Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeszekFCB ble co to jest.
4
@Eklerek Kiwior to również robi takie wygibasy w obronie.
0
@PatrychoO A ja czytałem że Sami jest jednym z głównych faworytów.
0
@AlexDark00 No właśnie, a takie marzy jak i ceny być nie powinny bo uwaga, traci na tym każdy z nas właśnie przez takich pasożytów jak Flipperzy i inni rentierzy.
0
@lucas/catalan Jak ona do tego tylko się nadaje, to ty do niczego.
9
@Arden No ale kogo? Poza tym ja wiem? Skrzydła obsadzone, bardziej się przyda obrońca.
1
@dge21 Gościu weź skończ pisać, bo aż mi się niedobrze robi jak to czytam.
Zostaw ja w spokoju albo daj namiary żeby ktokolwiek mógł jej przemówić do rozumu i żeby rzuciła ciebie. Jesteś okropny, ale ja w spokoju to ty zostaw i zacznij żyć po swojemu, a ona przede wszystkim.
0
@Vegeta88 Poza tym no Merz to w ogóle jest bardzo przyjaźnie nastawiony do Rosji xd..
0
@Stinger_ No nie wiem, może żeby pokazać głupotę tego człowieka?
0
@michal26 Google scholar stoi przed tobą otworem.
0
@AlexDark00 No to na ile lat masz kredyt? Jaka marza? Ile m2 ma mieszkanie?
Dziwne, ludzie pracują a na mieszkania dalej nie ma ale ok, bajduz dalej.
0
@Vegeta88 Ktoś z tych partii mówił o podziale polski?
0
@AlexDark00 Ale nie płacą tyle żeby nie moc przetrwać, a co do mieszkania nie, to jest dobro podstawowe, jeśli mówisz że to towar to znaczy że o życiu nie masz zielonego pojęcia i żyjesz dosyć wygodnie i może sam jesteś spekulantem mieszkaniowym?
0
@AlexDark00 Bo ludzie gdzieś chcą mieszkać? To takie trudne do zrozumienia? Oczywiście dalej nie rozumiesz jednego, że mieszkanie to nie spekulacja, a podstawowa potrzeba jak jedzenie, oddychanie i picie.
To wina systemu który jest nieszczelny i który pozwala istnieć takim spekulantom żeby te pasożyty mogły zerować na ludzkiej biedzie, bo wzięcie kredytu to są ogromne koszta, doliczyć odsetki i termin lat spłaty i mamy co mamy ale ok, to wina ludzi, a nie systemu który jest tym ludziom przeciw a promuje ułamek procenta spekulantow którzy niszczą mieszkalnictwo.
0
@Vegeta88 Tak, afd jest wrogo nastawiona partia do Polski, a jeśli nie jest to pokaż dowód na to, bo ich stosunek do Rosji, komentarze odnośnie polski są jasnym dowodem na to, że partia nie jest do nas przyjaźnie nastawiona.
0
@Toretto Dobry ekspert, ale zdecydowanie gorszy jako komentator. Nie lubię ludzi którzy za mało skupiają się na meczu A za dużo na opowieściach.
Poza tym Swiecicki uwielbia Serie A więc?
0
@AlexDark00 Do normalnego stanu? Czy ty w ogóle wiesz jak to wygląda czy tylko słuchasz jakichś pierdów? Przecież jest mnóstwo historii z życia wziętych kiedy to rzekomo Flipper kupuje byle jaką kawalerkę i ja remontuje najtańszym kosztem po czym ja sprzedaje za dwa razy tyle przez co ceny mieszkań rosną, a jakość mieszkań pozostawia wiele do życzenia.
No skończ człowieku bredzić rzeczy o których nie masz zielonego pojęcia i nie, to nie są normalne inwestycje inwestować w mieszkania, bo mieszkanie to nie spekulacja, a podstawowe dobro ludzkie.
0
@AlexDark00 Normalnie na pasozytnictwie hahahaha, trzymajcie mnie bo ze śmiechu pęknę. Nie, to nie jest normalne aby kupować mieszkania, później je sprzedawać trzy razy drożej bądź je wynajmować za cenę powyżej rynkowej. To jest patologia mieszkaniowa która musi zostać ukrocona, poza tym no wystarczy zobaczyć ile posłowie mają mieszkań, rekordzista jest jak mniemam poseł z Po Który ma 12 mieszkań więc no tak, inwestycja w podstawowe ludzkie dobro.
Inwestuje to się w złoto albo w aktywa ale soryy, większość ludzi boi się w to inwestować bo to nie jest taki łatwy pieniądz jak żerowanie na ludziach.
0
@AlexDark00 Bo nie jestem pasożytem, a poza tym może ty to robisz skoro bronisz tych pasożytów? Bo to jest nic innego jak żerowanie na ludziach oraz jest to robienie z mieszkań spekulacji , a w zamian państwo nic nie zyskuje.
Typowy ty, zero merytorycznej treści.
5
https://www.donald.pl/artykuly/4reEHmtV/donald-trump-nabral-sie-na-fejka-i-myslal-ze-wenezuela-mu-sie-poddala
Trump odc 2137 z bycia niezbyt ostrą kredka w piórniku @AxelF @Comentateiro @MessiForeverTheBest @semafor @lithotripter @misterio @Konradowskyy @Aragorn33 @macio_944 @marcin62
5
Sierpem I młotem wiadomo Gerard :D
0
@AlexDark00 Flipper ciężka praca? Xdd
4
O, cos Julian kolejny przeciętny mecz przeciwko Barcy? No powiem ze jestem w szoku, a tak serio, to uważam że on ciągle pokazuje dlaczego nie warto wydawać na niego tyle siana i zresztą, będziemy musieli kupić skrzydłowego.
0
@AlexDark00 Negatywnie to wpływa brak wysokich podatków dla najbogatszych i katastraty od 3 mieszkania.
7
Gerard Maldini rośnie oj rośnie.
0
@AlexDark00 Ale ja wiem co napisałeś, tylko ja nie rozumiem po co taki argument kiedy on nie ma sensu w tej dyskusji?
0
@AlexDark00 Ale socjal, zamrożone ceny prądu xd. No to nie jest datek nawer socjalny więc o czym ty piszesz xd.
0
@Commando I to dużo? To dalej mało w porównaniu do czołowych państw europejskich, bo na jaki socjal może liczyć przeciętny zjadacz chleba?
0
@Commando Nie nieprawda. Największy socjal posiada Francja, Niemcy oraz Austria czy Finlandia. Polska ma bardo niskie wydatki na świadczenie socjalne w porównaniu do innych państw, to jest 23 %pkb kiedy Francja ma ponad 30, a Niemcy nawet 40.
Rząd bardzo słabo finansuje nfz, bo większość kasy idzie od podatnika, a rząd planuje ograniczyć finansowanie nfz aż o 10 mld kiedy w sytuacji jakiej jesteśmy potrzeba zwiększenia pkb na służbę zdrowia, a to oznacza mniej operacji w ramach nfz, między innymi zaćmy, ograniczone wizyty na tomograf czy rezonans magnetyczny. Super, po prostu super.
0
@Commando Jaki polska ma niby rozbudowany socjal? Wiesz w ogóle na czym polega finansowanie nfz i skąd mamy kryzys ochrony zdrowia?