Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas Skończa jak Kukiz jeśli wejdą.
0
@Sysia11 Ale gole I asysty w przypadku pomocnika to nie wszystko, gościowi czasem odcina prąd, bywa, że ma problemy z trzymaniem pozycji, no i też jego pociąg do przodu potrafi skończyć się strata, a wiem go oglądam czasem the blues I ma swoje gorsze momenty.
Czy jest dobrym piłkarzem? Owszem jest, ale uważam że są nawet lepsi od niego w drużynie jak caicedo który jest hersztem w drugiej linii.
0
@Sysia11 Normalny. Raz bywa lepszy, raz gorszy, piłkarz o chwiejnej dyspozycji.
1
@JanuszKorwinMikke Rash daje rady, ale Williams jest przeciętny.
0
@LeszekFCB Ludzie jedzą codziennie taki syf, a nawet jeszcze gorszy, ale sama w sobie kanapka dobra, choć do burgerów które się robi z własnych bułek nawet nie ma podjazdu.
0
@Safrani Ale z drugiej strony co to za życie bez przyjemności, jeszcze w takim pięknym wieku?
3
@Bolton rodzina może zadłużyć się poprzez kupno pomnika i miejsca pochówku, to też są koszta.
6
To chłopy odkładamy kawkę i jazda po nowe m :
https://www.donald.pl/artykuly/Mtinehik/usa-ceo-firmy-od-nieruchomosci-radzi-mlodym-ludziom-zeby-przestali-pic-kawe-w-starbucksie-to-bedzie-ich-stac-na-mieszkanie
@Comentateiro @Bykunn @Konradowskyy @osa91 @Abegor @Kgorecki2500 @JustJiff @l
0
Ależ przeciętny jest ten ugarte, a pamiętam że Barca kiedyś interesowała się i to poważnie tym piłkarzem, ale w każdym lepszym klubie gość nie dojeżdża do poziomu drużyny, no jest tak surowy technicznie, że to głowa mała, na dodatek brakuje mu wizji gry oraz inteligencji boiskowej.
@Encore @Szreko
1
@Encore Raczej od 80 minuty, bo tak to było dość nudne spotkanie w którym United w pełni kontrolowalo przebieg.
0
De ligt za ten błąd w pięknym stylu wrócił do żywych.
Brawo Mathijs!!!
1
Należy też podkreślić świetna formę Mathijsa De Ligta który jest do tej pory jednym z najlepszych defensorow całego sezonu premier league.
Może Manchester United to klub skrojony pod niego? Bo holender nie miewa słabych spotkań, do tego ma zdolności przywódcze.
3
@Transu96 wystarczy mieć płyn i tyle. Na moje to bezużyteczny badziew
0
@Ojciec5tkidzieci u mnie na uczelni pisanie na czacie będzie bardzo bardzo trudne, jeszcze gorsze jest to, że gdy ktoś wchodzi na uczelniany Word to jego praca może legnąć w gruzach nawet bez pomocy chatu gpt, bo nowo zaktualizowany Microsoft 365 ma AI które uczy się maszynowo, więc ty defacto oddajesz im prawa.
2
@michal26 No tak, lepiej dalej pozwalać niewidzialnej ręce wolnego rynku bawić się mieszkaniami i mieszkania to akurat rzecz która nie powinna podchodzić pod inwestycje. Widziałeś ile taki Kropiwnicki ma mieszkań? Ja ci powiem, ma aż 11, więc to oczywiste że oni nie chcą zabijać kury która znosi złote jaja, bo bycie landlordem jest prostsze niż inwestycje w bardziej skomplikowane przedsięwzięcia.
Poza tym właśnie o to chodzi w tym podatku aby inwestowanie w mieszkania na wynajem przestał być opłacalny, bo biznes na mieszkaniach już dawno powinien dostać po łapach, cena za wynajem to kosmos, 2,5 tys? Przecież to jest ponad połowa minminalnej, a pokoje w większych miastach też nie należą do najtańszych.
Poza tym dzięki podatkowi gminy by zarabiały jak i samo państwo, szacuje się, że kasa jaka by mogła wpłynąć dzięki temu podatkowi mogłaby sięgać rzędu kilku miliardów.
Nie wiem jak można być przeciwnikiem tak sprzyjającego podatku dla ludzi i tak, dzięki temu przestanie być opłacane inwestowanie w nieruchomości.
0
@michal26 Nawrocki był niewybieralny a i tak wygrał, to też pokazuje siłę betonu, no i to jak ko słabo rządzi.
