0

@AlexDark00 Jeszcze tutaj jesteś? Jesteś chyba jedna z najbardziej obrzydliwych person na tym forum i jeszcze tutaj bytujesz.

0

@tbas a gdzie zostało?

1

Yamal widzę niezła sodowa, albo inaczej, jego otoczenie (nienawidzę tego określenia) poczuło kasę i wyciąga z chłopaka tyle ile można, bo sorry, ale płacić za spotkanie z Laminem i do tego 5 kafli? Ich chyba pogięło, poza tym to tylko piłkarz i tyle.

3

@BorzyKrzys No cos jak z ruskimi, tylko w pl ludzie nie znoszą Izraela.

12

FC szpital - więcej niż nosze.

1

@Roobo Bo znam twoje poglądy, a tak poza tym jeśli miałbym to na nikogo bym już nie oddał głosu, chyba że Adrian startowalby solo.

5

@BorzyKrzys Przecież to taki sam ananas jak ten Oskarek szafarowicz gdzie wszędzie lizał tyłek Morawieckiemu i nawet dostał posadę.

Uważam że wstawianie lizodupow partyjnych nie ma zbytnio sensu, bo ich celem jest propagowanie treści danej partii.

0

@Roobo Jeśli obecny rząd to eksperyment to czym były rządy PiS? Abedracja? Pomijam ze obecna władza jest beznadziejna.

0

@mekston A co on Gordon Ramsay że taki kucharz z niego?

0

@Aragorn33 Ale on jest żenujący, a są ludzie którzy go bronią.

3

@VegetaPolska weź idź na seks i tyle Boże chłopie, bo nie da się tego czytać xd.

0

@Comentateiro Oddajesz lata na oglądanie piłki nożnej i jakie masz z tego korzyści? Jakby ludzie zawsze mieli swoje jakieś pasje lub to co lubią. Uważam że jeśli coś nie szkodzi ludziom to nie należy im tego zabraniać, podkreślam nie szkodzi.

3

Ronaldo 143 bramki w reprezentacji Portugalii.

Nie wiem czy którykolwiek piłkarz zbliży się do tych liczb jeśli chodzi o reprezentacje, może w przyszłości Haaland, ale też w to wątpię. Fenomalna statystyka.

2

@Trojanek23 O jeny tak lubisz je, że nie rozumiesz z @Comentateiro tego I tyle, nie wiem o co wy tutaj wojujecie.

0

@Roobo Ale ty gadasz głupoty Boże drogi. Nie wiem, wiesz co to jest fakt i za kogo działy się takie rzeczy?

0

@daniel32778 No Dembele to kasztan w porównaniu do GOATA.

8

@MYTO Szkoda ze Morawiecki po cichu dogadywał się z bruksela i wszystko załatwiał, poza tym twoje komentarze to nic innego jak polityczny kwik. Nie lubię obecnej władzy i uważam że po dwóch latach są w słabej kondycji, ale gadanie o Niemcach i Brukseli jest doprawdy propaganda.

5

@Lionel_Messi10 "Cristiano Ronaldo zmaga się z przewlekłą kontuzją kolana, znaną jako tendinopatia rzepki, potocznie określaną jako „kolano skoczka”. Jest to schorzenie ścięgna rzepki, które powoduje ból, sztywność i obrzęk, szczególnie podczas skakania, biegania i innych aktywności angażujących kolana. Choroba ta rozwija się stopniowo w wyniku długotrwałych przeciążeń i nie ma na nią skutecznego lekarstwa; stan kolana pogarsza się z każdym wysiłkiem. "- Gdzie to niby wymyśliłem? To są oficjalne raporty od jego lekarzy. Serio, trzeba być już ignorantem aby nie umieć wejść w Google i nie użyć tej wyszukiwarki i nie poczytać o jego urazie. Nie wiem chłopaku o czym tam mówisz, ja tylko mówię o fakcie, j ba, masz z raportu federacji "W czerwcu 2014 roku portugalska federacja piłkarska (FPF) potwierdziła diagnozę: Ronaldo cierpiał na tendinozę rzepki (patellar tendinosis) w lewym kolanie oraz na uraz mięśnia tylnej części uda. Tendinoza to przewlekła degeneracja ścięgna, różniąca się od ostrych stanów zapalnych (tendinitis), i jest wynikiem długotrwałego przeciążenia "- No dawaj na fakty, bo mnie twoje opinie nie interesują, ja mówię o czymś co jest zastane.

