0

@Lucerfi Nie no skończył 18 grudnia 2022 roku. W tym dniu przeszedł football.

0

@BorzyKrzys Niestety nie da się grać defensywnej piłki z drużyną która całe życie grała ofensywnie.

0

@clyde Jakoś za nimi nigdy nie przepadałem

15

Ostatnio to coś każdy nie unie się przyznać że zagrali źle, mówią że szyny były złe i podwozie też było złe.

1

@Aragorn33 Nie dzięki, już i tak nie mam geniuszow w pressingu jak lewy cus rash, poza tym mamy yamala, a Messi mógłby to wszystko zaburzyć. Tą historia się skończyła i tutaj wystarczy zrobić mecz pożegnalny.

5

@Aragorn33 Mówisz aby przyszedł w zimę?

3

A Marca na zlecenie Realu znów płacze, że fatalne sędziowanie. No wiadomo, klub z klasą i wartościami (patologicznymi) musi cały czas narzekać na poziom arbitra.

0

@RosjaninBut Bardzo go brakowało pod koniec sezonu kiedy doznał kontuzji, bo by pomógł.

0

@shaun Tak pokaże, że w ubiegłej kampanii miał prawie 30 bramek w la liga xd.

Ferran to dobry piłkarz.

1

@tbas Facet doprowadził do shutdownu, to co się dziwić, na domiar złego ucina wszelką pomoc socjalna.

W usa to było spodziewane, bo ten dziki kapitalizm nigdy nie umie przetrwać na dłuższą metę.

1

@Adam065 Po przerwie na kadrę.

0

@Bykunn No nie wiem, lewy wypatrzył w jaki sposób stoi bramkarz I wiedział w jaki sposób skoczyć do tej głowy, bo trzeba też przyznać, że anglik dał naprawdę kapitalne zagranie.

0

@barteq No właśnie nie, bo Ferran robi zbliżone liczby do Argentynczyka, do tego w tym samym wieku, a nam potrzeba 9, nie polsrodku.

0

@PeRRy Ale ja mogę, po prostu nie mam na to ochoty, ot moja cała filozofia.

0

@Who_you_mam Powiedz mi do czego Barcy jest potrzebny Alvarez?

2

Osobiście cenię Ferrana, ponieważ to piłkarz, który sprawdza się w różnych wariantach taktycznych. Do tego ma dobrą motorykę, technikę użytkowa czy można zagrać z nim kombinacyjnie, ale nie ma tego, co cechuje najlepszych snajperów, czyli łut szczęścia i taki ciąg na bramkę, no i Ferran nie jest piłkarzem, który ściąga na siebie obrońców, bo po prostu tego nie umie i dlatego uważam, że najlepiej, aby to był piłkarz wchodzący z ławki bądź piłkarz który już gdzieś od 70 minuty odciążał lewego, bo znamienne jest to, że lewy, po trudnym początku sezonu, ma już na koncie 7 bramek w la liga, a kto wie, ile strzeli, będąc zdrowym, na moje to znów może się skończyć liczba blisko 30 plus w la liga, a Ferran, choćby bardzo chciał to do takich liczb nie dobije.

A i uważam że mając Torresa Alvarez nadal nie jest tutaj potrzebny, bo to jest ten sam profil.

0

@Bykunn Różny na farcie? Przecież to był kunszt Roberta(nikt by uważam nie wybronilby takiej główki) i tak samo 2 gol to było zachowanie rasowej 9.

Bez jaj xd.

Ferran to fajny zawodnik, ale to nie jest goleador I to tyle. To piłkarz pokroju Davida villi, coś strzeli, ale pewnego poziomu nie przeskoczy.

0

Komentarz usunięty

0

@Derpowsky No ale barca inaczej grać nie będzie, poza tym taki nasz styl gry jest od x lat, tylko Xavi próbował kombinować przez co nie wyszło.

0

@Comentateiro Griezmann miał podobne walory, a jednak to nie pyklo, jak zresztą z każdym piłkarzem w ostatnich latach z Atletico (to kolejny argument sprzeciw tak swoją drogą)

Fakt, nie ma, albo odważny eksperyment z jakąś 9, albo polsrodki z powodów finansowych i czy też takim polsrodkiem będzie Julian? Wszak będzie trzeba też za niego wydać krocie.

13

@Rafalloxfcb Zagrał bardzo dobre spotkanie a la bamba go hejtuje wtf xd. Skoro on grał słabo to jak słabo musiał zagrać olmo?

0

@Aragorn33 No ale co to za argument spokojnego wyniku? Zresztą po 4 do 2 mógł już wchodzić, bo Celta całkowicie się poddała, a tu dalej siedział, ot i masz argument na bernala.

Osobiście przypuszczam, że piłkarz nie przekonuje flicka i możliwe że w zimę pójdzie na wypożyczenie.

0

@Comentateiro Owszem ma, ale mam nadzieję że Alvarez tutaj nie trafi, bo to nie ten profil, nie ta jakość i zresztą jest Ferran, więc po co nam piłkarz który wygląda podignie do Torresa?

0

@DonCarletto Po czym od 2022 był ciałem obcym Manchesteru United, a po przyjściu ten haga nawet grając wyglądał beznadziejnie.

Poza tym lewy w podobnym wieku 28 bramek w la liga, to tak w gwoli ścisłości.

1

@Comentateiro Sam widzisz jak potrzebny jest Barcy lis pola karnego. Alvarez nim nie jest i jak już to tylko Haaland, ew kane, ale Harry to rozwiązanie średnio terminowe.

0

@Eto'o9 R10 Tylko, że to nie byli prócz Luisa aż tacy goleadorzy, a Barca zawsze potrzebuje mieć kogoś takiego, a Alvarez tego na pewno nie da, poza tym ja nie ufam ruchom z Atletico Madryt.


0

@Aragorn33 No ale teraz jest okazja grać hiszoanem i dalej nie gra, no coś musi być na rzeczy.

0

@Aragorn33 Gavi jednak grał po tej samej kontuzji, bernal już w zasadzie w ogóle się nie podnosi.

6

@SelloutCrowd Dlatego w jego miejsce tylko godny jest Haaland i żadne inne polsrodki. Jak chcemy kozaka na tą pozycję to tylko Norwega.

1

A i coś jeszcze, niech Cr7 już naprawdę zamilknie, bo on w wieku 37 lat (lewy jest w tym wieku) już nie dawał w ogóle rady na poziomie Europejskim czego przykładem była jego końcówka gdzie wyglądał jak ciało obce, a lewy właśnie strzela hat tricka w trudnej lidze do gry, no ale co narcyz Cristiano powiedział to jego, szkoda, że nawet nasz polak rodak zaczyna go zawstydzać, bo jeszcze gra w najbardziej technicznym zespole na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?