1
@michal26 Realnie to PiS ma wysokie poparcie, bo beton ruszy chórem do głosowania, a Nawrocki jest ogromnym paliwem do oddania głosu na Prawo i Sprawiedliwość, a reszta będzie dyskusyjna, zwłaszcza KO które uważam może zgarnąć najniższy wynik od lat, bo chyba już każdy zaczyna jechać po działaniach rządu.
10
Każdym spotkaniem pokazywał, że Garcia to numer jeden, a Wojtek to tylko rezerwowy.
8
Ojj sami nieskazitelni. Płaczek Ronaldo przy każdym kontakcie i do tego frustrat, rzeźnik Ramos, psychol pepe, chamy takie jak Bellingham czy Rudiger oraz Vinicius "ja chce tylko grać w piłkę" Junior który jest kwintesencja tej cały klasy Realu Madryt.
Najobrzydliwiej pompowana drużyna w historii.
0
Widzę Anna Maria wanna Żukowska nie jest zwolenniczką podatku katastralnego i jeszcze krzyczy na twitter, że nie obchodzą jej jęki ludzi xd. W sumie co się dziwić jak mieszkania dla posłów to jest świetny zysk, bo po co inwestować w obligacje jak można zostać rentierem (polecam wejść w oświadczenia majątkowe posłów, trochę tych mieszkań jest).
Ahh ta sprawczosc nowej lewicy I jestem ciekaw czy zaraz nie wyjdzie biejat i znów nie będzie jojczyc na Adriana i spółkę, że oni doprowadzają PiS z powrotem do władzy xd.
0
@michal26 Nie ma to sensu i tak, jak pamiętam był ostatnio sondaż gdzie nie dawał mu wejścia do Sejmu, a dawał np razem dał 5 procent oraz dawał lewicy 8 procent. Chyba z WP, ale nie jestem pewien i pytanie, jaki ma to sens aby się temu przyglądać? Równie dobrze zaraz polska partia przyjaciół piwa może mieć 8 procent a w wyborach będzie mieć 2. Nie ma sensu uważam w ogóle podniecać się sondażami zrobionymi na zamówienie, bo to jest manipulacja.
Prawda jest taka że ludzie oddadzą głos na PiS i to mocno, betonu się nie ruszy, a jeszcze Nawrocki prezydentem to już w ogóle.
Poza tym ogromna liczba niezdecydowanych.. Przecież to jest taka manipulacja, że jest to widoczne gołym okiem.
Raczej się podniecasz, bo twoje opcje polityczne idą w górę niż stanem faktycznym, jakby OK rozumiem, ale mamy dwa lata, to dużo.
1
@michal26 Czemu ty w to wierzysz? Przecież to jest jawna manipulacja opinia publiczną. Niedawno Braun się nie dostaje do Sejmu po czym znów się dostaje, lewica też się nie dostaje a później się dostaje, tak samo razemki I te sondaże robione są co chwilę.
Jaki jest w ogóle sens wierzyć i podniecać się sondażami kiedy mamy dwa lata do wyborów? Tam widać że ktoś chce zbić na sondażach kapitał, poza tym trzaskowski miał wygrać wybory a sondaże dały ciała i w wielu innych pozycjach również.
6
Barca bez 9 I nadal z trudnym ffp.
Biedny flick, cały czas musi mierzyć się z problemami finansowymi Barcy i nie wiadomo kiedy tak naprawdę wszystko wróci do normy.
1
@Bykunn Życzę Ci powodzenia mistrzu, a dwie od razu czy tylko jedna? Wybacz że pytam, ale no ciekawi mnie to.
0
@Bykunn Czy będziesz miał przeszczep? Czy czekasz?
4
Polecam poczytać wszystkim :
https://www.donald.pl/artykuly/r3e9DQvq/raport-toksyczne-substancje-i-niebezpieczne-elementy-w-wiekszosci-produktow-shein-i-temu
@Comentateiro @Kgorecki2500 @Bykunn @michal26 @Konradowskyy @MessiForeverTheBest @lithotripter
0
@Bykunn Na co cierpisz, że masz dialize.
3
@Criss18Barca Garcia to oczywisty numer jeden Barcelony. Facet wszedł z buta, ale niestety czasem takie urazy bywają.
0
@adi7adi8 A i tak przegrali. Nadal jest kiepsko.
2
Brawo jaga, chociaż jedyni którzy ratują honor.