Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@panczo Jakie wskazujesz konkrety? JEDNA HISTORIA, JEDNA HISTORIA, tymczasem no matematyka w tej kwestii jest nieubłagana, 90 procent gwaltow nie jest zgłaszana, wymiar bo tak, niechętnie podejmuje się działań, kobiety często z sytuacji związanej z gwałtem wychodzą rozczarowane, poza tym prosty przykład gwałciciela 9 który nawet wyszedł dokument na Netflix pt będziesz następna wskazuje na to jak prawo wobec gwałcicieli jest łagodne, a kto wie ile potencjalnych przestępców seksualnych jest wokół nas.
Mam dziewczynę, jesteś po prostu straumatyzowany I nie leczysz tego, w następnej relacji będzie ciężko o zbudowanie związku (chyba że jesteś).
0
@panczo Bla bla bla, no widać że masz antypatie do płci przeciwnej z powodu traumy wyrządzonej w przeszłości przez kobietę.
Mówisz że mam feministyczny bełkot, a ty? Masz bełkot typowego mizogina który z nienawiścią wypowiada się o płci przeciwnej, bo to, że doświadczyłeś zła od kobiet nie znaczy każda taka jest i okej coś napisał, ale ja dyskutuje z tobą o gwałtach, tutaj mężczyźni są w ciemnej dupie, bo historie życia, statystyki, wszystko jest naprzeciw płci męskiej, a jak sprawy nie były zgłaszane, tak dalej nie są, bo policja do gwaltow nadal podchodzi po macoszemu I twój przypadek jaki przedstawiłeś jest jednym z niewielu, w większości ofiary nawet nie pójdą na policję, bo wstyd, bo strach, bo wymiar sprawiedliwości niechętnie zajmuje się sprawa gwałtu z uwagi na trudność śledztwa, ale ok, ty już masz prawdę objawiona, bo jakiś tam jeden przykład na milion pokazuje zło kobiet.
Czuc wybiorczosc I pogardę z twoich komentarzy.
0
@MYTO To taka sama operacja jak ta ruskich w Ukrainie. Jeszcze ludzie zobaczą na co ta panią stać która ma zapędy Trumpowskie.
1
@panczo Podajesz wciąż wybiorczy przykład, a w kwestiach gwaltow większość kobiet tego nie zgłasza. Mojej koleżanki przyjaciółkę zgwałcono w klubie i po dziś dzień oprawców nie odnaleziono, a samą bardzo bała się zgłaszać, tak samo moja była przyjaciółke też zgwałcono przez co latami leczy się psychiatrycznie po tej traumie, a sprawy nie zgłosiła, Chcesz naprawdę dyskutować o gwałtach? Tutaj jeden wyrok ma się nijak do większości dramatów jakie są związane z gwałtem.
No ty akurat przejawiasz objawy mizoginii wobec kobiet, nie pierwszy raz spotykam się z takimi druzgoczacymi opiniami od ciebie, to jakiś efekt traumy? Jeśli tak to powinieneś to leczyć psychiatrycznie.
2
@mekston Widzę widzę, jak ja nie lubię tej zasady.
0
@mekston Niesprawiedliwe, uważam że mecze bezpośrednie powinny się bardziej liczyć.
1
@shinthps Okej szkoda, wolałbym wiedzieć, bo jeśli jesteś fachowcem to zawsze takie zdanie biorę przychylniej pod uwagę, a tak pozostaje mi wierzyć, no ale dzięki.
0
@Encore Chyba bezpośrednie, ale nie jestem pewien
1
@Encore Not yet, równie dobrze mogą wszystko przerznac z Włochami w niedzielę.
0
@shinthps Można wiedziec z jakiego doświadczenia?
1
@Gibbon_FCB Bo to po prostu jest dobry reżyser.
A no i nadal takie dzieła jak wolyn robią wrażenie.
0
@ferdas_rawa Masz dozwolona prędkość, jeśli ja przekraczasz to tak, jesteś potencjalnym mordercą, nie z przypadku stworzono takie przepisy, ale co ja mam tutaj tłumaczyć, ty wiesz lepiej, nie jacyś tam eksperci od ruchu drogowego czy naukowcy, w ogóle były nawet kampanie reklamowe dotyczące ile różnicy robi 10 km podczas jazdy autem.
