.
0
@PeRRy Akurat ja tobie w nic nie wierzę, już ty się popisałeś swoją wiedzą o brexit i wiem że rozmowa z tobą to strata czasu.
Yhy, zwłaszcza u mnie kiedy nie można było się dostać do szpitali na początku pandemii i w okresie wrzesień - grudzień 2020 roku xd, już nie mówiąc o niemożliwości nawet zwykłych odwiedzin.
0
@MesQueUnClub_87 Nadal te teorie nie są potwierdzone, bo niczym nie potwierdzasz swoich teorii, żadnym faktem więc tak, to są twoje teorie spiskowe. No że ludzie nosili maski i były ograniczone wejścia do sklepu? No wow, nowy wirus który przemielil cały świat, to akurat niespotykane w historii świata.
No to że mogło dojść do poważnego kryzysu gospodarczego, a wtedy PiS by się niczym nie mógł wybronić, notowania po covid mocno im spadły (oczywiście po drodze był kryzys aborcyjny)
Jakbym nie wiedział że poprzednia władza była lasa na kasę, to jeszcze nieudolna w swoich czynach, nie znaczy że covid komukolwiek sprzyjał i ba, nikomu on nie sprzyjał, a że jednostki się nachapaly to cóż.
Ale przepraszam, lekarze to wtedy z resztą personelu pracowalo świątek, piątek i co więcej to szpitale otrzymywały dodatki A później to rozdzielano na personel medyczny i dochodziło do takich sytuacji gdzie person medyczny otrzymywał odmowę w związku z dodatkiem, bo nie spełniali warunków, a mimo to pracowali nadgodzinowo.
Zadajesz pytania, ja odpowiadam, co więcej no próbujesz zrobić z covid absurd ale nie, to nie był absurd bo wiele ludzi po covid ma trwałe uszkodzenia układu oddechowego, przykład ciotki która po covid ma astmę, często ludzie skarżyli się także na spadek odporności po przejściu bezobjawowego covida bądź problemy z oddychaniem.
Nie, rząd wtedy akurat zareagował szybko, bo jakby doszło do liberalizacji, to moglibyśmy widzieć sceny jak na początku w lombardii.
4
O, Ikea oświadczyła, że ma nagrania jak Berkowicz kradł xddd.
Myślę że po tym jego kariera już całkiem powinna runac, bo tego nie da się po prostu wybronić.
0
@MesQueUnClub_87 Nie bawię się w teorie spiskowe, licza się fakty, a fakt jest taki że szczepionki są przebadane i te mity o tym, że koncerny coś przed nami ukrywają można włożyć do kosza (choć Pfizer został pozwany jedynie za skutki uboczne aniżeli za skuteczność covid) , a co do zarobku no szkoda, że państwa straciły na covid 19 niż zyskały I (w latach 20-25 mówi się o bilionach) aniżeli zyskały. Ogólnie to szczepionki bada się dłużej niż leki co więcej, tak ludzie są przeciw szczepionkom, ale leki już lykamy hurtowo (polska to ścisły top 10 na świecie jeśli chodzi o zażywanie leków) które są mniej przebadane od szczepionek, zwłaszcza pod kątem skutków ubocznych.
Ale wiesz co lekarz wpisuje w akcie? Najpierw wpisuje główna przyczynę, później choroby pierwotne, a później współistniejące co nie? Więc to oczywiste że covid mógłby zostać wpisany.
100.tys osób do 22 roku to mało? Zresztą nie ma co liczyć ile, ale sam fakt że ludzie umierali masowo od covid był alarmujacy, do tego polska wykazywała się wysoka śmiertelnościa na wirusa.
Dobrze ze się badasz, bardzo dobrze, bo świadomość swojego zdrowia jest bardzo ważna.
1
@MesQueUnClub_87 No ale szczepionka jest przebadana to raz, po drugie no nie wiem, badasz się regularnie aby to stwierdzić? Bo ja się badam i myślałem że jest podobnie jak u ciebie, że znam swój organizm, a okazało się że mam nadciśnienie tętnicze w młodym wieku, więc jeśli się nie badasz to ciężko mi uwierzyć w taką opinie, bo równie dobrze możesz mieć jakąś chorobę nie wiedząc o tym, a to częsty przypadek wśród ludzi.
Media wcale z przypadku nie poruszały tej sprawy, bo żaden wirus nie sparaliżował całego świata w takim czasie jak covid19, a pamiętam jak szpitale były zapełnione i jak ludzie w domu dogorywali, a pochodzę z małej miejscowości.
1
@MesQueUnClub_87 "Ja nie uległem" A co coś niby złego jest w szczepionkach?
0
@Kinginiesta A ty w ogóle rozumiesz kontekst czy piszesz co ci ślina na język przyniesie?
4
Hahahaha, Czarzasty już chce się przytulić do Zandberga mówiąc o tym aby połączyć siły xdddd.
Co za żałosny polityk, najpierw głosują ramię w ramię w po - psl w każdej ustawie, teraz wiedząc że po - psl ma ich w nosie to nagle przytulają się do razemkow.
Niech już ten człowiek odejdzie na zawsze z polityki, a ta jego nowa lewica nie ma nic z lewicą wspólnego.
0
@Szakalaka12369 Błędny? Poza tym Raphy nie ma, Pedri jest zmęczony i tyle, a czołowi pomocnicy też są pod formą. Real ma wybiegana druga linie, do tego Guler który zawsze coś da ekstra i dzięki temu mogą wygrywać mecze.
0
@Roobo Nie no jak ty zaczynasz się wypowiadać to nigdy nic mądrego od ciebie nie płynie, także jak mówisz o sobie w tym kontekście to tak, mamy tutaj rację.
Yhy, szkoda że większość dzieci te prace domowe ma przepisane, szkoda, że to rodzice głównie odrabiają prace domowe i w dobie wszechobecnego internetu prace nie są potrzebne. Nie wiem, ale ty chyba nie masz pojęcia jak wygląda rzeczywistość w placówkach i matematyka? Poziom i tak już spadał z pracami domowymi, problemy są inne z systemem nauczania.
0
@draxidox Powiedz mi po co w tych czasach są potrzebne prace domowe?