1

@AlexDark00 Ty weź wróć do szkoły i dowiedz się czym jest tolerancja i to wy robicie z tego ambaras oraz podnosicie ten temat tutaj, zwłaszcza @John_Doe biedaczek tak żałuje człowieka (szkoda ze o ginacych Ukraińcach nic nie mówi) który miał obrzydliwe poglądy.

Wielki mi bohater xd.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Kozinho. To akurat był przykład i to kolejny jak policja traktuje obywateli w usa, zwłaszcza czarnoskórych. Na ten temat sa książki.

To że był przestępca to nic nie znaczy, bo policja przekroczyła swoje kompetencje.

1

@FioletoweOczy Prawda, nie ma co żałować typa który pluje na Europe, przymila się Rosji.

0

@marcin62 Widziałeś aby lewica robiła z kogoś męczennika?

0

@lithotripter Walić go

5

Jair Bolsonaro skazany na 27 lat pozbawienia wolności.

Jak widać Brazylia nie cyrkoli się I bardzo dobrze, bo tacy ludzie są niebezpieczni.

Tak samo Usa powinno zrobić z Trumpem po ataku na kapitol.

0

@tbas Co mają mieć? Trump do Rosji zawsze był dobry, to tam robił interesy w latach 80.

0

@John_Doe No I nie żal mi go i taaak, tylko za debatowanie (przy okazji głosil nienawistne treści, ale co tam tobie za różnica w sumie), oczywiście xd. Aż mnie skręca gdy czytam takie głupoty.

0

@Kgorecki2500 Nie no po prostu nie wygląda to apetycznie i tyle, a i ten groch grr.

3

@Kgorecki2500 Ble, za Chiny nie włożył bym tego do paszczy.

0

@John_Doe A trzeba? Mało mnie obchodzi śmierć tego typa, ale jakoś mnie to nie cieszy, bo nie ma po co cieszyć . Siedzisz mi w głowie czy jak? Napisałem co napisałem i trzymam się swego poglądu, a o tobie ja zdania nie zmienię i szczerze to chciałbym aby takich ludzi moderacja banowała permanentnie, bo jesteś fanatykiem który przekazuje fałszywe treści, a wiem bo już dawno się przyglądam twoim działaniom.

1

@MesQueUnClub_87 Było wiele dyskusji, ale ta o zarobkach jest Żenująca.

2

@JimMorrisonFCB Ja obserwuję obydwie i mam płakać po kimś takim? Obrzydliwy to był człowiek i nie żal mi go, ale czy ja się cieszę z powodu jego śmierci? Nie, jednak skrobał na taki los od pewnego czasu, bo usa to usa.

1

Komentarz usunięty

1

@John_Doe A kogo to obchodzi? Poza tym no zginął nie bez przyczyny. Jak się głosi takie kocopoly to jest się z automatu narażony na atak.

0

@Kgorecki2500 Super. Ogólnie takie molochy powinny mieć zakaz sprzedaży alkoholu.

0

@Tomason To czemu prowadzą ćwiczenia i wysyłają Drony w stronę polski i używają ruskich trolli? To, że rząd polski nie powala to nie znaczy, że ruskie będą patrzeć bezczynnie.

1

@manero A ty skąd jesteś? Jakiś nowy troll?

1

@dawcioqqq Drony? Ten mur zresztą nie jest jakiś silnej konstrukcji, bo niejednokrotnie ludzie przez niego przechodzili, a co mówiąc dopiero o armii. Ważniejsze są strefy buforowe gdzie czołgi będą miały o wiele trudniej aby dostać się do Polski.

0

@Tomason Wystarczy prowadzić kampanie dezinformacyjna oraz prowokacje aby podzielić społeczeństwo i dzięki temu dopuścić prorosyjskich polityków jak Zajączkowska czy Braun do władzy.

0

@Criss18Barca No I co z tego muru ty mi powiedz? On i tak wielce nas nie ochroni przy wojnie.

6

Na Facebook czy tik tok widoczne jest jak Ruskie trolle sieją dezinformacje, że to nie był ruski dron, że to był dron ukraiński, no i Rosja wcale nie chciała tego zrobić. Co wejdę w taki profil to widać wyraźnie, że to nie jest legitny profil, bo pełno jest propagandy anty rządowej i antyukrainskiej.

Straszne jak polska nie radzi sobie z cyberprzestepczoscią.

0

@olek10 Ja nie sieje paniki, ale to jest kłamstwo, że nie nasza wojna skoro w niej uczestniczymy od początku.

0

@olek10 napisałem gdzieś, że chce wojować? Co ty w ogóle bredzisz.

1

@olek10 Jak to gdzie? A Ukraina? A przed kim się broni? Ruskie jak widać będą nas prowokować i robić manewry ile wlezie.

0

@manero Cos napisałem o zakładaniu przyłbicy i maski?

0

@manero To zakładaj jak jesteś taki mądry.

19

Jak tam, dalej nie nasza wojna co? Ruskie już wlatują nam dronami w przestrzeń i organizują agresywne manewry z Białorusią przy granicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?