Jak ktoś celowo naraża życie innych to tak, nie powinien być kierowca i zresztą każdy kierowca powinien przechodzić przed kursem szczegółowe psychotesty, wtedy by. Się kandydaci posypali.
2
@Luciano99 ZTM dojechałeś?
1
@blakkudium Ekitike to naprawdę kawał porządnej 9.
1
@blakkudium bardzo ładny gol.
0
@RafiVeB No ale ja wiem, ze przemoc wobec mezczyzn jest i nalezy ja tak samo piętnować, ale fakt faktem faceci mają jednak więcej zdolności w tym zakresie i szkodliwość społeczna jest mniejsza, dlatego społeczeństwo podchodzi z mniejszą empatią do przemocy wobec nas niż kobiet, czy to smutne? Owszem, jest to smutne, ale czy mnie to dziwi? No nie, nie dziwi.
1
@RafiVeB No fajnie, a odniesiesz się do tematu przemocy domowej wobec mężczyzn? Podaj mi która płeć dominuje jako ofiara, wskaż mi dane, artykuly naukowe, słucham.
Na samobójstwa mężczyzn składa się wiele czynników, najczęściej według danych są to czynniki ekonomiczne, czynniki miłosne czy choroby takie jak alkoholizm, ale problem polega na tym, że w przeświadczeniu mężczyzna ma sam sobie radzić z problemami, bo mamy na to uwarunkowania kulturowe, a jak widać nie radzą sobie z tym, najbardziej podatna grupa na samobójstwa to osoby w wieku od 40 do 60 lat, czyli grupa kredytowa, więc patriarchat który przez lat powstawał zaczyna zbierać żniwo na mężczyznach, a problem będzie się tylko pogłębiać, bo społeczeństwo nadal zlewa problemy jakie trapia płeć męska, bo mężczyzna przecież jest silny i w ogóle.
Skoro jesteś to dlaczego nie operujesz danymi tylko podajesz wybiorcze przykłady? Przecież wiadome jest która grupa jest bardziej podatna na przemoc domowa i skoro jesteś to nie powinno tobie to sprawić problemu znalezienie artykulu obalajacego moja tezę.
1
@PatrychoO A jest? No to oczywiste że temat przemocy mężczyzn jest marginalizowany ze względu na szkodliwa społeczność czynu, bo dominującą grupa tej przemocy są właśnie mężczyźni jako sprawcy.
Wam to nie pasuje do waszego światopoglądu, wam jak się poda jeden przykład przemocy wobec faceta (najlepiej historia z neta która nie jest potwierdzona, ale dobrze się sprzedaje i stygmatyzuje jak zawsze kobiety) to od razu wyjmujecie miecz i tarcze i bronicie facetów, ale gdy podaje się jasne statystyki z oficjalnych danych policji, rozpraw sądowych, artykułów o przemocy wobec kobiet jest pełno, czy to naukowych czy to wywiadów z ofiarami to ziew.
Co wy możecie o tym wiedzieć jak nawet nie interesujecie się tematem wiktymologii? Macie związane jakieś z tym wykształcenie? Siedzicie w tym? Ja nawet akta czytałem związane ze sprawami przemocy domowej czy przemocy wobec kobiet, to jest tak druzgoczace, że głowa mała.
0
@PatrychoO Wymyśl coś ciekawego, podaj argument.
1
@PatrychoO Nie, piszę to jak wygląda rzeczywistość, wy tworzycie własną, a liczby są przeciwko wam.
1
@RafiVeB Skopiowałeś mój komentarz 1 do 1, niczego nie wymyśliłeś, nie podałeś grama liczby, opierasz się na przypuszczeniach.
Bo mają lol, prawo wobec mężczyzn jest bardziej sprawiedliwe niż wobec kobiet i historia, jaki ty jesteś wybiorczy faceciku, a podaj mi twarde statystyki wskazujące na to kto jest najczęściej ofiara gwaltow, bo wiesz, ponad 90 procent gwaltow nawet się nie zgłasza, ale dalej snuj historie oparte na wybiorczym przykładzie piekła mężczyzn, a ja takie tematy znam, bo studiuje kierunek związany z tematem wiktymologii. Przykładów nawet nie trzeba podawać, bo jest pełno też artykułów o tym jak wyglądają przesłuchania ofiar gwaltow i jak policja zlewa sprawy dotyczącej gwałtu na kobietach.