3

@Lionel_Messi10 A, już wiem o czym i tak, Cr7 cierpi na zwyrodnienie kolan, więc no zmiana stylu musiała nastąpić. Właśnie przed kontuzja był przebojowym skrzydłowym, ale zdrowie nie mogło pozwolić na tak intensywne sprinty i to jest fakt, bo widać to było jak na dłoni jak uraz zmienił jego sposób gry, od efektywnego skrzydłowego do killera w polu karnym, bo to było wymuszone i poczytaj sobie czym jest takie schorzenie.

Wiem wiem, nie ma to sensu, chciałem napisać prosty fakt który jest widoczny golem okiem i nie, nie interesuje mnie to kto i gdzie odniósł sukces oraz na jakim polu.

0

@Lionel_Messi10 Nie wiem o czym do mnie piszesz.

5

@mekston Co? Przecież Cr7 to niemal cała kariera gry na lewym skrzydle, nawet prosta heatmapa wskazuje na to, że Ronaldo był skrzydłowym, dopiero w późniejszej fazie przeniósł się bardziej na 9, ale typowa 9 nigdy nie był i nie będzie, bo jednak klasyczna typowa 9 ma zupełnie inne cechy, a cr7 był szkolnym przykładem gry jako skrzydłowy który często ścinał do środka i korzystał ze swojej motoryki oraz instynktu strzeleckiego , ale zawsze gdzieś mu brakowało do gry jako 9, bo jego nigdy w życiu nie zostawię wokół napastników jak Robercik, Suarez, Ibra, van basten.

@Vegeta88 uważam że akurat dyskusja z psychofanem Messiego nie ma sensu, bo nigdy tutaj nie będzie obiektywizmu I jeszcze kolega wykazuje się ordynarnym chamstwem i brakiem pokory w dyskusji, więc moim zdaniem rozmowa nie ma sensu.

1

@Trojanek23 Typie, co ma do tego twój prezydent?

1

@FcPortoFan1999 I myślę, że zadomowi się na długo

2

Oskar Pietuszewski - uważam, że należy zapamiętać te nazwisko, bo dawno w polskiej piłce nie było kogoś takiego jak ten mlokos. Gość wygląda na kogoś kto jest gotowy do gry na naprawdę wysokim poziomie, bo jego szybkość, wizja gry, technika zupełnie wyglądają inaczej na poziomie piłkarzy ekstraklasy.

Moim zdaniem to kwestia czasu kiedy odejdzie do dużego klubu, bo już teraz staje się jedną z największych gwiazd Jagiellonii I ekstraklasy, a ma raptem 17 lat, a powołanie? To tylko kwestia czasu i to niedalekiego, bo to za dobry piłkarz aby miał się marnować w młodzieżówce.

0

@Uukasz_93 Chciałeś zabłysnąć i pojechać po zetkach, ale szybko zostałeś sprowadzony do parteru zwanym rzeczywistość.

0

@PatrykBarca Czyli nie ma sensu zachowywać nawet podstawowych standardów? No wiadomo, a najbardziej jest oburzony mentzen który wygląda i zachowuje się jak alkoholik.

1

@marcin62 Ale to się prędzej czy później skończy, bo coraz więcej mamy głosów sprzeciw przeciwko takiemu contentowi.

0

@th@les Bez kitu xd.

0

@PatrykBarca A to nie wiemy? Jednak dlaczego mamy porzucać ten problem? Nie, to są też niemałe problemy, ponieważ ci ludzie odpowiadają za przyszłość państwa.

2

@MeAndSwan O, widzę nowa machinka pro prawicowa po Republice wejdzie w pełni, tylko to będzie machina bardziej subtelna i kurtuazyjna, dzięki czemu łatwiej będzie im pozyskać ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?