Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vegeta88 Mieszkam tu to wiem xd. My już tu na Podlasiu mocno oduczylismy się ruskiego, zwłaszcza młodsze pokolenie, bo doszedł niemiecki, francuski, hiszpański i ruski schodził na bok.
Nawet starsi ludzie niezbyt lotnie rozmawiają po rosyjsku których znam i widzę tu na Podlasiu.
0
@sokot Dodaj fakt że my wspieramy Palestyne, ale co tam.
0
@Barcanajlepszyteam Trochę przypal lecieć jako kapitan fc Barcelony do Izraela, przypomnieć ci po czyjej stronie stoi Barca? Po czyjej stronie stoi katalonia?
0
@MesQueUnClub_87 To co zrobił Araujo to jest przeciwne wartosciom klubowym jak i całego regionu.
Nie tłumacz mi tylko o mieszaniu piłki nożnej z polityką, bo piłka i polityka od zawsze miały ze sobą ścisły stosunek.
0
@norbi77 Mógł wybrać jakikolwiek rejon, wybrał izrael, mmm, wybornie, jako kapitan Barcy, zajebiscie.
Wy byście chyba zrobili na jego miejscu to samo jak tak was czytam i tak, jestem tym oburzony.
0
@Sulimo Człowieku kto wspiera Palestyne? Cała katalonia więc zamilcz I nie rzucaj mi swoich tekstów o mieszaniu polityki bo polityka z piłką nożną od dawna idzie w parze.
I w tej chwili kolebka barbarzyńców.
3
Właśnie czytam i oczom nie wierzę. Araujo poleciał do Izraela? Przecież za to klub powinien go zawiesić albo wrecz wyrzucić z klubu. Przecież cały region katalonii wspiera Palestyne, a on leci do Izraela?
Ma problemy ale naprawdę niech się wynosi z tego klubu i mam nadzieję że jeszcze dostanie porcję buczenia, bo są pewne granice. To co? Może jeszcze niech do Rosji leci na pielgrzymkę.
0
@John_Doe Uczono ale sam pochodzę ze wschodu I przyznam, że naprawdę niedużo ludzi zna płynnie ten język.
0
@MesQueUnClub_87 A mi się podobal w drugiej połowie.
0
@MesQueUnClub_87 Dobra wez. My w lm ostatnio graliśmy słabo i taka wygrana jest nam potrzebna jak powietrze więc 2 do 1 ja w pełni akceptuje.
1
@Vegeta88 Sam jestem ze wschodniej części Polski więc tutaj nie gadaj bajek, że połowa zna ruski, bo nie, nie zna. Ja sam się uczyłem rosyjskiego i rówiesnicy tez, ale języka nie znają i starszyzna także. Najwyżej to zaciąganie słów po rusku, ale nawet i teraz znaczna większość dogada się bardziej po angielsku niż rosyjsku.
2
@TridenteMSN Nie no Gerard Pique Bez wątpienia. Stworzył jeden z najlepszych duetow w historii Barcy w środku obrony (jak nie najlepszy) był liderem w naszej defensywie, na dodatek dzielił i rządził z Sergio Ramosem w kadrze Hiszpanii, do tego technika, wyprowadzenie piłki, inteligencja boiskowa, no to wyróżniało Pique.
0
@norbi77 Nie wiem, to było cudowne.
0
@norbi77 tylko skorpion. Przecież to gol sezonu.
1
@Vurt Z jego mózgiem to pewne.
0
@Aragorn33 Beka ze tą Choroszcz vinicius na koniec ogarniał xd.
2
Patrze na te kartki i oczom nie wierzę jak można tutaj mówić o kontrowersji? Zwłaszcza ze strony orłowskiego, bo tutaj mamy ewidentne dwa żółtka. Garcia który chamsko fauluje rywala na drugie żółtko oraz Carreras któremu puszczają nerwy i w konsekwencji otrzymuje także drugie żółtko i oczywiście zaraz te Madryckie hieny się zlecą, że to negreira pewnie, ale ja tu nie widzę żadnych kontrowersji, żadnych.
1
Real przegrał I jakiś człowiek taki spokojniejszy.
1
@Bocheno1 Lepiej nie, bo się jeszcze obrazi na ciebie i powie ze go nachodzisz.
4
@BORO_12 Po ludzku to mi go szkoda, bo zaczyna znów wracać do formy A tu zonk kontuzja.
Szkoda gościa.
0
@Laminedependencia Jezu przykro mi, moja ma podobnie :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Bocheno1 Koronkę za niego znów o 15, może będzie lepiej.
8
Typowy polski jarmark odcinek 2137:
https://www.donald.pl/artykuly/WXSLeaCh/afera-na-jarmarku-w-gdansku-tania-czekolade-z-aldi-sprzedawano-w-nowym-opakowaniu-jako-czekolade-gdanska-z-potezna-przebitka
@Gary @Safrani @Konradowskyy @Comentateiro @Kgorecki2500 @lithotripter @semafor @AxelF @macio_944
0
@Laminedependencia a na co chorujesz
1
@LAMC_10 Budować armię w czasach pokoju? Ludzie mają inne potrzeby. Europa przede wszystkim źle zareagowała po aneksji krymu.
1
@Safrani To się nazywa kapitalizm zwłaszcza w rękach libkow.
0
@Trojanek23 Proste. Łatwe utozsamianie się z publika, pomimo statusu gwiazdy nie robi z siebie nie wiadomo kogo jak wielu innych artystów, prosty przekaz płynacy z jej osobistych przeżyć, dlatego jest też poniekąd tak popularna.
Nie jest to osoba bez kontrowersji, bo jej loty prywatnym odrzutowcem już są legendarne (ale to nadal nic w porównaniu do kardashianek).
0
@Gall No i kto jest tym Miernym?
4
@KamQiX Falcao, Luis Suarez czy sorloth w ubiegłym sezonie w lidze strzelili więcej niż Alvarez, także nie. Julian to nie jest 9