2

Tak grają mistrzostwie właśnie. Brawo Barca, a zwłaszcza Ferran I Lamine za wyborne spotkania.

0

@Faro Nie wiem, masz prawo to zgłosić, wnioskuję się ze strony pokrzywdzonego.

0

@Faro Jest, bo mówi o tym kodeks karny, a to się wydarzyło, tylko nie zostało zgłoszone. Jak nie masz pojęcia o prawie, to się nie wypowiadaj.

0

@Trojanek23 No ale co się śmiejesz? Twój czyn jest karalny, mowa o tym w art. 190 kodeksu karnego. Śmiej się śmiej, zobaczymy komu jeszcze tutaj groziłeś.

0

@Danny Gaucho Jeny co za człowiek, jakieś zachowania prymitywne.

@Trojanek23 Groziłes człowiekowi. Jakbyś nie wiedział, to jest karalne.

0

@Trojanek23 A ty co, obrońca uciśnionych?

2

@shinthps Bo sam pewnie pije.

4

@Deathwing112 Ale to Mentzen robi z siebie eksperta dotyczącego finansów, a partia spod jego skrzydła nie potrafi złożyć sprawozdania co uderza w jego kompetencje.

5

O, widzę że nowa nadzieja kierowana przez wielkiego doktora ekonomii slamowira mentzena nie złożyła sprawozdania dotyczącego o źródłach pozyskiwania środków finansowych z roku 2024, przez co decyzją sądu okręgowego w Warszawie partia została wykreślona z list ewidencji partyjnych.

Hahaha, jak ten gość chce zostać ministrem finansów to ja już zakładam pas i trzymam się w pokładzie jak najmocniej. Nie złożyć sprawozdania? Przecież to robi każda partia xd.

0

@esem91 usa I tak już mało pomaga Ukrainie, teraz to my musimy pomagać jeszcze bardziej, my czyli unia, bo na tego psychola nie ma co liczyć.

0

@Destroyer_of_Worlds Wszystko w porządku?

2

Dobrze widzę, że ten cyrkowiec z białego domu podal "plan pokojowy" w którym Ukraina nie tylko się wręcz poddaje, ale także Rosja wraca do łask świata, a do tego "europejskie myśliwce będą stacjonowac w Polsce"? What the hell, przecież ten plan jest pisany na kolanie i bardzo dobrze ze Tusk oraz Nawrocki w tej kwestii mówią jednym głosem i umówmy się, ale w tej chwili to unia kupuje bron od usa, usa już znacząco za Trumpa odcięło pomoc Ukrainie, a Trump robi absolutnie wszystko aby jego sojusznik wrócił do łask świata, bo należy przypomnieć o tym, że ten człowiek zawsze wielbil moskwe I w latach 80 jeździł do Rosji robić interesy.

Szalony plan i mam nadzieję że Ukraina się nie ugnie przed "paktem pokojowym" który defacto daje pole do popisu ruskim aby zaatakowały Polskę, bo akcje dywersyjne nie są przypadkiem z ich strony

0

@Criss18Barca wywalone, aby w Sejmie nie pić.

0

@Zoker Jak będzie po dachach łazić xd.

9

O Jezu jaka inba po decyzji Czarzastego, Jakubiak w płacz wręcz poszedł po tej decyzji, a inni posłowie mówią że Marszałek robi z posłów pijaków ( no wilk, matecki to akurat jasny przykład co robi alkohol z człowiekiem)

To żałosne jest.

0

@seba90 Nowy chłop Marianny?

0

O, Schreiber snów się rozstała xdddddd.

0

@Destroyer_of_Worlds Wiesz jak ciężko jest znaleźć pracę w mniejszych miejscowościach? Poza tym może czas najwyższy dbać o pracownika? Sorry, bez nich to te wszystkie firmy mogą iść do kosza, a godne place to jest absolutne minimum.

1

@tbas No nie jest to wina ludzi, wina chciwości firmy i

0

@tbas Francuska Firma produkująca części samochodowe.

Tak, właśnie odbywa się strajk generalny w Chrzanowie.

0

Bardzo mi się podoba ten strajk pracowników firmy Valeo. Właśnie tak trzeba walczyć o prawa, a nie tylko zmieniać pracę (ta, w pipidowie gdzie nie ma tej roboty, a koszty życia są duże mając przykładowo rodzinę do wykarmienia) czy się przebranzowic, bo nie mówimy tutaj o biznesie takim jak górnictwo który wymiera, tylko tu mowa o firmie która produkuje części samochodowe.

Najśmieszniejsze jest tłumaczenie firmy mówiące o tym, że przestrzegają praw kiedy nie stać ich na podwyżki xd.

0

@RoberDzik Nie wiem, z tego co pamiętam ostatnio partia mocno zaczęła krytykować Rosję.

1

@Vegeta88 Ale to Ukraina głównie prosi o pieniądze, a finansowanie jej jest nam na rękę, bo los Ukrainy to też Los Europy, a jeśli Putin zacząłby realnie wygrywać w wojnie to ma prostą drogę aby znów przygotować sie do ataku na kolejny kraj.


Afera korupcyjna mocno zachwiala Ukraina, to prawda, ale jeśli prezydent wyciągnie szybko wnioski to sprawa także zostanie szybko zazegnana, no i ja to wiem że trudno o podniesienie morali w takiej sytuacji, ale zawsze wsparcie od zachodu będzie błogie Ukrainie.

0

@RoberDzik Linke?

0

@Roobo Czemu w ogóle zacytowałeś mentzena?

Co to znaczy pro polska?

1

@Vegeta88 Jak przegrała jak przez ponad 3 lata ruskie dalej nie posuwają się i ich gospodarka naprawdę jest w opłakanym stanie (straty już dawno przekroczyły straty z Afganistanu, a wtedy ZSRR było dużo silniejsze) . Ruskich ratuje jedynie Trump I jego delulu względem Ukrainy. Nie, to nie jest przegrana Ukrainy, to niezgodne z faktem, bo w tej chwili Ukraina nadała jest w dobrej sytuacji, ale jedynym mankamentem są pieniądze, bo UE nie chce postawić wszystkiego na jedną kartę w związku z przekazaniem rosyjskich aktywów Ukrainie (mowa tu nawet o 700 mld euro).

Dziwne żeby nie być zmęczonym, ale z tego co wiem to odziwo ruskie też często dokonują dezercji, ale Putin prowadzi tylko wojnę bo wie że postawił wszystko na jedną kartę, ale ta karta dalej nie przechyla się na jego stronę, bo ciężko jednak jest podbić taki kraj jak Ukraina.

A co ich interesuje, że są w fatalnej sytuacji gospodarczej? Jak widać chętnie przeprowadzają akcje dywersyjne w naszym kraju. To reżim, ich nie obchodzi los obywateli.

3

@Vegeta88 nazywasz mnie sekciarzem, a sam zachowujesz się nie lepiej, bo brzmisz jak ci wyznawcy Brauna.

1

@Vegeta88 Jaką sciepe? Poza tym jaki sekciarz? Jakiś argument czy dalej opierasz się na swoim kłamstwie? Sorry, twoje zdanie nie jest niczym poparte, a ja zresztą mówię o Polsce, bo to nas ruskie atakują dronami, wiesz w ogóle, że zadaniem państwa jest ochrona obywateli? Masz to w konstytucji.

Te Drony mogą być uzbrojone I mogą zabijać ludzi, no ale ok, dalej wierz w te swoje bajki, a plan a był tylko Ukraina dzielnie się broni. Zresztą, uważam że jak ktoś mówi takie rzeczy świadczy o postawie antypolskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?