Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hawajczyk Prawda, ciężko jest wychować 9, nawet takowy Haaland ma coś w sobie nieszablonowego i przecież Mbappe uczył się gry na ulicy.
2
Ludzie chyba odkryli Amerykę z tą 9. Przecież to oczywiste że klub nie wychowa typowej 9, bo przede wszystkim brakuje piłkarzy z odpowiednimi warunkami fizycznymi, a jak była typowa 9 jak Guiu to odszedł do Chelsea (jak widać na ten moment to jego przygoda nie wygląda dobrze), ale za Chiny nie wyglądał na gościa z La Masii.
Uważam że też akademie piłkarskie niezbyt potrafią wychować 9, ale nie tylko w Hiszpanii, ale i na świecie, bo prawdziwi egzekutorzy dopiero się rodzą na placu gry, a akademia to tylko przedsmak tego.
Nie wiem kogo Barca weźmie jako nowy numer 9,ale coś czuję że to może być ten cały Etta Yong jako low cost.
0
@Kgorecki2500 Mam nadzieję że redakcja tego nie usunie ale powiem krótko - Pierdolony Psychopata.
1
@ViscaelBarca2007 Biedny, nie wie co czyni.
2
@MessiForeverTheBest Dobry bait.
0
@Arcybiskup Martin akurat gra teraz dobrze i to powinien być podstawowy obrońca, a nie Araujo jak z Chelsea.
0
@Michal03 bez przesady, to pomocnik, a nie atakujący.
0
@ACRAB95 No niestety, brak inteligencji boiskowej robi swoje.
13
Wam też brakuje... Gaviego? Trzeba przyznać że tej drużynie brakuje kogoś kto da sygnał, a młody to zawsze miał, taki zapał i taki mental, że nie ważne co się dzieje to i tak będzie walczyć do końca o korzystny rezultat i jednak ma to wejście w pole karne.
1
Ronald Araujo - Kiedyś miał być nadzieja w naszej obronie, ale nie dość że stracił miejsce w składzie, to gdy gra to niesamowicie od niego odstaje. Ma ciągły problem z wysoką gra obronna Barcy, popełnia proste błędy przy kryciu, no i jak to u niego bywa odcina mu prąd. Tutaj Pyskowki z arbitrem, a później fatalna interwencja która zabiła Barcę.
Odszedł nie ten obrońca co trzeba, ale mam nadzieję że w zimę już go więcej nie zobaczymy, nie ta para butów, Martin w środku obrony wygląda o wiele pewniej w tej chwili niż Araujo.
2
@Majkel34 Nie nie widzę tego. My wciąż gramy o niebo lepiej niż za Xaviego xd.
5
@FcPortoFan1999 Do cyrku, jego miejsce.
3
Manchester United to najśmieszniejszy klub na świecie, bez dwóch zdań.
1
@tomek8756 United skradło 12 kolejkę xd.
3
https://www.donald.pl/artykuly/4ANiqLsJ/poslanka-pis-krytykuje-zakaz-alkoholu-w-restauracji-sejmowej-to-jest-wstyd-na-caly-swiat
O Jezu a PiS dalej w ryk w związku z zakazem spożywania alkoholu w stołówce sejmowej. To pokazuje jak dobrą podjął decyzję Czarzasty.
0
@Aragorn33 O, pamiętam go,był asystentem Setiena.
6
@Kgorecki2500 Nic nie jest, to jest jak dasz swojemu dziadkowi internet 1 raz w życiu, takim dziadkiem jest Trump xd.
1
@macio_944 Sukces, historia, stolica, barwy - No jest za co temu klubowi defacto kibicować, tylko większość z kibiców realu posiada nieodwracalne zmiany w mózgu.
0
@Arkon Z moich obserwacji wynika że dużo jest w tym prawdy, nawet internet jest tego przykładem.
1
@Arkon Tak mówią ludzie z zaburzeniami umysłowymi i nie przepracowanymi traumami z życia i ludzie którzy przez swoje porażki życiowe w relacjach damsko męskich obwiniają je za taki stan.
1
Ten Real miał być taki silny i nie do zatrzymania? No to właśnie widzę xd.
Uważam że jak my sie rozpędzimy, to na spokojnie obronimy mistrzostwo.
Tak btw brawo Milan, Inter na deskach.
0
@Hosh Ale botów się teraz ujawni. Szkoda ze cukierberg nie może zrobic czegoś podobnego.
1
@Dari0G można się domyślić ze chodzi o jego wypowiedzi zanim jeszcze żył.
2
@Dari0G Twój argument nie ma zbytnio sensu.
0
@Dari0G No nie, jeśli ludzie bliscy trumpa mówią o nim, że nie jest on zbytnio inteligentny no to wolę w to uwierzyć niż tobie, poza tym za nim nie stoja zbytnio liczby aby stwierdzić że jest inteligentny, on nawet zachowuje się jakby brakowało mu oleju w głowie.
Taki typowy amerykański yuppie.
0
@Aragorn33 Trump chyba za dużo pro wrestlingu ogląda i chyba myśli że to jest takie wwe.
0
@Aragorn33 a to brat miał wszystko to mieć, bo jego brat jak mówiła siostra trumpa był niezwykle inteligentnym człowiekiem.
1
@Dari0G Nie no nie jest zbytnio inteligentny. Co miał to przebimbal i co więcej to jego ojciec budował imperium, a wcześniej to jego brat miał przejąć schede po ojcu dt, ale był "zbyt dobrym człowiekiem" a stary potrzebował socjopaty, dlatego z trumpa zrobił takowego, przykład wysłanie trumpa do szkoły wojskowej.
Jest głupi, pokazał to w swojej poprzedniej prezydenturze, wypowiedziach i nawet epstein potwierdził ze Trump to świetny sprzedawca, ale nigdy nie był zbytnio inteligentny.
2
@kuz Soulsy próbuj, możesz się ostro wkręcić.
1
@Comentateiro Nie no brakowało dużo piłkarzy, tego nie da się zaprzeczyć. To piłkarze tworzą grę.