Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlexDark00 Ty weź wróć do szkoły i dowiedz się czym jest tolerancja i to wy robicie z tego ambaras oraz podnosicie ten temat tutaj, zwłaszcza @John_Doe biedaczek tak żałuje człowieka (szkoda ze o ginacych Ukraińcach nic nie mówi) który miał obrzydliwe poglądy.
Wielki mi bohater xd.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Kozinho. To akurat był przykład i to kolejny jak policja traktuje obywateli w usa, zwłaszcza czarnoskórych. Na ten temat sa książki.
To że był przestępca to nic nie znaczy, bo policja przekroczyła swoje kompetencje.
1
@FioletoweOczy Prawda, nie ma co żałować typa który pluje na Europe, przymila się Rosji.
0
@marcin62 Widziałeś aby lewica robiła z kogoś męczennika?
0
@lithotripter Walić go
5
Jair Bolsonaro skazany na 27 lat pozbawienia wolności.
Jak widać Brazylia nie cyrkoli się I bardzo dobrze, bo tacy ludzie są niebezpieczni.
Tak samo Usa powinno zrobić z Trumpem po ataku na kapitol.
0
@tbas Co mają mieć? Trump do Rosji zawsze był dobry, to tam robił interesy w latach 80.
0
@John_Doe No I nie żal mi go i taaak, tylko za debatowanie (przy okazji głosil nienawistne treści, ale co tam tobie za różnica w sumie), oczywiście xd. Aż mnie skręca gdy czytam takie głupoty.
0
@Kgorecki2500 Nie no po prostu nie wygląda to apetycznie i tyle, a i ten groch grr.
3
@Kgorecki2500 Ble, za Chiny nie włożył bym tego do paszczy.
0
@John_Doe A trzeba? Mało mnie obchodzi śmierć tego typa, ale jakoś mnie to nie cieszy, bo nie ma po co cieszyć . Siedzisz mi w głowie czy jak? Napisałem co napisałem i trzymam się swego poglądu, a o tobie ja zdania nie zmienię i szczerze to chciałbym aby takich ludzi moderacja banowała permanentnie, bo jesteś fanatykiem który przekazuje fałszywe treści, a wiem bo już dawno się przyglądam twoim działaniom.
1
@MesQueUnClub_87 Było wiele dyskusji, ale ta o zarobkach jest Żenująca.
2
@JimMorrisonFCB Ja obserwuję obydwie i mam płakać po kimś takim? Obrzydliwy to był człowiek i nie żal mi go, ale czy ja się cieszę z powodu jego śmierci? Nie, jednak skrobał na taki los od pewnego czasu, bo usa to usa.
1
Komentarz usunięty
1
@John_Doe A kogo to obchodzi? Poza tym no zginął nie bez przyczyny. Jak się głosi takie kocopoly to jest się z automatu narażony na atak.
0
@Kgorecki2500 Super. Ogólnie takie molochy powinny mieć zakaz sprzedaży alkoholu.
0
@Tomason To czemu prowadzą ćwiczenia i wysyłają Drony w stronę polski i używają ruskich trolli? To, że rząd polski nie powala to nie znaczy, że ruskie będą patrzeć bezczynnie.
1
@manero A ty skąd jesteś? Jakiś nowy troll?
1
@dawcioqqq Drony? Ten mur zresztą nie jest jakiś silnej konstrukcji, bo niejednokrotnie ludzie przez niego przechodzili, a co mówiąc dopiero o armii. Ważniejsze są strefy buforowe gdzie czołgi będą miały o wiele trudniej aby dostać się do Polski.
0
@Tomason Wystarczy prowadzić kampanie dezinformacyjna oraz prowokacje aby podzielić społeczeństwo i dzięki temu dopuścić prorosyjskich polityków jak Zajączkowska czy Braun do władzy.
0
@Criss18Barca No I co z tego muru ty mi powiedz? On i tak wielce nas nie ochroni przy wojnie.
6
Na Facebook czy tik tok widoczne jest jak Ruskie trolle sieją dezinformacje, że to nie był ruski dron, że to był dron ukraiński, no i Rosja wcale nie chciała tego zrobić. Co wejdę w taki profil to widać wyraźnie, że to nie jest legitny profil, bo pełno jest propagandy anty rządowej i antyukrainskiej.
Straszne jak polska nie radzi sobie z cyberprzestepczoscią.
0
@olek10 Ja nie sieje paniki, ale to jest kłamstwo, że nie nasza wojna skoro w niej uczestniczymy od początku.
0
@olek10 napisałem gdzieś, że chce wojować? Co ty w ogóle bredzisz.
1
@olek10 Jak to gdzie? A Ukraina? A przed kim się broni? Ruskie jak widać będą nas prowokować i robić manewry ile wlezie.
0
@manero Cos napisałem o zakładaniu przyłbicy i maski?
0
@manero To zakładaj jak jesteś taki mądry.
19
Jak tam, dalej nie nasza wojna co? Ruskie już wlatują nam dronami w przestrzeń i organizują agresywne manewry z Białorusią przy granicy.