1
@blakkudium Co ty to skrzydłowy I przede wszystkim on dubluje pozycje mbuemo, tam jest potrzebna 9 i przede wszystkim dobry prawy wahadłowy oraz dobry pomocnik.
0
@Laminedependencia nie pamiętam, ale. Chyba na zgrupowaniach z ubiegłego sezonu, że de la fuente go nie oszczędza.
1
@PatrychoO Nie porusza się tak tego tematu bo szkodliwość społeczna jest mniejsza, mężczyźni są mniej stygmatyzowana grupa społeczna, mają większe narzędzia prawne oraz obronne z uwagi na budowę niż kobiety i dlatego ostracyzm społeczny wśród przemocy wobec mężczyzn jest duży.
No nie wiem, zgłasza się mniej bo przemocy domowej wobec faceta jest po prostu mniej no xd.
0
@Laminedependencia To dlaczego yamal wcześniej nie może zrobic operacji tylko akurat na kadrę I dlaczego ciągle gdy jest powołanie Lamine to pojawiają się newsy dotyczące tego jak to źle że gra w kadrze? A zresztą nie tylko on bo nawet chiesa odmówił gry kadrze, a wcześniej też z wieloma innymi piłkarzami działy się cuda niewidy.
0
@Laminedependencia Znów gada bzdury, bo kluby to już naprawdę przeginają pale wraz z piłkarzami. Do czego to doszło aby piłkarz odmawiał gry w kadrze czy szukał pretekstu byle na nią nie jechać? Do tego selekcjoner ma bardzo ograniczone tutaj pole do popisu, bo widzi tych piłkarzy na max dwa tygodnie.
1
@PatrychoO No ja ciebie powinienem spytać. Wam już sufit na łeb spadł czy jak? Liczby są brutalne, to są informacje kategorii A2, a nie C1, czyli w pełni zweryfikowane i jasno wskazują, że to kobiety częściej sa ofiarami przemocy domowej, a i dobrze ze trafił ten film do kin, bo dzięki temu znów wraca temat który w ostatnim czasie ucichł, czyli przemoc domowa.
Czy na mężczyznach nie ma przemocy? Jest, ale jest mała w porównaniu do tego jaki procent kobiet jej doświadcza.
1
@JimMorrisonFCB Dziwisz się? Cała odpowiedzialność wciąż w lwiej większości spada na kobiety, mężczyźni niechętnie chcą wychowywać dzieci, zresztą nadal blisko 90 procent oczekiwań w kwestii wychowania dzieci spada na kobiety, co więcej kobiety także przeważają w rolach samotnych matek niż mężczyźni, a stygmatyzacja społeczna dalej mocniej spada na płeć przeciwna.
Jednak znam sytuację gdzie nawet sad nie stawił się o ograniczenie praw w sytuacji kiedy wszystkie dowody są jasne i klarowne że partner w ogóle nie zajmuje się dzieckiem i go nie ma.
0
@PatrychoO Znowu twoje złote myśli na temat czegoś czego nie wiesz, i like it , a ty miałeś jeszcze czelność mieć z piłkarkami Barcy avatar.
3
@panczo "nie powołuj się na niebieskie karty , bo są rozdawane jak ulotki na ulicy." - Procedura niebieskiej karty w polsce to śmiech na sali, w zasadzie bardzo kiepsko chroni ofiary przemocy domowej, bo nadal są spore trudności w interwencji, często gęsto interwencja pojawia się zbyt późno, po drugie masz stygmatyzacje ze strony rodzin, znajomych za to, że na uf sprawcę założono takową kartę.
Nie wiem kto cię skrzywdził w życiu, ale jak czytam twój komentarz to czuć w nim jad do płci przeciwnej, a sam na własne oczy widziałem przemoc domową i to najczęściej ze strony mężczyzn, głównie po alkoholu, albo mężczyzn którzy potrafili nawet ubezwłasnowolnić ofiarę poprzez blokadę kont bankowych czy sprawdzanie do kogo, gdzie i kiedy dzwoni.
W Polsce masz sfeminizowane prawo? Hahaha, zwłaszcza w sprawach gwałtów gdzie nadal wysoki procent kobiet tego nie zgłasza, bo wymiar sprawiedliwości niechętnie podejmuje się procesowania takich spraw, ale dalej mów coś co nie ma miejsca.